Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

4 minutes ago, Milos 3.14 said:

Pa tema se pretvorila u jednoumlje odavno. Boro nocna mora jednoumlja je simpaticni smarac i kontras jer pise dugo, ja sam npr.bot, Sarac je Coviceva desna ruka itd itd

Ali ipak pisete i niko vas ne banuje, sto potire tvoju tvrdnju da vlada jednoumlje na forumu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Brigate BL said:

Bogme djeluje da je MJ gotov ako je vjerovati ovom sto se prica u Laktasima, pitacu ga bas nakon meca

Jednom si na starom forumu, ako se dobro secam, imao tacne informacije oko transfera.

Cekamo da potvrdis ili demantujes Knipexov i tvoj info :)

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Zizu said:

Ali ipak pisete i niko vas ne banuje, sto potire tvoju tvrdnju da vlada jednoumlje na forumu.

Pisemo retko i nismo banovani jer nema razloga, ali bukvalno nema sta da se procita. Ja licno svratim na temu jednom u 3 dana. Pratim nba topik i topik vezan za el koji su super. Ima kvalitetnih komentara, dobra je atmosfera i nije mucan za citanje

Edited by Milos 3.14
Link to comment
Share on other sites

Just now, Milos 3.14 said:

Pisemo i nismo banovani jer nema razloga, ali bukvalno nema sta da se procuta. Ja licno svratim na temu jednom u 3 dana. Citam nba topik i topik vezan za el koji su super. Ima kvalitetnih komentara, dobra je atmosfera i nije mucan za citanje

To nije jednoumlje. Jednoumlje je zabranjeno iznosenje drugacijeg misljenja!

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zabrana ne mora da bude izrecena direktno, banovanjem. Nije Vucic direktno rekao nema opozicije na javnoj frekvenciji, vec je rekao nema kupaca za marketinski prostor. 

Dakle ako xy osoba bude proglasena za bota, simpaticnog dileju itd. jer kaze bilo sta afirmativno za Covica i ako se na taj nacin disktedituje to je cenzura tipicna jer ubijs takvoj osobi zelju da pise i ucestvuje u diskusiji. 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milos 3.14 said:

Zabrana ne mora da bude izrecena direktno, banovanjem. Nije Vucic direktno rekao nema opozicije na javnoj frekvenciji, vec je rekao nema kupaca za marketinski prostor. 

Dakle ako xy osoba bude proglasena za bota, simpaticnog dileju itd. jer kaze bilo sta afirmativno za Covica i ako se na taj nacin disktedituje to je cenzura tipicna jer ubijs takvoj osobi zelju da pise i ucestvuje u diskusiji. 

 

Nije rekao da je nema, ali je ipak nema.

Vi pisete i niko vam ne brani. Ne brisu se postovi, na banuje.

Nije ti poredjenje bas...

Procitaj malo obracanje Sarca,  x o,  Nese Ilica drugim forumasima, pa ces uvideti da ni njihov stil pisanja nije nista bolji, naprotiv!

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Milos 3.14 said:

Zabrana ne mora da bude izrecena direktno, banovanjem. Nije Vucic direktno rekao nema opozicije na javnoj frekvenciji, vec je rekao nema kupaca za marketinski prostor. 

Dakle ako xy osoba bude proglasena za bota, simpaticnog dileju itd. jer kaze bilo sta afirmativno za Covica i ako se na taj nacin disktedituje to je cenzura tipicna jer ubijs takvoj osobi zelju da pise i ucestvuje u diskusiji. 

 

Izvini molim te, ali retorika branilaca lika i dela Nebojse je kudikamo gora, pa nas koji smo protiv udbasa nazivate protivnicima kluba, ljudima koji festabilizuju klub... Pa se moze procitati da ne znamo da saberemo dva i dva, da smo nemaci pojma itd. Ali mene to ne tangira moje namere su ciste, zelim najbolje za svoj klub, a posto Covic prati ovaj forum i preti javno ljudima sa istog ovog foruma, siguran sam da ima i ubacene svoje ljude ovde. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

a šta si ti @Milos 3.14 rekao pa si dobio bot etiketu?

 

možda većina greši, ne bi bilo prvi put ali svako valjda treba da stoji iza onog što napiše ili da kaže da se zajebo 

Nisam ja dobio bot etiketu, mozda i jesam nemam pojma, nije ni bitno, meni je ovo wc i eventualno gsp zanimacija. Poenta je da sam stekao utisak da se takvim diskreditacijama ubija diskusija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Green23 said:

Ovi su stvarno prolupali ako dovedu igrača od 32 godine, koji je u najboljem slučaju prosečan igrač, i to poziciji gde imaš 3 igrača :ajme:

Otici ce Brown. Rokada stranac- domaci. MJK je u direktnom duelu razbio Dericka. Zaista igra odlicno ove sezone i ima manje godina od gotovo svih nasih pojacanja ove sezone.

Edited by Zizu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Čovićuslino said:

Izvini molim te, ali retorika branilaca lika i dela Nebojse je kudikamo gora, pa nas koji smo protiv udbasa nazivate protivnicima kluba, ljudima koji festabilizuju klub... Pa se moze procitati da ne znamo da saberemo dva i dva, da smo nemaci pojma itd. Ali mene to ne tangira moje namere su ciste, zelim najbolje za svoj klub, a posto Covic prati ovaj forum i preti javno ljudima sa istog ovog foruma, siguran sam da ima i ubacene svoje ljude ovde. 

Ja se slazem da vrv ima i takvih likova, ali recimo i dalje mislim da je NC najbolje resenje za klub. Zasto, pa jedan od razloga je to sto zivimo u Srbiji i sto je alternativa neki Miaijolovic, Dacic, Marjanovic, Gacic , Kokeza i da ne nabrajam. Ima ih jos, ali eto za pocetak.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Milos 3.14 said:

Nisam ja dobio bot etiketu, mozda i jesam nemam pojma, nije ni bitno, meni je ovo wc i eventualno gsp zanimacija. Poenta je da sam stekao utisak da se takvim diskreditacijama ubija diskusija.

 

okej, ja sam iz ovog tvog posta zaključio da te neko naziva botom :

47 minutes ago, Milos 3.14 said:

Pa tema se pretvorila u jednoumlje odavno. Boro nocna mora jednoumlja je simpaticni smarac i kontras jer pise dugo, ja sam npr.bot, Sarac je Coviceva desna ruka itd itd

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milos 3.14 said:

Ja se slazem da vrv ima i takvih likova, ali recimo i dalje mislim da je NC najbolje resenje za klub. Zasto, pa jedan od razloga je to sto zivimo u Srbiji i sto je alternativa neki Miaijolovic, Dacic, Marjanovic, Gacic , Kokeza i da ne nabrajam. Ima ih jos, ali eto za pocetak.

Napisah ja juce lepo, nama je bitno samo da smo ispred Partizana, sredstvo da se dodje do cilja se ne bira, tj. bira se da je veci lopov, da je sposobniji muljator i da ga vise voli vlast od njihovih. Zato nam klub zivi od danas do sutra, funkcionise po komunistickom sistemu  i isto kao u Titovo vreme i nesto ne primecujem da je za pedalj napredovao za vreme vladavine Covica. 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...