Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

14 minutes ago, Константин said:

 

Јеси питао овога са бројем 3 што га штитиш, шта он каже?

I sada mi kao treba da padnemo na njegovu iskrenost. Nek se tera u 3 pm  ako nije siguran da li zasluzuje. Dosta se slepao na konto sezone ipo sto je odigrao dobro. Kada god ima veliku minutazu mi obavezno izgubimo.

Edited by Zizu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Николица said:

Што каже Шарац, гледам Гринбеј и НФЛ и нема нервирања, а не са овим ретардом да губим здравље. Тј и са јуниором и са овом старцом Фочом на клупи.

off topic,

 

Jos jedan ASS Squeezera u reziji GB , ko zna koji put da dobijaju na ovakav nacin

 

Sorry za ostale koji imaju drugih problemai i interesovanja a nije iz domena NFLa.. Dugo je meni GB bio melem na ranu za KK i FK od 2000 tih. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sramotan poraz.

 

baš loša situacija, ne znam da li se nekada desilo da mi imamo 7 unutrašnjih igrača od kojih ni na jednog ne možeš da se osloniš, stvarno neverovatno, nas nema ko nije nadigrao tu.

 

filip nije ni za aba, ja sam mislio da on može da uzvuče bar ovakve utakmice, očigledna greška. njegov učinak u zadnjih 5 minuta je za nevericu stvarno.

 

hvatajući se za slamke krenem da gledam alimpije sezonu ali đavola, on je imao 9-2 u aba i 5-8 u EL u ovom periodu. neverovatno stvarno, baš veliko sranje od sezone za sada. iskreno, ne verujem ni da postoji neki plan jer mi šakota baš deluje kao lik kome ništa neće faliti ako se sve sjebe, kao repeša prošle godine. i to mi je verovatno i najgore, alimpije je bar osedeo :)

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, mile-r said:

Ja se ne secam da smo ikada izgubili od losijeg tima kao sto je ove sezone Zadar

Ma, dobro smo jos i prosli tj. herojski smo se drzali. Cedevitu su otresli sa ca. 30 razlike. Mada, sve ostalo su izgubili... hahahahahahahah. Ponavljam, sinonim za hodajuce rasulo je KKCZ 2019/2020.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, filip83 said:

sramotan poraz.

 

baš loša situacija, ne znam da li se nekada desilo da mi imamo 7 unutrašnjih igrača od kojih ni na jednog ne možeš da se osloniš, stvarno neverovatno, nas nema ko nije nadigrao tu.

 

filip nije ni za aba, ja sam mislio da on može da uzvuče bar ovakve utakmice, očigledna greška. njegov učinak u zadnjih 5 minuta je za nevericu stvarno.

 

hvatajući se za slamke krenem da gledam alimpije sezonu ali đavola, on je imao 9-2 u aba i 5-8 u EL u ovom periodu. neverovatno stvarno, baš veliko sranje od sezone za sada. iskreno, ne verujem ni da postoji neki plan jer mi šakota baš deluje kao lik kome ništa neće faliti ako se sve sjebe, kao repeša prošle godine. i to mi je verovatno i najgore, alimpije je bar osedeo 🙂

 

Covek se vratio iz penzije i sigurno mu nece tesko pasti ako bi se vratio ponovo u penzionerski zivot. Sto da se nervira, nije da se naosvajao silnih trofeja u karijeri pa da se brine da ne baci mrlju na svoj besprekorni CV.

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, goldberg said:

 

Dok ti konzistentno pises romane od 60 redova.

 

 

Mozda to da ovo nije tvoj blog, vec forum.

 

 

Kada bi to radio ne bi stigao ni da jedes ni da spavas. I ovako je dovoljno sto si u poslednja 24 sata napisao jedno 300 redova u odbrani N.C od zlih navijaca.

 

 

Dok Covic jadan nista ne radi, samo ima dva kluba u ligi i tako 2:0 od samog starta.

 

Barselona i Porto su budale sto to ne primene u svojim ligama, a mozda su to uredjene lige u kojima je to no - no.

 

 

Uopste nisam to napisao, napisao sam da klub treba da se trudi da igra na najvisem mogucem nivou, pa ako neko igra bolje, stisniti mu ruku i trenirati vise.

 

 

Naravno da nema potrebe da se izmisljaju, a vidi sta je jos bolje, sad kad je Lorenzo povredjen nema potrebe da se izmisljaju njegovih 30 i kusur minuta.

 

Ja ne znam kud dovedose Lorenza, mogli smo samo da imamo Filipa na pleju pa da ti, IIesa Ilic, x|o i ostali branitelji udarite na skupe strance zbog kojih je na udaru nas jedini plej.

 

 

Filip je prvi i najveci problem.

 

Uopste nije bio problem sto su promenjeni igraci one sezone, to nam je donelo sedam uzastopnih pobeda i donelo bi nam mozda i F4 da se nije povredio Jovic. Tebi je najbolja sezona ona prosla, u EC se ispalo, ali koga za to briga, em se stavila tacka na crno belu hobotnicu, em je Bokan vracen u kokosinjac, em je Filip ispao heroj.

 

image.png.a4adcc21747b8e840791325c710d1f00.png

 

Ok, sad se već gubiš u rangu onog lika od ranije danas.

 

Da li ti uopšte shvataš koja je svrha bloga i kako jedan izgleda?

 

To što su moji upisi opširni, ne menja činjenicu da je svaki on topic, u odgovoru na ono što je drugi sagovornik pomenuo/pitao i na svaki aspekt istog se osvrnem koliko je potrebno.

 

Ako ti je problem da pročitaš malo duži upis, koji je ekvivalent recimo stranici jedne knjige, po svom obimu, onda stvarno ne znam šta da ti kažem.

Ipak nemam ni najmanju dilemu da je takav pristup bolji i praktičniji od ispucavanja gomile one-linera, kojima se u suštini ništa ne kaže i koji btw. u većini slučajeva predstavljaju ono, što se na diskusionim forumima naziva flood-ovanje teme.

 

Ovo za Čovićeva 2 kluba, neki 2-0 skor i Barselonu i Porto, iskreno verujem da ni sam nemaš predstavu šta si želeo reći.

Trebao bi mi neki vidovnjak da ti pročitam misli, a pošto takvog nemam u blizini, deder probaj još jednom, samo na srpskom jeziku, ako može.

 

Ako se to kojim slučajem odnosi na učestvovanje FMP-a u istoj ligi gde je već i KKCZ, onda mogu jedino da ti kažem da kucaś na pogrešna vrata, jer sam na starom forumu bio jedan od prvih zagovornika, u diskusiji da FMP I Sega Mega nemaju šta da traže u jednoj profesoonalnoj takmičarskoj ligi, kao razvojni klubovi.

 

Pretposlednji pasus opet neko bulažnjenje o Filipu, nemam šta da prokomentarišem.

 

Za poslednje - na koju to tačno sezonu misliš? 2015/16?

Drugo, naravno da prošla sezona nije najbolja, ali je bez ikakve dileme uspešna, jer su ispunjeni apsolutno svi ciljevi zacrtani pre iste, i pored one dosad neviđene situacije sa povredama nosioca usred odlučujućih playoff serija.

A što se tiče Filipovih dobrih partija, pa lagao bih kad bih rekao da mi se nije smešio brk na svaki dobar Filipov potez u tom meču, znajući da će pojedinima isti podiċi pritisak na 200. 😁😂😂

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Ok, sad se već gubiš u rangu onog lika od ranije danas.

 

Da li ti uopšte shvataš koja je svrha bloga i kako jedan izgleda?

 

Svrha bloga je da bloger podeli svoje misli o nekoj temi sa publikom koja je zainteresovana da to cita.

 

Bloger krene da pise zasto misli da bojkot izbora nije resenje, onda se nizu komentari ispod, izmedju ostalog bloger odgovara i na komentare citalaca.

 

Forum je nesto drugo.

 

Quote

To što su moji upisi opširni, ne menja činjenicu da je svaki on topic, u odgovoru na ono što je drugi sagovornik pomenuo/pitao i na svaki aspekt istog se osvrnem koliko je potrebno.

 

Ako ti je problem da pročitaš malo duži upis, koji je ekvivalent recimo stranici jedne knjige, po svom obimu, onda stvarno ne znam šta da ti kažem.

Ipak nemam ni najmanju dilemu da je takav pristup bolji i praktičniji od sipucavanja gomile one-linera, kojima se u suštini ništa ne kaže i koji btw. u većini slučajeva predstavljaju ono, što se na diakusionim forumima naziva flood-ovanje teme.

 

Oba pristupa predstavljaju ekstreme.

 

Uzmi da pises jednu knjigu - naravno da neces bukvalno samo prepricati radnju, ali neces se ni gubiti na 1000 strana ako ti je dovoljno duplo manje.

 

Nije svakome problem da procita veliki tekst, ja sam procitao svaki post, ali ima ljudi koji ce odustati jer nemaju vremena da prvo citaju, pa odgovaraju, pa opet citaju redove i redove teksta.

 

Quote

Ovo za Čovićeva 2 kluba, neki 2-0 skor i Barselonu i Porto, iskreno verujem da ni sam nemaš predstavu šta si želeo reći.

Trebao bi mi neki vidovnjak da ti pročitam misli, a pošto takvog nemam u blizini, deder probaj još jednom, samo na srpskom jeziku, ako može.

 

Ako se to kojim slučajem odnosi na učestvovanje FMP-a u istoj ligi gde je već i KKCZ, onda mogu jedino da ti kažem da kucaś na pogrešna vrata, jer sam na starom forumu bio jedab od prcih zagovornika, u diskusiji da FMP I Sega Mega nemaju šta da traže u jednoj profesoonalnoj takmičarskoj ligi, kao razvojni klubovi.

 

Pa eto, ne treba ti vidovnjak, ispravno si protumacio - nema sta Covic da kuka na regularnost takmicenja dok se god on igra sa svoja dva kluba u ligi.

 

Neki ce reci, pa sta, gledajmo samo svoje interese, ali to je pogresno - uzmimo samo ono sto je zasluzeno na terenu, nista vise.

 

Quote

Pretposlednji pasus opet neko bulažnjenje o Filipu, nemam šta da prokomentarišem.

A što se tiče Filipovih dobrih partija, pa lagao bih kad bih rekao da mi se nije smešio brk na svaki dobar Filipov potez u tom meču, znajući da će pojedinima isti podiċi pritisak na 200. 😁😂😂

 

Pa to je i problem sto je tebi jedino bitno sta je korisnik begbi ili laki pisao na forumu, a ne samo takmicenje ili klub.

 

Sta sad ja da kazem, da mi se smesi brk sto mali od palube ne ume da se upise u strelce na pola meceva u evroligi, sto se blamira protiv Partizana, sto klub nikad nema vise para, a manje pobeda u ABA ligi, sto smo se od borbe za TOP 8 oprostili i zvanicno jer nam se povredio jedini plej.

 

Hajde da uzivamo u pobedi nad Buducnoscu u kojoj je ucesce mogla da uzme i Coviceva snajka, jer cim je bila dvocifrena razlika Buducnost je kompletno prestala da igra.

 

Repesa i Trinchieri su pravi heroji prosleg PO, prvi jer je doveo klub na nivo Mornara za siromasne, a drugi jer ga je iznenadio "midzet". "Sreca" nasa, pa vise nema trenera i "midzet" moze samo da upropastava nas.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Reginald Laki Cousins said:

Dvaput zadnji napad rešava. E vala neka izgubimo svaku ako će govno malo da glumi igrača. 

 I to opet deset sekundi pre kraja napada. U 100 marke da je probao onaj njegov bidermajer šut. 

IMG_20191215_195616.jpg

 

Meni to izgleda kao bojkot, evo ti care pa završi ionako je tvoj tim, mi kad budemo imali nas tim mi ćemo zavrsavati. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

 

A što se tiče Filipovih dobrih partija, pa lagao bih kad bih rekao da mi se nije smešio brk na svaki dobar Filipov potez u tom meču, znajući da će pojedinima isti podiċi pritisak na 200. 😁😂😂

Klasicno trolovanje, zajebavanje i provociranje. Kad bih ulazio u sklop i znacenje njegovih recenica (licnosti ), to bi bas bio problem. Mislim da je to privatna stvar i to ne treba dirati.  Sam naziv, tj nik je degutantan i jedini razlog sto je ovde, jeste da provocira. Mozemo mi njega ovde spustati ali ne vidim razlog sto bi se tako nesto radilo.

 

Ovo sam isekao ali i ostatak posta kao i oni pre su na isti nacin napisani. Nivo diskusije se samo srozava sa ovim gospodinom.

Edited by Pavaroti
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Na botovskom forumu se povela prica sta bi bilo kad bi otisao predsednik. Kazu tri hale za trening i sistem. 😁😁😁 Eto nesto  i da me oraspolozi posle ovih tragicnih igara. Nesto ne vidim neke blagodeti od skole kosarke, evo tim nam vrvi od talenata i od igraca iz nase skole. A tek sistem kada pomenu, pa to je zaista dobar vic. Kakav crni sistem, evo vidimo sistem vec tri godine posle Radonje. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, goldberg said:

 

Svrha bloga je da bloger podeli svoje misli o nekoj temi sa publikom koja je zainteresovana da to cita.

 

Bloger krene da pise zasto misli da bojkot izbora nije resenje, onda se nizu komentari ispod, izmedju ostalog bloger odgovara i na komentare citalaca.

 

Forum je nesto drugo.

 

 

Oba pristupa predstavljaju ekstreme.

 

Uzmi da pises jednu knjigu - naravno da neces bukvalno samo prepricati radnju, ali neces se ni gubiti na 1000 strana ako ti je dovoljno duplo manje.

 

Nije svakome problem da procita veliki tekst, ja sam procitao svaki post, ali ima ljudi koji ce odustati jer nemaju vremena da prvo citaju, pa odgovaraju, pa opet citaju redove i redove teksta.

 

 

Pa eto, ne treba ti vidovnjak, ispravno si protumacio - nema sta Covic da kuka na regularnost takmicenja dok se god on igra sa svoja dva kluba u ligi.

 

Neki ce reci, pa sta, gledajmo samo svoje interese, ali to je pogresno - uzmimo samo ono sto je zasluzeno na terenu, nista vise.

 

 

Pa to je i problem sto je tebi jedino bitno sta je korisnik begbi ili laki pisao na forumu, a ne samo takmicenje ili klub.

 

Sta sad ja da kazem, da mi se smesi brk sto mali od palube ne ume da se upise u strelce na pola meceva u evroligi, sto se blamira protiv Partizana, sto klub nikad nema vise para, a manje pobeda u ABA ligi, sto smo se od borbe za TOP 8 oprostili i zvanicno jer nam se povredio jedini plej.

 

Hajde da uzivamo u pobedi nad Buducnoscu u kojoj je ucesce mogla da uzme i Coviceva snajka, jer cim je bila dvocifrena razlika Buducnost je kompletno prestala da igra.

 

Repesa i Trinchieri su pravi heroji prosleg PO, prvi jer je doveo klub na nivo Mornara za siromasne, a drugi jer ga je iznenadio "midzet". "Sreca" nasa, pa vise nema trenera i "midzet" moze samo da upropastava nas.

 

Nisam znao da imam publiku i fanove, hvala ti na tome. 😁

Inače, opasno se gubiš, ali opasno.

Ja sam u apsolutno svakom upisu koji sam ostavio ove u poslednja 2 dana imao sagovornika sa kojim sam vodio diskusiju.

To što je obilna je apsolutno ni na koji način ne čini blogom.

Prosto mi je neverovatno da moram i ovakve stvari da crtam, ali više to neću raditi definitivno.

Ako ti nešto u vezi toga smeta, slobodan si da se žališ na odgovarajuću adresu.

 

Čović ima svakako pravo na ove stvari koje se žalio, jer je predstavnik jednog od osnivača i stalnih učesnika lige, da ne pominjem kluba sa najvećom reputacijom i brojem navijača.

A i pored činjenice da FMP-u ne bi trebalo da bude dozvoljeno učestvovanje u istoj, stoji i jedna druga činjenica, a to je da je taj isti klub svake godine pošteno rezultatski izborio pravo da se plasira, tj. ostane u istoj.

Za razliku od ekipa poput Zadra i Olimpije, zbog kojih su menjana pravila i proširivana liga, samo da ne bi zglajznuli tamo odakle ne bi mogli da se vrate (jer su teški raspadi).

 

Poslednjim pasusom si rekao sve što treba znati, o mojim i tvojim intencijama i odnosu prema klubu, na čijoj temi pišemo.

Ja se radujem uspesima i dobrim partijama naših igrača (što Filip Čović bez ikakve dileme jeste), dok se ti raduješ porazima, povredama, ponižavanjima i uvredama.

 

To je suštinska razlika između mene i tebe (da ne kažem vas ostalih, jedne dobre većine ovde).

Što bi naše drage komšije od preko puta volele da kažu - nismo istiTM:classic_sleep:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, propolis said:

Trenutno je Filip prvi plej Zvezde!!! 

Hocu da kažem da to nema nikakve veze ko je kvalitetniji. 

Naravno da ima Kuridza zna da uprosti igru. Jednostavan igrac  i veoma zahvalan. Ono sto nam treba su poeni ispod kosa a on to moze da nam pruzi. Gist i Braun to ocigledno ne mogu i sutiraju sa poludistance. Zvezdi trebaju laki poeni. Domaci je igrac i zna gde je dosao, ostavice poslednju kap znoja na terenu.  Nemas puno alternativa i mislim da se radi o igracu koji bi nam pomogao u timskoj igri.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Pavaroti said:

Naravno da ima Kuridza zna da uprosti igru. Jednostavan igrac  i veoma zahvalan. Ono sto nam treba su poeni ispod kosa a on to moze da nam pruzi. Gist i Braun to ocigledno ne mogu i sutiraju sa poludistance. Zvezdi trebaju laki poeni. Domaci je igrac i zna gde je dosao, ostavice poslednju kap znoja na terenu.  Nemas puno alternativa i mislim da se radi o igracu koji bi nam pomogao u timskoj igri.

 

Sa ovakvim trenerom je pitanje kako bi Mirotic kod nas izgledao, a ne MJK. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

 

A i pored činjenice da FMP-u ne bi trebalo da bude dozvoljeno učestvovanje u istoj, stoji i jedna druga činjenica, a to je da je taj isti klub svake godine pošteno rezultatski izborio pravo da se plasira, tj. ostane u istoj.

Za razliku od ekipa poput Zadra i Olimpije, zbog kojih su menjana pravila i proširivana liga, samo da ne bi zglajznuli tamo odakle ne bi mogli da se vrate (jer su teški raspadi).

 

 

Naravno da nije. U sezoni kad je trebao Borac da igra, izmislili su nova pravila pred kraj sezone. Tako da to nije tacno. Ispali bi oni ili Mega a to jeste dosli iz kuhinje ta dva kluba. Klub ne moze da posteno da zasluzi ako ima drugi klub kao starijeg brata. 

1 minute ago, propolis said:

 

Sa ovakvim trenerom je pitanje kako bi Mirotic kod nas izgledao, a ne MJK. 

Ima istine u tome 🙂

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Pavaroti said:

Klasicno trolovanje, zajebavanje i provociranje. Kad bih ulazio u sklop i znacenje njegovih recenica (licnosti ), to bi bas bio problem. Mislim da je to privatna stvar i to ne treba dirati.  Sam naziv, tj nik je degutantan i jedinirazlogstojeovde, jeste da provocira. Mozemo mi njega ovde spustati ali ne vidim razlog sto bi se tako nesto radilo.

 

Ovo sam isekao ali i ostatak posta kao i oni pre su na isti nacin napisani. Nivo diskusije se samo srozava sa ovim gospodinom.

 

Sinovac, ja kad sam već nakon samo par meseci stekao status uglednog forumaša, tamo neke 2012. godine, ti najverovatnije nisi ni znao da taj forum postoji.

 

Ove pričice možeš da okačiš mačku o rep, a ako ti se nešto ne dopada, postoji report dugme, pa da vidimo šta to nije u redu. 😉

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Sinovac, ja kad sam već nakon samo par meseci stekao status uglednog forumaša, tamo neke 2012. godine, ti najverovatnije nisi ni znao da taj forum postoji.

 

Ove pričice možeš da okačiš mačku o rep, a ako ti se nešto ne dopada, postoji report dugme, pa da vidimo šta to nije u redu. 😉

Nisam ti ja sinovac. Ugledan forumas, pa to treba neko drugi da te oceni. Upisi su ti za provociranje i to jeftino, sibacarski. Necu report, necu ti vise dosadjivati, samo se nadam da je primetio ko treba da primeti. Nije problem vrteti jednu temu, ali ti to sto pises je tanka prica na nivou nekih klinaca koji zele da se prepucavaju. Na nivou si Neshe Ilica, mada ni on sad ne moze izaci, vidi tebe , pa valjda ga je sramota. Verovatno ti je dosadno, tako da te razumem.

Edited by Pavaroti
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...