Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Zvezda je danas u Zadru nastupila bez povređenog Lorenza Brauna, što je bio veliki hendikep po crveno-bele.
,,To je naš problem. Igra cela je vezana i za broj kreatora koji će da to organizuju bolje. Filip je morao da odigra veliki broj minuta nakon povrede, pošto nismo imali nikoga da ga zameni. Mi smo danas utakmicu morali da dobijemo, ali nažalost može sad tu bilo šta da se stavi kao razlika".

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Igor028 said:

Nece, Raptorsi su odlucili da ne daju prsten onima koji nisu bili do kraja tu.

 

 

Da, idioti nisu dali ni Valančijunasu i Vrajtu koji su bili šest i po, odnosno 3 i po godine u klubu, a pritom odigrali preko 40 utakmica u prošloj sezoni

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, mister-no said:

Da jesam tvrdio i još uvek tvrdim da je normalno da dobijemo FMP jer smo bolji, ti tvrdiš suprotno?!
Takođe tvrdim da su hteli da puste ne bi vodili deset razlike, 6 minuta pred kraj, to je logično.. Nemaš problem sa mister-no - om nego s logikom :)
Mislim, nije u redu što FMP i Zvezda igraju istu ligu, vidim da ti je to poenta. Niko nije ni tvrdio to. Meni lično je veći problem što recimo Olimpija ne može da ispadne iz iste kada to rezultatom zasluže. Pa se onda liga proširuje i skraćuje po potrebi. Veći je problem što navijač dođe do centra i pljune igrača dok se zagreva, ili navijači uđu i otimaju lopte igračima, šovinistička vređanja sa tribina, zatim kad navijač juri igrača jer je isti išao da završi zadnji napad i sl.
Meni ne smeta ni FMP, ni Mega sve dok nisu tu birokratskim putem i sve dok to zaslužuju igrama na terenu. Istom logikom mi ne bi smetala Mladost (filijala Partizana), neka zasluže na terenu, nikakav problem. Pogotovo što mladi domaći igrači još jedino u tim timovima mogu da dobiju šansu. Glupo zvuči ali za našu košarku je slamka spasa to što su FMP i Mega u Aba.

 

Pretpostavljam da i sad mislis da je preokret protiv FMP sasvim normalan?

 

Oni dobise prvoplasiranu ekipu, mi izgubismo od poslednjeg na tabeli. Taj FMP da je dobio bi vec sad mogao da gleda sa kojeg mesta ce u PO, ali naravno da svi znamo da se to nece desiti, jedino neki ljudi biraju da se prave da ne znaju i nasedaju na Coviceve jeftine trikove.

 

Sad bas da vidim kako ce FMP naglo da padne u formi, trebace nam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako bi se igralo posteno u drugom delu lige i ako bi Primorska ocekivano "pala" zbog odlaska glavnih igraca, FMP bi bez problema uz nastavak ove igre iz prvog dela bio ucesnik plej-ofa.

Zamisljam tu "vratolomiju" gde FMP mora da gubi neke utakmice ne bi li ga Zvezda stigla i prestigla za plej-of mesto, a pritom ako mogu da ti porazi ne budu od Partizana, Cedevita-Olimpije i Primorske.

Edited by Borca
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Zizu said:

Ne brini se, javice se sarac i lik sa nickom setite se 2011 da nas podsete.

Evo javlja se Sarac, ali Sarca zabole ono medju nogama sto jos uvek imam da se ovde nesto kurobecam sa brigom oko rezultata u Zadru.

Sarac gleda Green Bay na SK HD,  i daj se odlucite sta cete vi tipkaci iza tastature.

Hocete da idete protiv onih cigana da trazite odlazak ovih na celu zajedno sa sinom ili Shakotom ili ostati kuci.

Ja svakako necu ici da ucestvujem u cirkusu koji se sprema, odavno sam napisao da dok je fc3 u timu nema nerviranja, ja da nesto da promenim ne mogu,

pisao sam i Lakiju onomad,  10  zvizdaca sa foruma nista nece uraditi, vase tipkanje day after day, nista nece uciniti. 

Prazna hala u petak i neka budu ovi sa Severa da navijaju za Grke pa da vidimo kako ce to da odjekne.

 

Nikada nisam branio, iznosio sam svoja misljenja, to sto je protiv vaseg ne cini mene braniocima bilo cega sa cime se ja ne slazem.

 

Ja u BOJKOT a vi i dalje pisite i smatrajte da cete bilo koga da oterate iz kluba sa tipkanjem ovde.

 

Zdravlje sam dobrano izgubio na mnogo bitnijim stvarima u zivotu i njega nijedan pobeda ne moze povratiti da bih i se ja kidao zbog Nebojse Shakote i sina ne zelim.

 

pozdravljam te. 

 

ps. zaobidji me ubuduce sa bilo kakvim prozivkima, izvegavam masovno bilo kakav licni tastaturski konflikt  sa bilo kim ovde, ali stalnim mojim proizvanjem preterujes.

Edited by Šarac
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

meni se cini da Sakota namerno jase Ficu do iznemoglosti i po cenu nekih poraza kako bi se obojici Covica smucio zivot, sigurno da nema autoritet da se mesa u izbor igraca ili da ne daj Boze skloni vepra iz rotacije, a ono, kontam da se bolje razume u basket od mene i nema sanse da ne vidi koliki je ovaj krs od igraca

 

problemi sa rosterom se naravno tu ne zavrsavaju, frontcourt gerijatrija sa 14 nezadovoljnih igraca daleko od prajma, mnogo nesutera, malo kreacije, malo ruku sposobnih da driblaju, pogled na boxscore u EL otprilike sve objasnjava, KKCZ 2019 = Lorenzo Brown okruzen gomilom oronulih specijalaca

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Noćna mora B92 fantazera said:

Šta reći, kad se došlo do situacije da se otvoreno vređaju igrači na utakmicama i dolazi čak do verbalnih sukoba (i to zaslužni igrači, poput jednog Laze, a ne "bezveznjaci i prolaznici", da tako oslovim ove jednosezonce), pa se kasnije i pozivalo na okupljanja samo da bi se negodovalo protiv Filipa, zbog nečijeg bulažnjenja na forumu o nekakvom nepotizmu (a Filip se ispostavi kao jedan od igrača odluke u osvajanju ABA prošle sezone 😂).

Naravno da mi takve budalaštine smetaju, i da kao svaki razuman čovek moram da odreagujem na takvo nešto.

 

Ti si vec treci sa foruma koji pise dugacke postove koji su suprotni od vecine, a za koje je jedan korisnik lepo rekao, parafraziram: "Ili pumpaju dzep ili ego".

 

U ovom slucaju ce biti da je rec o egu. Bukvalno sve sto si napisao je moglo da stane u pet ili deset redova, a ne u 55 koliko si ih ispisao (mozda je manje, mozda vise, nisam brojao). Tako ne izgleda normalna diskusija, tako izgleda blog coveka koji misli da je pokupio svu mudrost sveta ili u ovom slucaju kosarke.

 

Pises o bulaznjenju o nepotizmu - Zvezda sad ima 6-5 i ako se ponovo plasira u PO, to nece biti jer je klub odlicno radio i ispunio zadatke, to ce biti zbog jada i beda u ligi koja ne moze da ima jos jednu ekipu osim KK Covic i sin, KK Tedeski, KK DPS i KK SNS, jer su sve ostale ili siromasne ili se naprasno raspadaju ili su filijale ili menadzerski klubovi. Uopste me ne zanimaju uspesi protiv ekipa protiv kojih je dovoljno i nasih 30 ili 50%, kao sto je bio slucaj sa proslim PO, jer je to do njih, ne do nas.

 

Interesuje me da klub igra u skladu sa svojim potencijalom i mogucnostima - kao sto je igrao nekoliko sezona kod Radonjica, kad se nije ni postavljalo pitanje da li cemo u PO i da li cemo se boriti za TOP 8 i, sto je najvaznije, nije se sastav pravio tako da junioru mora da se obezbede minuti, pa se jos lazu ljudi mesecima i mesecima i zamajavaju.

 

Pravdanje F.Covica na terenu jer se ne sme izreci nijedna kritika protiv N.Covica - spasioca kluba, lici na SNS pravdanje svega sto Vucic uradi, jer u oba slucaja nije bitno da li je napravljena greska ili se neko bahatio ili bio bezobrazan, bitno je samo pokazati vernost i odanost po svaku cenu.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, SunZero said:

meni se cini da Sakota namerno jase Ficu do iznemoglosti i po cenu nekih poraza kako bi se obojici Covica smucio zivot, sigurno da nema autoritet da se mesa u izbor igraca ili da ne daj Boze skloni vepra iz rotacije, a ono, kontam da se bolje razume u basket od mene i nema sanse da ne vidi koliki je ovaj krs od igraca

 

problemi sa rosterom se naravno tu ne zavrsavaju, frontcourt gerijatrija sa 14 nezadovoljnih igraca daleko od prajma, mnogo nesutera, malo kreacije, malo ruku sposobnih da driblaju, pogled na boxscore u EL otprilike sve objasnjava, KKCZ 2019 = Lorenzo Brown okruzen gomilom oronulih specijalaca

 

Brate jebe se Sakoti za Vepra, Nebojsu, Zvezdu i zvezdine probleme. 

 

Lik je penzos koji je dobio sansu ni kriv ni duzan da uzme jos neku kintu. Tu je da odradi svoje pa kako bude, nema on ni motiva ni ambicija da se bakce sa onom budaletinom oko vesninog derista. Uostalom bilo ko sa ambicijama ne bi dosao da vodi ekipu u kojoj se ne zna ko koga jebe osim vepra, za njega znamo da nas jebe sve redom. Da ne idem dalje, upitna motivacija stranaca, stalna putovanja, fizicka zapustenost nekih igraca i td. 

 

Nama sad treba jedno 5 novih igraca, dobar trener i mjesec dana odmora da nesto napravimo. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...