Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

7 minutes ago, MetalHead said:

auuuu sine al se Covke ugojio... eto na koga mu je Filip... 

 

Propustio sam prvih pola sata. Moram sada na rewind. Ali ovo ostalo klasicno Covke seruckanje... 

Dva meseca samo  Vesnina kuhinja i odmah par kilograma viška:classic_tongue: 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wingwalker said:

 

Da nije zauzet košarkom ladno bi u ovom sistemu kao skrojenom za njega peglao ministarsku fotelju.

 

 

 

neposredno pre pandemije je i izgledalo kao da se kandiduje za neko bitno mesto kod vučića, nevezano za basket ofc

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Wingwalker said:

Nebojši džaba posvećenost ovom sportu, menadžerski skilovi i fore kada nakon samo desetak rečenica iz njega mora da iskoči na površinu taj samoživi drčni žandar sa teorijama zavere i obaveznom pretnjom ,,sve je to zabeleženo, sve znamo''.

 

Da nije zauzet košarkom ladno bi u ovom sistemu kao skrojenom za njega peglao ministarsku fotelju.

 

Tretiran antikorozinom,  prefarban PVC farbom u dve-tri ruke...presvučen epoxi smolom i ispoliran do besmisla.

 

Ako nisi do sada skapirao, to "radi" posao u Srbiji, bas takvo ponasanje. Mada mislim da kapiras.

Ne vredi ulaziti preterano u diskusiju kakvu korist ima sport od takvog ponasanja jer odgovor je uvek "nikakvu". Najzdravije je prosto ne gledati takve budalastine.

 

Ja sam pre par dana napomenuo da bih voleo da se ne odreaguje na idiotluk Ostoje Mijailovica, ali taj film necu gledati.

Link to comment
Share on other sites

Hvala Bogu ovom konferencijom je valjda stavljena konacno tacka na proslu sezonu koja je skratila zivote prosecnim navijacima kosarkaske sekcije SD Crvena Zvezda.

Ajmo u novu sezonu JAKO I DO SAMOG KRAJA

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, John Dies at the End said:

'el 'pomenuo kolegu "prekucaca lima da uvera" sa tamne strane brda, ( nece oni da mi dovode smenjuju trenera)semenkare, dotičnu osobu iz Kruševca, da gledam/čitam KZS??? 😴

Ne mozes Mecku 200D da uvezes, prekucas brojeve, registrujes i vozis po zapadnom Jastrepcu.

Vec uvezenu - mozes.:s_d:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

Nebojši džaba posvećenost ovom sportu, menadžerski skilovi i fore kada nakon samo desetak rečenica iz njega mora da iskoči na površinu taj samoživi drčni žandar sa krvavim zubima, teorijama zavere i obaveznom mantrom ,,sve je to zabeleženo, sve znamo''.

Doktorirao je izron i održavanje na površini skretanjem fokusa sa svojih grešaka postojanjem nekog arhineprijatelja koji eto opet buši i ne staje...

ali jak je on...izdržaće. 

Da nije zauzet košarkom ladno bi u ovom sistemu kao skrojenom za njega peglao ministarsku fotelju...do dve.

 

Tretiran antikorozinom,  prefarban PVC farbom u dve-tri ruke...presvučen epoxi smolom i ispoliran do besmisla.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vidis da je ministar KK Crvena Zvezda, nije on dobio to mesto tek tako. 

 

Poslednji pasus je 👍

Link to comment
Share on other sites

Ali kako je meni Šakota beskrajno simpatičan, odmah me je podsetio na crni humor ove sezone koji me je jedini držao u životu:

"Evo Nebojša sad priča o strahu, a ja nikakav strah ne osećam.",
Dragan Šakota, 8. jun 2020, dok odlazi sa posla/vraća se u penziju.

Još je, u sred priče o ovoj sezoni, dodao kako je srećan što je osvojio jedan trofej sa Zvezdom. Mada je to bilo pre 15 sezona... I to trofej kupa 😃
 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Haggard said:

sto li je gazda sazivao ovu konferenciju, pojma nemam. sat vremena nicega.

Ja sam stekao utisak da je ovo bilo u inat DR, da pokaze kako eto moze rastanak da bude lep. Dres, ruska cuka i zahvalnica. A ne uz "iznosenje prljavog vesa". 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Alex_Serbia said:

Zasto kraj saradnje sa Sakotom kada bi "Zvezda vec sve osvojila i usla u plejof EL da se sezona nastavila"? Zar takav rezultat ne zavredjuje makar jak pokusaj da se tako sposoban trener zadrzi? 

Zato sto na mladjima svet ostaje, sto mu je ugovor 1+1  i sto klub moze da bira.

 

Jos neko pitanje?

Edited by Šarac
  • Like 3
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Alex_Serbia said:

Zasto kraj saradnje sa Sakotom kada bi "Zvezda vec sve osvojila i usla u plejof EL da se sezona nastavila"? Zar takav rezultat ne zavredjuje makar jak pokusaj da se tako sposoban trener zadrzi? 

 

Zato sto ga stizu godine polako. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

Zasto kraj saradnje sa Sakotom kada bi "Zvezda vec sve osvojila i usla u plejof EL da se sezona nastavila"? Zar takav rezultat ne zavredjuje makar jak pokusaj da se tako sposoban trener zadrzi? 

 

Pa cim je ovakav prijateljski kraj saradnje, znaci da je Sakotra odradio dobar posao, bio je u svom mandatu na oko 50 posto u Evroligi, forma se dizala pred plejof ABA lige kao predhodne sezone, a znamo kako se taj plejof odvijao. Ne sumnjam da bi i ovoga puta bilo slicno. Ali sta ces, visa sila.

Edited by Firga
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...