Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 hour ago, Leonard said:

Nemojte pisati samo da bi se pisalo. Enis je pre neki dan produzio ugovor sa Saragosom.

Neki su to rekli i za Obradovica..

Salu na stranu nisam znao da je potpisao, steta prizeljkivao sam da se vrati.

Link to comment
Share on other sites

LOL, kakvi talibanski komentari o Kaliniću od pripadnika tvrdog jezgra koje ne ide na utakmice. Nije dovoljno što imaju listu nepodobnih nacija, sad ni domaći igrači ne ispunjavaju uslove. Znam da nema šanse, ali nadam se da Čović imati muda da im tera inat bar upola kao što je nama terao sa Filipom. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Upiskio bi se od srece da dodje Nedovic.Bukvlano kosarkaski idol iz'' Uvalin'' sezone.Odbijao Partizan kada su bili najmocniji na Balkanu i ostao je u klubu koji tada nije imao da mu plati ni parking mesto

ovo bi za njega bila idealna prilika da se vrati u klubu koji navija od malena.Izlazi iz serija povreda i njemu bi godila jedna sezona gde ce biti od glavnih nosioca Sase Obradovica.Isto dizem obe ruke i za Kalinu ali mislim da to nije realno

Edited by Mile1
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, quentin said:

Nadam se da Kalinić, ako stvarno razmišlja da se vrati, nije provirio na neki od ovih naviačko-patrijotskih foruma. Ako jeste, tražiće ugovor u zemlji koju bar tri granice dijele od Srbije.

 

Nema sta da cita forume, bio je izvizdan u pioniru pre pola godine. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...