Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

5 minutes ago, ProfaLakiArmor said:

Njemu se skandira u paketu sa Filipom.

 

da me ne shvatite pogrešno, nekako mi je generalno bezveze netrpeljivost navijača i casual fanova u odnosu na lessorta;

nekako ona ekipa koja usput prati ima opravdanje, pošto čović (bar po onome što ja pamtim) bez presedana pominje jednog jedinog igrača (i to mladog) kao krivca što smo izgubili titulu

 

ali ovde mi je nekako neobjašnjivo, bez obzira na to koliko je pravio grešaka tokom sezone. lik je igrao pošteno, sa energijom i solidnom voljom. 

i sad on ispade ključni krivac zbog zicera, jbga

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, starter said:

Da li može neko da mi kaže na kojim sektorima su 'organizovani navijači' i da li su sedišta u Areni numerisana?

Navijači su gornji sektor iznad partera B a sedista su numerisana, na donjem sektoru se postuje to a za gornji nisam siguran

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, pavijan2 said:

Ova Perce-ova majica mi malo vuče na GTRetardizam.

Kako je Toma Zdravković završio na ovoj slici?

 

Premotati na 13'55" pa nek ti Toma kaze za koga navija ako je toliko bitno

 

A za ovo sto me poredis sa GTR sektom mogu samo da ti kazem sram te bilo

 

  • Like 34
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, pavijan2 said:

Grober.

 

5 minutes ago, drperce said:

 

Premotati na 13'55" pa nek ti Toma kaze za koga navija ako je toliko bitno

 

A za ovo sto me poredis sa GTR sektom mogu samo da ti kazem sram te bilo

 

Sta zna Toma za koga navija

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, drperce said:

 

Premotati na 13'55" pa nek ti Toma kaze za koga navija ako je toliko bitno

 

A za ovo sto me poredis sa GTR sektom mogu samo da ti kazem sram te bilo

 

Bio sam ubedjen da je Toma bio grobar, čak da je bila neka njegova slika sa crno-beli šalom iz osamdesetih. Omatorilo se.

Što se tiče poređenja sa gtr, ovo jeste njihov fazon.

Mi smo elita.

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, drperce said:

A za ovo sto me poredis sa GTR sektom mogu samo da ti kazem sram te bilo

 

 

55 minutes ago, pavijan2 said:

Ova Perce-ova majica mi malo vuče na GTRetardizam.

 

 

Dobro de @drperce verujem da @pavijan2 nije mislio nista lose o tebi, nije rekao da poredi celokupan tvoj rad sa GTR-om, vec konkretno tu majicu - zbog "karikatura/mural" stila. 😉 

Samo nastavi sa odlicnim radom! 👍

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

bas jedva cekam utakmicu 😄

 

sigurna sam da ce biti sjajna atmosfera, i ocekujem laganu pobedu.

 

nadam se da ce sva trojica dobiti znak paznje od kluba, odnosno da nece niko biti izostavljen.

 

tek se sad vidi koliko je taj zicer bio i nebitan, za par meseci smo se opet vratili u EL.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, propolis said:

Nikakva poređenja sa gtr nisu dobra u bilo kom smislu. 

Ozbiljna uvreda. 

A jbg sad, uvreda je na primer i meni da neko sebe naziva covekom pored mene ovakvog 😄 

Pa sta ja tu mogu, jednostavno je tako, ima nekih osnova za poredjenje i to je to. 

 

Bez da branim i pavijana i GTR (daleko bilo), samo sam hteo da istaknem kako sam ja skapirao upis pavijana i da nam se @drperce ne naljuti pa da to negativno utice na njegove fenomenalne kreacije 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Koleginice i kolege, drugarice i drugovi, kao i crno-bele komšije, nemojte se svađati, sada je u toku Sveti period, uskoro će Nožić... ovaj, Božić, a danas dolazi dr. Radonjić.
Zato, sa malim zakašnjenjem, ili po našem pravom kalendaru 12 dana ranije, svima južno i severno od reke Visle:

Srećna nam Godina Nova,
da nas što manje smara Čova!

Svima mnogo zdravlja, ljubavi i sreće,
i da se Fićko što manje po parketu kreće!
Što više malih zvezdica,

što manje u reketu Štimca!
A ako već Kevina maza ne mož' da se tera
nek puca puška našeg novog Pantera!

P.S. Pretekao me je @madafaka73 s onim gangsta repom, ali možemo i da se vratimo malo na tradicionalne srBske SMS čestitke.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, pavijan2 said:

 

Što se tiče poređenja sa gtr, ovo jeste njihov fazon.

Mi smo elita.

 

 

Ovo sto ti pises vise podseca na ovu GTR kreaturu -  mi elita, avangarda a oni krezuba Srbija, 11 Hitlera i ostale budalastine  koje su posledica psiholoskih poremecaja i kompleska.

 

Ja jesam zvezdas (moze se reci i zagrizeniji posto svoj veci deo slobodnog vremena trosim na Zvezdu) ali meni su neki od kumova, rodjaka i najboljih prijatelja partizanovci i naravno da se medjusobno zezamo ali ne da nekog ponizavamo.

Tako da ti i ja nikako nismo "mi" jer navijamo za isti klub, uvek cu pre da se svrstavam u kos sa Zoe, kronosom, realnim i ostalim super ljudima iz suprotnog tabora.

Mozes da napises da ti je crtez sranje, zabole me - ali u bilo kom kontekstu da me poredis sa GTR je ogromna uvreda

  • Like 16
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...