Jump to content

Poslednji film koji ste gledali


Drug Crni

Recommended Posts

Hit Man (2023)

 

The fuck...

 

Nije toliko losa voznja bila, bilo je na momente dobrih razmena i solidnih linija, ne moze se reci da je dosadan. Ok, Adria izgleda kao boginja, nothing new here, ali brate, sta se htelo sa onakvim epilogom? Glorifikacija nekog najgoreg sa-dna-kace makijavelizma ili sta... Film nije ni izbliza u tako ridiculous tonu da bi to proslo kao tek neki komican, dosetljiv nacin da se okonca radnja. Jednako tako nije ni obrada tipa Breaking Bad sa jasnom akcija-posledica strukturom u kojoj nijednog trenutka nema pokusaja da se nesto sto je objektivno tesko, ruzno, kriminalno i lose prikaze kao sasvim lightearted, cak i kul. Ozbiljan wtf momenat, jedan od jacih poslednjih godina...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Juce imala vremena da odgledam "The Accountant" ponovo. Ben Afleck nije generalno moj izbor, ali prica je dobra, ali casting .... ja sam bias za Aflecka, jednostavno ga ne volim kao glumca, ali sta su mislili da stave Anu Kendrick u ulogu nasuprot njim? Dosta rupa u scenariju, tipa znao je on gde mu je brat ali nije znao da ce naici na njega.

Bernthal standardno igra dobro negativca u supporting role, nedavno sam gledala i Short Caller gde je jednako ok, JK Simmons fenomenalan, kao I uvek.

Uglavnom ne verujem kombinaciji Kendrick-afleck, ne kupujem da je Bernthal brat Aflecku, I imam problem sa nekoliko rupa u scenariju koje nisu objasnjene. Ali prica da je bolje izvedena, je fenomenalna.

Mogu reci da je scenario dobar, film bi bio bolji da je casting malo drugaciji. 

Link to comment
Share on other sites

Amsterdam, film iz 2022, sjajna ekipa, prica za 10 po aktuelnosti, snazna poruka, mozda za nijansu i za par kadrova manje na kraju  ali da ne cepidlacim, nepravedno prilicno slabo ocenjen od strane publike, marim ja, meni je bas prijao:

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...