Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 hour ago, Laki21 said:

Divno, ni Belosevic ni Jovcic ne reaguju.

 

Jos nesto, mislim da bi u sledecoj utakmici Paigeu trebalo prvom prilikom staviti do znanja da takvi flopovi ne mogu uvek da prodju. Najbolje, recimo, jednim ozbiljnijim faulom Lazica tj. da ga Batler posalje na pod kako Bog zapoveda, a ne da ovaj na kvarno izvlaci faulove. Kad je faul, nak bude barem onako muski... A i Ojo bi mogao nekog da zalepi.

 

Dodatak: Nikakvo povredjivanje igraca ne spada pod ovo sto sam mislio, nego jednostavno jedan-dva statement faula tek da se zna zbog cega se faul svira, a zbog cega ne...

Edited by drakon1
  • Like 8
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, uini said:

jel se neko prijavljuje dobrovoljno da broji krađe protiv cska?

 

ja bih rado probao, ali nisam dorastao tom zadatku ... priznajem!

 

da je veceras utakmica u nekom manje bitnom i zahtevnom takmicenju drage volje bih se okusao bez bojazni da mi se potkrade poneka greska u brojanju i time nas oštetim za xy sudijskih kradja, ali posto je tekma iz najelitnijeg ranga takmičenja, zadatak se mora poveriti nekom prekaljenijem i potkovanijem.

 

bukvalno nam treba profesionalni gledač sudija, neko iz ove komisije koja je sad nastupala na kupu.

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Možda sam mator, ali zaista ne vidim zadovoljstvo u uživo gledanju najmalodušnije ekipe u novijoj istoriji. Valjda je smisao da sadržaj bude zabavan i gledljiv, a ne pre svega mučan. 

 

Ispoštovan je momenat protiv Albe i Žalgirisa, publika je došla u velikom broju, iako je igra bila kerov qrac. Sad je malo na igračima da podignu ekipu i zasluže posetu. Ako su u stanju. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dropkick Murphys said:

Sve regularno. Stalno ovakve blokove pravi. Sudili bi mu valjda bar jednom da nije dozvoljeno. 

 

Kapiram da se sprdas, nemam drugo objasnjenje.

 

Blok se pravi telom. Igrac koji napravi blok, u trenutku kontakta sa odbrambenim igracem, mora da miruje. Svako izbacivanje kukova i kretnja u bloku je faul u napadu. Naravno, ne i za Mozlija ocito.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je nekad važilo ono "ne zna gde udara", to je onda večeras...

 

Kakav game plan majko božja™, naročito u drugom poluvremenu...

 

Sulude rotacije, ideja nepostojeća, zaboravljeni igrači na terenu i klupi. 

 

Prosečan forumaš da zasedne, ne bi veću štetu napravio.

Link to comment
Share on other sites

Nemam problem da sledeće igramo EC sve i da uzmemo titulu...ali već se nazire kostur za narednu sezonu koji će teško napuniti i Pionir...

Šakota napredovao u segmentu zvanja TO a ko zna čime će ovladati za još godinu dana...

Gist će u garbage tajmu EL u svakom kolu da zakuca bar jednom iz drugog plana čisto zbog regresa...

kapitenu poklanjamo i oproštajnu sezonu...

Deda, Dobrivoje i Kuridza nemaju de...

Jovanovic ''easy money'' nek ostane ako je ovako zamišljao karijeru...

Pantera vaditi čim mu temperatura predje 38,5 jer protiv sebe ne može...uvek će biti hiperaktivni impulsivni šarp šuter...

Beronu napraviti preozbiljan ispraćaj a Borišu dati u dobrotvorne svrhe.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...