Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Quote

NE PROPUSTITE! VEČERAS OD 21 SAT NA TV PINK - HIT TVIT bira najvažniju objavu nedelje!

 

Budite uz TV Pink i novo izdanje emisije koja je uzburkala javnost.

 

Verica Bradić sa svojim gostima i pratiocima na društvenim mrežama i večeras bira najvažniju objavu nedelje na Tviteru, Fejsbuku i Jutjubu. 

 

U studiju TV Pink biće predsednik KK Crvena Zvezda Nebojša Čović, reditelj Dragoslav Bokan i novinar Zoran Ostojić.

 

Gledaoci u toku emisije mogu da glasaju za predloge na fejsbuk stranici Hit tvit, i na tviter nalogu hit_tvit. Takođe, gledaoci u toku emisije mogu da se uključe i glasaju i uživo u emisiji.

Večeras u 21 sat na televiziji Pink ne propustite novo izdanje emisije "HIT TVIT"!

 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Laki Decembarski said:

Sramota da Rajko ne postavlja unapred dogovorena pitanja sa Fočom i Coxom.

Kakav je to bezobrazluk pitati za pojacanje koje godinu dana nije videlo teren...stvarno sramota.

Postoji nacin za sve, pa i da se postavi takvo pitanje. Ovde je rec o nekome ko treneru prvaka evrope postavlja pitanja od kog normalan covek pocrveni. I nije mu prvi put. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, laki pepe said:

Perkosov brat od tetke.

Safete, srecan ti rodjendan Bojani 😉

Malo si duhovit dobices dva klika od mene. Samo kvazi novinarima objašnjavam ko je Rajko, nit ga znam niti me je gostio kao te novinarčiće koji ga sad olajavaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rajko je BUKVALNO JEDINI novinar koji na KZS sme da postavi pitanje (ma koliko besmilseno bilo) koje se ne nalazi na spisku odobrenih ili izlazi iz šablona "uložili ste ogromne napore ali niste uspeli". Bukvalno sve ostale nazovi "novinare" u stvari priučene burekžije i pijanice oterao bih govnjivom motkom jer ni jedan od njih nema nikakve veze s profesijom kojom se navodno bave.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

 

Odem na sajt ABA lige, vidim tekma u nedelju, reko super. 

 

Nisam doduse provalio u koju nedelju, al dobro. 😄

I ja se zagrijavam pola sedmice, kao igramo protiv Rusa,a onda za dva dana CedeOli, pa sam se bas iznenadio kad sam vidio da se ne igra. Zato sam iz pika skocio kad si pomenuo utakmicu 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kada god su reklame u Utisku, malo prebacim na Pink da vidim ko je tamo. Vazda neka govna, od Krloa, preko Seselja, pa do Cedomira i Canka. Sine Nebojsa, tamo ces veceras gde i pripadas.

A nekada se skoro vatao za gusu sa DV u Utisku...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

Kako vidim, Ćoki™ svesrdno radi na povećanju budžeta i boljeg odnosa sudaca prema nama :default_coffee:

 

Kakav ogavan nastup tamo, bas je Covic opozicija, kako da ne:

 

Quote

Predsednik KK Crvena Zvezda Nebojša Čović kaže da ovakva emisija neće biti jedina i da će uvek postojati navodno kredibilni ljudi koji će prezentovati određenu navodnu argumentaciju.

"Priča je pravljena holivudski, a smisao je diskreditacija. Prepuna je mržnje i ličnih stavova pojedinaca, bez osvrta na rad. Kažu da se video sa Putinom, Orbanom i Erdoganom i to pokušavaju da asociraju sa diktaturom, iako se video i sa, recimo, Merkelovom. Stalno postoje grupe ljudi koje kao treba da nam objasne šta se zapravo dogodilo. Dosta je sečeno, ubacivani su segmenti i izjave Vučića i žalosno mi je jer je elementarni deo novinarstva imati drugu stranu, čega u filmu nema", Čović.

 

Quote

On dodaje da ovaj film služi za diskreditaciju ljudi i da se ne vodi računa da oni oko kojih se priča vrti, imaju porodice.

"Čovek se u ovim trenucima, kada se napada porodica, pita kako da reaguje, koliko značaja da tome prida, ali je jasno da je nemoguće da reakcija potpuno izostane. Ljudi, zbog čega toliki stepen mržnje? Otkud tolika mržnja? Svi smo prošli kroz razne periode i menjali se, pa tako i politički", navodi Čović.

 

:puke:

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...