Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

6 minutes ago, Reginald Laki Cousins said:

Sve cekam da neko kaze da je ovo zajebancija. Nema sanse da je ovo nekom stvarno palo na pamet.

Neverovatno zaista ... pazi, imaš u filijali Đorđevića, Rita, Radovanovića ... i ti dovodiš Kuridžu od 33 leta.

Em je pozicija pretrpana ...nadajmo se da je šala u pitanju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čovićuslino said:

Napisah ja juce lepo, nama je bitno samo da smo ispred Partizana, sredstvo da se dodje do cilja se ne bira, tj. bira se da je veci lopov, da je sposobniji muljator i da ga vise voli vlast od njihovih. Zato nam klub zivi od danas do sutra, funkcionise po komunistickom sistemu  i isto kao u Titovo vreme i nesto ne primecujem da je za pedalj napredovao za vreme vladavine Covica. 

 

 

 

 

Pa ono jes' - ne postoji neka suštinska razlika između zamrzivača i 4/5 ABA titula u poslednjih 5 sezona (ta jedna izgubljena videli smo kako i pomoću kojih metoda), Top16, top 8 i niti jednom manje od 11 pobeda u ovakvom formatu i ligi koja je svake godine sve zahtevnija i sve jača. :classic_rolleyes:

 

Nerealno je kakve ti gluposti pišeš, bukvalno pobeđuješ u 1 jakoj konkurenciji.

I upravo zbog ovakvih stvari ne osećam grižu savesti kada napišem ono "za sve koji umeju da saberu 2 i 2", jer kad se uzmu ovakvi tvoji upisi u obzir, zaista se postavlja pitanje da li si sposoban da razumeš najosnovnije stvari.

 

Ne vidim kako se ovo može smatrati uvredom, kad samo konstatujem činjenično stanje.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Pa ono jes' - ne postoji neka suštinska razlika između zamrzivača i 4/5 ABA titula u poslednjih 5 sezona (ta jedna izgubljena videli smo kako i pomoću kojih metoda), Top16, top 8 i niti jednom manje od 11 pobeda u ovakvom formatu i ligi koja je svake godine sve zahtevnija i sve jača. :classic_rolleyes:

 

Nerealno je kakve ti gluposti pišeš, bukvalno pobeđuješ u 1 jakoj konkurenciji.

I upravo zbog ovakvih stvari ne osećam grižu savesti kada napišem ono "za sve koji umeju da saberu 2 i 2", jer kad se uzmu ovakvi tvoji upisi u obzir, zaista se postavlja pitanje da li si sposoban da razumeš najosnovnije stvari.

 

Ne vidim kako se ovo može smatrati uvredom, kad samo konstatujem činjenično stanje.

Nauci da citas napisano. Za pocetak. Lepo sam rekao, da klub ne napreduje od kada je on tu, a ne na odnosu na vreme pre njega. Tvoj predsednik moze da zahvali Vucicu i Radonjicu za rezultate. Kakav je funkcioner pokazuje i godinam posle Radonje, da ti ne nabrajam sve njegove propuste. Evo i ove godine da osvojimo titulu, vi cete da kazete da je to uspeh, a mi devet miliona budzet. Uostalom sve sto si rekao za fk, to isto mozes da racunas za kk. I ovo je poslednji put da se upustam sa tobom u bilo kakvu polemiku, jer takve ljude ne podnosim. Pa moje postove slobodno zaobidji. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čovićuslino said:

Nauci da citas napisano. Za pocetak. Lepo sam rekao, da klub ne napreduje od kada je on tu, a ne na odnosu na vreme pre njega. Tvoj predsednik moze da zahvali Vucicu i Radonjicu za rezultate. Kakav je funkcioner pokazuje i godinam posle Radonje, da ti ne nabrajam sve njegove propuste. Evo i ove godine da osvojimo titulu, vi cete da kazete da je to uspeh, a mi devet miliona budzet. Uostalom sve sto si rekao za fk, to isto mozes da racunas za kk. I ovo je poslednji put da se upustam sa tobom u bilo kakvu polemiku, jer takve ljude ne podnosim. Pa moje postove slobodno zaobidji. 

 

Ti si legenda, keve mi. 😁😂😂

 

Da znam da me ne troluješ, možda bih ti i odgovorio nešto smisleno na ovo, ali prosto mi logika i zdrav razum kaže da je ovo trolerska brigada fazon. 😊

 

Za početak, evo ti jedan podatak.

Ukoliko se ne varam, Nebojša Čović je izabran na mesto predsednika KK Crvena Zvezda 14.08.2011, dakle pred početak priprema kluba za sezonu 2011/2012.

Sad ti uzmi pokušaj da pronađeš šta možeš o tadašnjem stanju u klubu i sastavu iz te sezone, pa da uporedimo ovde svi zajedno, i procenimo da li je došlo do bilo kakvog boljitka i napretka u klubu u odnosu na to vreme. 😉

 

Pošto kažeš da ja ne umem da čitam i da ne razumem napisano, evo prilike i da ostali procene, pa da natenane prodiskutujemo o svemu. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Ti si legenda, keve mi. 😁😂😂

 

Da znam da me ne troluješ, možda bih ti i odgovorio nešto smisleno na ovo, ali prosto mi logika i zdrav razum kaže da je ovo trolerska brigada fazon. 😊

 

Za početak, evo ti jedan podatak.

Ukoliko se ne varam, Nebojša Čović je izabran na mesto predsednika KK Crvena Zvezda 14.08.2011, dakle pred početak priprema kluba za sezonu 2011/2012.

Sad ti uzmi pokušaj da pronađeš šta možeš o tadašnjem stanju u klubu i sastavu iz te sezone, pa da uporedimo ovde svi zajedno, i procenimo da li je došlo do bilo kakvog boljitka i napretka u klubu u odnosu na to vreme. 😉

 

Pošto kažeš da ja ne umem da čitam i da ne razumem napisano, evo prilike i da ostali procene, pa da natenane prodiskutujemo o svemu. :thumbsup:

Opet ti kazem ne umes da citas. Ali evo ponovicu ti, rekao sam ti da ne zelim da se upustam u polemike sa tobom. Ne podnosim bahate i bezobrazne ljude, koji ne postuju ljude ili ljude koji ne misle isto sto i oni. 

P. S. Ti si dosao na ovaj forum da branis predsednika, na isti forum koji je etiketiran od strane udbasa, kako se ovde prave spletke i destabilizuje klub, da polemises sa ljudima kojima je on otvoreno pretio i to je jedno veliko nepostovanje. U sve to se pravis lud kako ne znas o cemu se radi i zasto su mnogu upisani kao Laki u znak podrske coveku. I na kraju necu imati grizu savesti ako ti kazem da me neodoljivo podsecas na sns kadar. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

 

Ovo je raspored koji sam čitao upise. 😂

 

Zabole me za prijavljivanje, tvoja je stvar ako želiš da praviš više naloga (ne tvrdim da si ovo gore bio ti, ali napisana je ista stvar, pa mi bilo smešno jbg. 😁).

 

 

Nisam video da je covek to napisao ,da sam video ne bih pisao post iste sadrzine iako se  slazem 100% .Sad nekome je smesno a nekome tuzno kakva nam je sezona sa najvecim budzetom u istoriji i sta nam se sve servira.Kako je rekao presednik naseg kk 'Ne zivi se od stare slave'.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...