Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

6 hours ago, Dzistrou said:

Sledi urnebesna priča iz kategorije nije_se_dogodilo, osim što se dogodilo. Drugar navijač KKCZ izašao na pivo sa kolegama sa posla i seo u separe jednog poznatog gradskog paba. Uobičajene teme za razgovor poslednjih meseci: korona, izbori, bojkot, korona. Najednom, sa bočnog stola se čulo: "Siva?!" i tu se drugaru uključi radar i svu pažnju prebaci na susedni razgovor. Ja vam prenosim onako kako je meni prenešeno:

"Budžim za sutra ujutru, ide Siva, Volters, ide Lamar, ide Blažič, ide onaj mali iz Cedevite, Nedović, ide Reath, mali iz Španije, Dimitrijević, ne!? Jel slobodan Avramović? POGLEDAĆU ŠTA VOX PIŠE! (xoxoxoxo) Dalje, ide Mitrović, ide Mišković, Peno, Džekiri, ide onaj Obradovićev crnac. Plej u prvom planu..."

 

Ortak nije prepoznao ko su likovi, ali pretpostavlja da su iz neke redakcije, javio mi jer zna da pratim Vox.

 

Namerno kačim u ovo vreme, jer cenim da je tekst već napisan i pred objavom. Da se ne iznenadite 🙂

 

 

Jbt ja sam sinoć sanjao novu ekipu, a na parketu su bili Luka, Danguba i Volters. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Wingwalker said:

Bilo bi lepo da ostane Beron da vidimo kako se kreće bez lopte u sistemu igre gde postoji više od nekoliko uvežbanih akcija u napadu...specijali iz prekida...gde pokretna petica gradi poziciju pod košem tek nakon postavljena dva bloka za spoljnog u demarkiranju. 

Ne verujem da nam sledi sezona u kojoj se Rile i Štimac po vazdan guze pod košem i troše ogromnu snagu da izbore poziciju dok plej mrči lopte i telefonira odbrani da skupe  reket...a onda ako mu i dobači...Štime promaši zicer...pa uhvati skok u napadu...pa opet promaši...pa dobije faul...pa promaši prvo bacanje....

 

....evo nije mi dobro uopšte.

 

Buraz jel moras da mi prepricavas nocne more...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Srki said:

Ja sam stekao utisak da je ovo bilo u inat DR, da pokaze kako eto moze rastanak da bude lep. Dres, ruska cuka i zahvalnica. A ne uz "iznosenje prljavog vesa". 

 

Šako je iz penzije uleteo na 3 meseca, pri čemu je gomilu utakmica propustio zbog operacije, i sada ga ispraćaju kao da je neka legenda. Što kažeš, takvu čast nije zaslužio ni Dejan Radonjić, istinska legenda kluba.

A nije bilo razloga da se saziva kzš da bi se objavilo da su pojedinci evidentirani. Odavno znamo da je gazda povezao neka lica sa nekim mestima, pa ni to nije nešto novo. 

Edited by Haggard
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MetalHead said:

A mi jos ni temu nismo otvorili!!! 👀

 

sram te bilo danilo 

1 hour ago, propolis said:

 

Jbt ja sam sinoć sanjao novu ekipu, a na parketu su bili Luka, Danguba i Volters. 

 

sanjao si sećanja 

Link to comment
Share on other sites

Otkud to da se spominje Kalina? Pretpostavljao sam da je neka zajebancija jer ima ugovor sa Fenerom, plus ne verujem da bismo mogli da pariramo ponudama drugih timova, ali vidim da se i dalje spominje s vremena na vreme. Isto vazi i za Nedovica. Mislim, najsreciji na svetu bih bio da ima neceg u toj prici, ali strah me da se ponadam. 😀

Edited by Reginald Cousins
Link to comment
Share on other sites

I Kalinic i Nedovic idu iz svojih klubova. Niko doduse ne zna da li dolaze u Zvezdu. Meni za Kalinica skroz nerealno da dodje. Covek je zanimljiv bar polovini evroligasa. I Nedovic bi bio da nije stalno povredjen tako da za njega nije toliko nerealno.

 

Dodao bih, za Nedovica, da je veliki rizik i da se nadam da mu nasi nece nuditi velike pare. Jer ako treba najskuplji igrac da nam propusti pola sezone, onda da ga jebem bas.

Edited by Laki John Terry
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vamos Laki said:

A sto Coks ne objavljuje za Saleta?

Ok znamo za atens hor momenat, al nema ko nije objavio.

Zato što verovatno nije zvanično potpisano, bilo bi neozbiljno pre toga išta objavljivati.

Link to comment
Share on other sites

Moram da priznam da mi je drago da će na klupi biti trener koji će u svaki večiti derbi ulaziti sa željom da grobare istrese iz gaća. Nekako su mi svi treneri posle duela Radonjića i Vujoševića odrađivali utakmice sa Partizanom bez dovoljne doze strasti. 

  • Like 6
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Moram da priznam da mi je drago da će na klupi biti trener koji će u svaki večiti derbi ulaziti sa željom da grobare istrese iz gaća. Nekako su mi svi treneri posle duela Radonjića i Vujoševića odrađivali utakmice sa Partizanom bez dovoljne doze strasti. 

Delim ovo mišljenje...Sale je i kao igrač bio staford...jedan derbi je odigrao pod temperaturom...krenulo ga...nabio minutažu...ali i dehidrirao i gubio svest nakon tekme...nema odradjivanja derbija. Kao trener gori na tajm autu kada juri rezultat.  Iskreno...dušu su mu jeli bekovi Monaka sa lošim procentima za tri. Dee Boost kao prvi skorer bio je dobrano ispod 30 a uzeo više šuta za tri od cele spoljne linije...Klemons kao drugi skorer nešto preko 30 posto. Izvrte opasno brzu akciju...lopta stigne do usamljenog šutera i ovaj lomi tablu. Noris Kol je imao fantastičnih 47 posto za tri ali je u EC na 6 tekmi dao samo 9 trojki ...Boriša npr. u EL ima preko 50 za tri. Berona da je Sale imao prošle sezone sada bi Bilija drpali milijunaši.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

mislim da je sale fanatik, stara skola, zato nikada nece moci da trenira neki klub koji se sastoji od zvezda koje cascavaju prisustvom. mislim da ce da grize i protiv krke i da  jebava majke igracima ako otaljavaju. fuck yeah

Edited by Haggard
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...