Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 hour ago, ZiS said:

 Jok, tebi cu da verujem na rec 😁...Covic je sve samo glup nije...ako je vec na konferenciji rekao da su poslali zahtev, naravno da su ga poslali, zasto bi lagao?

Radi u ABA ligi i neka spremacica, mogla je i ona da posalje mail...Ne moze sekretarica da bude ovlascena za takvu odluku nikako, nigde na ovom svetu...Neko je napisao vec, problem je sto ti birokratski misevi ne zele da preuzmu odgovornost...

To ti i jeste problem sto verujes jednom Covicu. Ne treba nista vise da pises. Sve jasno kod spremacice, svi beze od odgovornosti za "krvoprolice". 

 

Kakva je to odluka, da se ide u rat? Direktor bio u Spaniji i rekao da jave Covicu da se igra. Sto bi ABA bila odgovorna i ako se nesto desi? Da su mislili da ne moze da se igra, sami bi obavestili CZ. 

 

E, ali veruje Covicu. 🔥🔥🔥

Link to comment
Share on other sites

Е другари цигосии.... сви волимо нашу Звезду.... подржимо је где год да је. Прекосутра у арени да поздравимо нашег Деју. А вама цигоси желим здравља, мање нервирања уз звезду... и наравно Калиш у јуну...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, mister-no said:

Sve najbolje dobrim ljudima ma gde se nalazili..

A red je i da ispoštujemo temu.. 3ebc2dd9776703cbf5fc9bd9e07c0e02.jpg

 

 

 

Vazno je napomenuti da je Vucko koordinator svih bezbedonosnih sluzbi, i da njemu ako se hoce moze da se izda i saopstenje o bilo cemu. A da ponovim jos jednom, njemu i Milu ne odgovara da sad izbije neka veca frka.

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro furunaši i forumašice. Srećna nova godina, da ste živi i zdravi i da Partizan što češće gubi u 2020. :kece:

 

Spoiler

kad već mi ne dobijamo

 

Moram jedan kratak osvrt na ovu procenu BIA. Ovaj papir (ako je autentičan uopšte) ima vrednost tu negde kao procena rizika ulaska u toalet dok sam na wc šolji i isti mogu da napišem na toalet papiru, troslojnom. 

 

Policija i BIA 11 dana ne mogu u 3 sela da uhvate mentalno zaostalog pedofila ali mogu odokativnom metodom da procene da će biti sranja u utakmici gde drugi nadležni organi garatuju bezbednost. Dakle političko smeće. Ili naručeno smeće. Kome šta odgovara. 

 

Nebojša je ovde odigrao linijom manjeg otpora i sve i da mu je traženo da ne ide dole (što i dalje mislim da je sumanuto), dobio je falus za uzvrat.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, NMX said:

 

  Hide contents

 

 

Moram jedan kratak osvrt na ovu procenu BIA. Ovaj papir (ako je autentičan uopšte) ima vrednost tu negde kao procena rizika ulaska u toalet dok sam na wc šolji i isti mogu da napišem na toalet papiru, troslojnom. 

 

Policija i BIA 11 dana ne mogu u 3 sela da uhvate mentalno zaostalog pedofila ali mogu odokativnom metodom da procene da će biti sranja u utakmici gde drugi nadležni organi garatuju bezbednost. Dakle političko smeće. Ili naručeno smeće. Kome šta odgovara. 

 

 

Ma, u pravu si. Ja bih rashodovao sve satelite, radare i slične uređaje na ovom svetu. Ne mogu da nađu onaj malezijski avion od 75m sa 350 putnika sa sve ugrađenim transponderom evo već nekoliko godina. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Manoly said:

Srecno svima u Ng, uz zelje da bude zdravlja, neka je i sto manje sekiracije. 

Proci ce i ova teska vremena za nas klub.

Hvala Manoly!

Ali ako su ovo teška vremena za naš klub znači da lakih nije ni bilo.

Edited by pavijan2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, laki perkos said:

Ja bih voleo da vidim taj mejl od sekretarice, da li je u licno ime ili u ime ABA. Pisto vidim da je nasa draga i jaka BIA dala svoje misljenje onda je mi je sve jasno i ko tera traktor i ko otvara kapiju

 

FC7A49A4-AD4A-4D12-827B-4614B7C9FC8F.jpeg

Srecna Nova godina prijatelji, sve najljepse! Pa da bude vise pozitivnije energije, pobjeda i trofeja!

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, ZiS said:

 Jok, tebi cu da verujem na rec 😁...Covic je sve samo glup nije...ako je vec na konferenciji rekao da su poslali zahtev, naravno da su ga poslali, zasto bi lagao?

Radi u ABA ligi i neka spremacica, mogla je i ona da posalje mail...Ne moze sekretarica da bude ovlascena za takvu odluku nikako, nigde na ovom svetu...Neko je napisao vec, problem je sto ti birokratski misevi ne zele da preuzmu odgovornost...

 

Stvarno, zašto bi Čović lagao?

 

I ko je rekao, da je sekretarica ovlaščena??? Samo je poslala mailm nigde ne piše, da je ona odlučivala

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Pavaroti said:

Si ti video zvanican zahtev? Jel poslao Covic licno ili sta?

 

Sekretarica je ovlascena da kaze da se utakmica igra.  Ona valjda radi tu. Poslala je zvanicni firmin mejl, nije slala sa privatnog.

 

Samo malo promisli i videces koliko je sve besmisleno. Verovat Nebojsi bilo sta je neverovatno. Apsolutno sam siguran da je svaka rec na KZS istinita. 

 

 

Onda veruj i oko Krusika, silovatelja i Jovanjice...Svega ostalog.

Revolucija. Nasao si resenje za sve probleme. Nema potrebe da skolujemo ljude i teramo ih da polazu pravosudne ispite. Presude umesto sudija mogu da donose sekretarice, jer i one rade u sudovima. Nema veze sto nam medicinari masovno odlaze iz zemlje operisace nas sekretarice, ali ne ove iz suda vec one sto su zaposlene u bolnicama. Jel jelte to ide tako, bitno je samo gde si zaposlen, a ne sta znas i kakva ovastenja imas.

Ovo je bolje i od Megatrenda. Tamo si morao da kupujes diplomu, ovde ti ni to ne treba.

Edited by kokodakalo
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Srećna svima 2020!

Bez sekiracije, uz puno komedije i uspeha na ličnom planu!

 

Što se košarke tiče, ne vredi, ja ću probati dobrano da batalim bilo kakvu nervozu.

Ako ne ide u ABA i pravi se cirkus, jbg...Bar nek osvoje tu EL, tu smo bliži playoff-u 😄pa bilo sa kevinim, babinim ili dedinim panterom... 

 

Sekretarice, BIA, Cia, AV, NČ.... Ma nista me više ne zanima... Kad mi se gleda cirkus, platiću kartu za isti, ali onaj pravi

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Crni Bombarder said:

Ja samo da pozelim napacenoj bratiji mnogo lepih zelja u 2020,a jedna je zajednicka :classic_rolleyes:

Hvala ti brate što si nam poželeo mnogo lepih želja da patimo još više :23::classic_tongue:

 

Ja bih poželeo prevashodno da se ne vratimo u 2011. jer setite se gde smo bili :classic_tongue: Poželeo bih da zdravlje posluži Lorenza Brauna. Poželeo bih da gospodin Šakota dobije neki kvalitetan grčki propolis eliksir. Poželeo bih da gospodin Čović dobije napad moralnosti pod stare dane a ako može pride i neku pilulu razuma. Da Filipa Čovića počne da grize savest zbog to što radi napaćenim ciganima i da se zahvali mami i ženi rečima: Dosta je bilo! Da Branko Lazić doživi prosvetljenje. Da Štimac shvati da je vreme da počne da koristi nacionalnu penziju. Poželeo bih i WC za EC od Đordija. Poželeo bih što manje saopštenja i svađa sa crno-belim taborom.

 

Forumašima crveno-belih boja bih poželeo debele i ravne živce dok se ovo gore sve ne ostvari! Forumašima crno-bele boje bih poželeo da im Partizan osvoji kup KSS, glupo je da ne osvoje nijedan trofej ove sezone, i da opet igraju EC pod Đordijem pa da se sastanemo u polufinalu sledeće sezone :classic_tongue:

 

m5SoPSU.gif

Edited by Knipex 4 Laki
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kokodakalo said:

Revolucija. Nasao si resenje za sve probleme. Nema potrebe da skolujemo ljude i teramo ih da polazu pravosudne ispite. Presude umesto sudija mogu da donose sekretarice, jer i one rade u sudovima. Nema veze sto nam medicinari masovno odlaze iz zemlje operisace nas sekretarice, ali ne ove iz suda vec one sto su zaposlene u bolnicama. Jel jelte to ide tako, bitno je samo gde si zaposlen, a ne sta znas i kakva ovastenja imas.

Ovo je bolje i od Megatrenda. Tamo si morao da kupujes diplomu, ovde ti ni to ne treba.

Za pocetak bi trebalo da znas sta je posao sekretarice. Kontam da mislis da treba da kuva kafu i svremena na vreme da se naguzi. Koliko znas, toliko i pises.

Edited by Pavaroti
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Pavaroti said:

Za pocetak bi trebalo da znas sta je posao sekretarice. Kontam da mislis da treba da kuva kafu i svremena na vreme da se naguzi. Koliko znas, toliko i pises.

Potpuno se slazem sa tobom. Mozda ne znam sta je njen posao, ali znam sta nije. Sasvim sigurno nije njen posao da prosledjuje dopis crnogorskog MUPa, jer isti nije odgovor na zahtev za odlaganje utakmice. Zahtev nije upucen sekretarici, vec rukovodstvu ABA i samo isto moze odgovoriti na isti. Ne znam kako je to u tvom svetu, ali u uredjenom svetu se zna sta je ciji posao i ne mogu sekretarice operisati, donositi presude, pa ni ne znam sta je tacno gospodjica Vanja uradila. Ona je prosledila dopis crnogorskog MUP-a, sto je pretpostavljam odbijen zahtev za odlaganjem utakmice.

Zahtev moze da odbije ili usvoji samo rukovodstvo i to resenje mora biti potpisano od strane ovlascenog lica ili njegovog zamenika u slucaju da je isti odsutan. To sto je Vanjica poslala ima istu pravnu snagu kao i toalet papir i jedino u iste svrhe i moze da se upotrebi jer za drugo zaista ne moze. 

Citav problem i jeste nastao jer rukovodstvo nije zauzelo stav. Jasan i glasan, tj kroz odgovor na zahtev. Citav problem i jeste nastao jer odgovorno lice nije htelo da preuzme odgovornost, plaseci se da bi mozda moglo doci do nekog problema u Podgorici, pogotovo jer je cuo Bokana na sednici da ih je zagarantovao i preneo.

Odgovor rukovodstva ABA nije mogao biti drugaciji vec da se nas zahtev odbije, jer ko je rukovodstvo ABA da prenebregne garancije MUP-a Crne Gore. Problem je samo u tome sto je rukovodstvo, misleci da radi vesto, odbilo da istupi i pustilo da se pravila igre sama odredjuju.

E sad zamisli da je tako i u kosarci i da utakmica pocinje, a da se pravila naknadno, tokom same utakmice odredjuju. Mozes li da zamislis kakav haos bi nastao. 

E pa tako je to kad sekretarice operisu, donose presude i salju nekakve dopise, misleci da u klubovima nema toalet papira.

Da li si svestan da je sledece kolo ABA za tri dana, a da se jos ne zna rezultat nase utakmice u Podgorici, jer rukovodstvo ne zna sta ce. Sta god da urade nije dobro, a to je samo jer nisu postupali po pravilniku, vec je pravila odredjivala Vanja. Sreca da nije radila u bolnici jer je tad mogla nekog i operisati.

 

 

Edited by kokodakalo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, kokodakalo said:

Potpuno se slazem sa tobom.

 

Brale, prvo i osnovno nemas nikakve informacije sta je Zvezda uradila. Stavise, nemas informacije ni sta je pisalo u tom BIA dopisu, razlozi zasto ne moze da se garantuje bezbednost. To moze i njihova sluzba da napise da ne mogu da garantuju bezbednost igracima u Beogradu. Sekretarica je poslovni sekretar i  moze da salje dopise i resava probleme. Covic je rekao da je bio u kontaktu sa predsednikom koji je bio valjda u Spaniji. Ne znas ni sta su oni pricali, bar dok ti ne kaze Covic.

 

Poslovni sekretar nema nikakve veze sa hiruzima, medicinom i operacijama. Njeno znanje je siroko i izmedju ostalog da zna da radi sa dokumentacijom itd..Kako kaze pravo ime, poslovni sekretar, znaci nije hirurg. Tebi ne bi bilo lose ni znanje sa Megatrenda ovako naslepo.

 

Na stranu toga sto ne moze ABA da ti garantuje nikakvu bezbednost, oni su samo poslali dopis MUP-a CG da se utakmica moze igrati. Ako su oni izasli i dosli na mec majstorice, gde im je receno sta ih ceka i sta ce biti u dvorani i sta se u kranjem slucaju desavalo u dvorani za vreme i pre meca. Mi smo ispali teske jajare, tj Covic. Uvlaceci sekretaricu Vanju i ostale gluposti koje je ponavljao kao pokvareni gramofon.

 

Evo juce, Ceca, Cola dole pevaju, svi slavili normalno i bio veliki broj mojih prijatelja. Te setnje od 6-8pm ne znace nista,isto kao i u BG. 

 

Cak razumem Covicev pristup celoj situaciji, ali ne razumem tvoj. Pricas o necemu sto pojma nemas i ne zelis da stanes.  Regularno jeste da je Covic hteo da proba da ne igra mec zbog velikog umora, pa NG i onda meca u EL koji je za njega veoma bitan. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...