Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Haha, kakva glupost i netačna informacija, u Dohi inače po noćnim klubovima u okviru 5-star hotela (jer se jedino tamo može kupiti alkohol, osim u Qatar distribution shop-u za koji ti treba posebna dozvola koju mogu dobiti samo rezidenti) barem 90% pripadnica ženskog pola su prostitutke, tako da seksualne odnose može da izbegne samo onaj ko ih neće. Takođe sam čuo da će napraviti posebne punktove za navijače za lokanje alkohola, van njih je naravno zabranjeno piti alkohol. Sa drogom se tamo svakako ne bih zajebavao, mada sam i u vezi toga upoznao različite primerke tamo, doduše možda su baronisali.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Chaos Is Me said:

Haha, kakva glupost i netačna informacija, u Dohi inače po noćnim klubovima u okviru 5-star hotela (jer se jedino tamo može kupiti alkohol, osim u Qatar distribution shop-u za koji ti treba posebna dozvola koju mogu dobiti samo rezidenti) barem 90% pripadnica ženskog pola su prostitutke, tako da seksualne odnose može da izbegne samo onaj ko ih neće. Takođe sam čuo da će napraviti posebne punktove za navijače za lokanje alkohola, van njih je naravno zabranjeno piti alkohol. Sa drogom se tamo svakako ne bih zajebavao, mada sam i u vezi toga upoznao različite primerke tamo, doduše možda su baronisali.

Ti bas hoces da olaksas posao kolegama sa fudbala? :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Ah moj neiskusni forumaški saborče -  ja bez da turim sluške u uši, ne ulazim u istu.  

  Kada sam pre desetak godina pohodio teretanu u mom komšiluku i ja krenuo taj rad... sluške i izolacija. Nakon par nedelja pseudo socijalizacije sa uglavnom mladjom ekipom...pridje mi jedan mladac i kao njima nije problem da slušaju to što slušam ja, smorio ih Naxi radio. Ja im lepo čovečanski kažem da je Naxi jaka fora i da se drže toga...jer par dana ranije napakovao sam Mars Volta best off...puna memorija, kartica kipti. Ma daj...pa koliko može da bude strašno... Lep te jebo kako su se iskrivili. Glumili su jedno par minuta ubedljivošću Slavka Štimca da kao nie strašno...Šta bre nije strašno...? pa mene stra dan danas kada ih načepim u kolima. 

 

   

 

 

 

 https://youtu.be/7hB4rbSF_FA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Dobar si Snjofko, u razmaku od pola godine 4 devojke, a onda veza od god dana and ongoing

u tom prozoru od 1.5g meni se juce okoncala veza od otprilike tacno toliko tako da sam pustio ovo alone again, naturally, tajming naslova mi je prosto savrsen kad sam procitao 😄 pesma je odlicna, nemastaTM 

 

Sad cu pokusati da budem moderan muskarac 21og veka, strong & independent, i bez kombinacija ako treba, i da se usavrsavaju spremanje hrane, pranje sudova bez masine, usisavanje & ciscenje i ostali zajednicki poslovi u zajednici. 

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, delgado said:

Sad cu pokusati da budem moderan muskarac 21og veka, strong & independent, i bez kombinacija ako treba, i da se usavrsavaju spremanje hrane, pranje sudova bez masine, usisavanje & ciscenje i ostali zajednicki poslovi u zajednici. 

 

Sudar titana: moderan muškarac 21. veka, strong & independent koji čisti, kuva, pere i pegla vs moderna žena 21. veka, strong & independent ali koja NE čisti, NE kuva, NE pere i NE pegla

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...