Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Sad tek vidim Sakotinu izjavu "Nama je Lukas rekao da je igrao" ....

 

Znaci ode @propolis  u klub i kaze, ljudi ja sam prosle godine igrao za Golden Stejt, sigurno ste me ukacili ako ste gledali NBA, bio sam samo malo visi, tamniji i imao manje kose al to sam ja majke mi. Cova kaze nemam Sport Klub, Sakota kaze to mnogo kasno ja tad spavam, a Cabarkapa pita kako igra Derik Fiser. 

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Ha-ha 12
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Tamburinjo said:

Sad tek vidim Sakotinu izjavu "Nama je Lukas rekao da je igrao" ....

 

Znaci ode @propolis  u klub i kaze, ljudi ja sam prosle godine igrao za Golden Stejt, sigurno ste me ukacili ako ste gledali NBA, bio sam samo malo visi, tamniji i imao manje kose al to sam ja majke mi. Cova kaze nemam Sport Klub, Sakota kaze to mnogo kasno ja tad spavam, a Cabarkapa pita kako igra Derik Fiser. 

 

Dobar dan Sakota, ja sam Majkl Dzordan 🙂

  • Like 4
  • Ha-ha 17
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

dajte da završavamo ovu sezonu kako god...

ako ima pravde da nakon ove golgote ne gledamo više Šakotu, Lazića i Borišu...Štimeta i Odža kao što sigurno nećemo gledati Berona, Lorenza i Perpera.

Danga bi mogao da prekine ovo prokletstvo povratnika...posebno sada kada nemamo šta prodati a veliki ugovori dolaze na naplatu.

 

Čoki sinoć stojički sa stejtmentom:...pa mora neko i da podmetne dupe ako hoćete da se švrćkate po Evropama...žali Bobe para i obraza.

Ono što se rodi grbavo...

 

 

Edited by Wingwalker
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Haggard said:

nisam ispratio juce emisiju na eminentnoj ruzicastoj televiziji, kakav je bio coki? jel se divio vrhovnom komandantu u dovoljnoj meri da ovaj pokrije sve njegove brljotine iz ove sezone novim upumpavanjem iz drzavnih rezervi?

 

Iz državnih šta? 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Tamburinjo said:

Sad tek vidim Sakotinu izjavu "Nama je Lukas rekao da je igrao" ....

 

Znaci ode @propolis  u klub i kaze, ljudi ja sam prosle godine igrao za Golden Stejt, sigurno ste me ukacili ako ste gledali NBA, bio sam samo malo visi, tamniji i imao manje kose al to sam ja majke mi. Cova kaze nemam Sport Klub, Sakota kaze to mnogo kasno ja tad spavam, a Cabarkapa pita kako igra Derik Fiser. 

 

Некад 90тих одмах послије рата на РТРС крали преносе НБА на начин да "залијепе флеку" преко логоа куће од које краду сигнал и преноси меч извјесни Драгиша Ћорсовић који осим који појма нема о НБА нема реално ни довољно података за пренос и каже ладно у једном моменту "поштовани гледаоци сада улази играч са бројем 12, не бих вам могао рећи како се зове знам само да је црњи и височији":s_d:

Ови су дефинитивно подигли љествицу...

  • Like 2
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Laki21 said:

I više od toga. Stigao je do dvanaestopalačnog creva, usput je zaobišao imanjaka iz Beograda, Vulina i Martinovića.

Brate Laki i tebe je stigo da potkaci. " Znam kako je predsedniku, moja porodica i ja smo bili u slicnoj situaciji, nije bio film, nego filmcici na you tubetu, ali mi znamo iz cije kuhinje to dolazi!"

Laki posto si najpoznatiji filmski autor na ovim prostorima, kakav Kusturica, kakvi bakraci. Ne bi me iznenadilo da te Ceca angazuje da joj reziras spotove. Bogami, mozda te i Tramp angazuje za kampanju. Kad si uspeo da skines Filipa, Sanders i ostali kandidati Demokrata ima da ispadaju ko sa ringispila. Viva Laki, viva revolution!

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Константин said:

 

Некад 90тих одмах послије рата на РТРС крали преносе НБА на начин да "залијепе флеку" преко логоа куће од које краду сигнал и преноси меч извјесни Драгиша Ћорсовић који осим који појма нема о НБА нема реално ни довољно података за пренос и каже ладно у једном моменту "поштовани гледаоци сада улази играч са бројем 12, не бих вам могао рећи како се зове знам само да је црњи и височији":s_d:

Ови су дефинитивно подигли љествицу...

Druze, zna li se ikad zasto je lik ubacio to "r" u prezime?

Edited by Marokanac
Link to comment
Share on other sites

U programskoj semi Arene stoji da se utakmica Zvezda Cedevita-Olimpija igra u ponedeljak 2. Marta u 21h, bilo je prica oko pomeranja zbog fudbala koji se igra u nedelju u 18h valjda. Na ABA sajtu i dalje stoji da se igra u nedelju 1. Marta.

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Wingwalker said:

Nebojša Čović od Menadžera Kosova, preko Komandanta Sablje do Vučkolizca...:puke:

 

 

Ovo ti je...dosta tanko...da ne kažem ni blizu istine. S obzirom da događaje pre atentata i ono čuveno Legijino pismo, sumnjam da se osećao komotno tih dana :kece:

 

Za ostalo stoji. A Vučkolizac je koliko je bio i Đinđolizac i Slobolizac...you name it. Biće lizac i nekog sledećeg, šta mu teško. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Quote

 

Novi problem u Zvezdi: Ekipa ide u Španiju, Šakota ostaje u Beogradu!

 
Glasine o zdravstvenom problemu trenera crveno-belih koje su se raširile gradom jutros, nažalost potvrđene su predveče uoči poslednjeg treninga šampiona Srbije pred put u Španiju.
20200221npSakotaD24.jpg

Glasine o problemu Dragana Šakote sa zdravljem koje su se raširile gradom jutros, potvrđene su nažalost u kasnim popodnevnim satima pred početak poslednjeg treninga košarkaša Crvene zvezde pred put u Vitoriju.

Trener neće otputovati sa ekipom na utakmicu sa Baskonijom u četvrtak uveče u "Buesi".

"Imam upalu spoljnih vena leve noge, što je posledica ovih konstantnih putovanja. To je problem koji će se rešiti, ali privremena mera je da ne putujem sa ekipom u Baskoniju", izjavio je Šakota novinarima pred trening u utorak i dodao:

"Utakmicu će voditi Gavrilović. Mi smo zajednički sve pripremili".

 

 

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...