Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 minute ago, Zizu said:

Igracemo  u Areni protiv Baskonije iako je Colin koncert dan kasnije, sto zbog velike potraznje karata, sto zbog rizika sa semaforima.

Prosli put smo igrali u Pioniru zbog slabog interesovanja, a navedeni razlog da Cola mora isprobati mikrofon je bila maska.

Čola je imao tonsku probu to veče

Link to comment
Share on other sites

Da nije bilo ovog kiksa sa semaforima, verujem da bi se i protiv Baskonije igralo u Pioniru, sada posle ove pobede a pogotovo kiksa sa semaforima, Arena je must.

 

Sledece tri u Areni, protiv Baskonije ocekujem nekih 13 do 15.000 , ima jos uvek dosta nezadovoljnjih, ali generalno mozda se pojavi neki tracak nade kod publike i dodje ovaj broj.

Sledece domacinstvo je Olimpijakos, to je vec mac sa dve ostrice, drugi dan Sv Nikole, dolazi posle odlucujuce utakmice u LS, grupa ce ozbiljno tu da popuni broj na tribinama, tako da ocekujem punu arenu, pogotovo ako dobijemo Baskoniju. Cska sam upisao poraz ( doduse i ovu veceras sam upisao kao opravdan poraz),

Onda nam dolazi Bayern, DR ako se zadrzi do tada na klupi, a mi budemo dobijali ovo sto se racuna kao sigurica, 2 januar, praznik, pa ocekujem rasprodatu Arenu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Vamos Laki said:

Izvini, to je jako uprosceno i banalno gledanje.

Filip jeste preveliki problem, ali nas ne deli njegovo izbacivanje i neki Erik Grin od F4.

Svakako ostaje velika zal sto ne mozemo da igramo u tom nehendikepiranom sastavu.

 

Deli nas od toga da imamo sanse za F4 (ne prevelike, ali nekim cudom mozda bi mogli da se nadjemo tamo).

 

Mi smo imali egal mec u TA, izgubljen mec u produzetku protiv Asvela, cak i protiv Reala i Barselone smo imali neke momente i vodili.

 

Nasih 5-7 je kao da imas stranku za koju niko nije cuo u unutrasnjosti i ona dobije 20%. To onda nije 20% nego skoro 40% od ljudi koji su culi za tebe.

 

Vidim i da neki gledaju raspored, dzaba gledate, ne moze ovaj klub da trci trku sa metalnom kuglom zavezanom oko noge. Bice kao protiv Cedevite, Lorenzo ce se sve vise i vise umarati i onda biras da li da gubis meceve sa njim takvim umornim ili bez njega.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Боги said:

Боже мили радујем се, и онда седнем и размишљам куд Радоњу не потрефи оваква екипа, па чуда би направио.

Пикамо фин баскет, чак се види по нека акција. Никако не миришем дементног господина на клупи, али прогутаћу га уколико премостимо са плејмејкером и минимално кивијем на плеју 

 

Nikad Radonja ne bi imao ovakav tim jer on voli napadacki impotentne ekipe i igrace.

Bruka je na sta je spisako 24 miliona evra ove sezone zato ce i da dobije otkaz.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

"Skola je potpuno zaustavljen (6 poena), slavni Ćaćo Rodrigez imao je neke dobre akcije samo u onih 13 minuta kad mu je direktni čuvar i protivnik bio Filip Čović. Čim bi se u toj ulozi pojavio Lorenco Braun sve se menjalo u Zvezdinu korist."

Koš magazin, decembra 2019.


Počelo je polako i u medijima da se topi... krajem decembra stiže back-up!

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nama je za priključak neophodno da u naredna 2 meseca dignemo formu do maksimuma. Imamo sansu da posle PAO imamo skor 10-8. Za to je potrebno da igramo na mnogo vidlsokom nivou narednih mesec dana i da podignemo hajp. Idealno bi bilo da se taj plej dodje oko nove godine. Mada ja u to ne verujem. Nebojsa ne priznaje poraze. Veca je sansa da Sakota uspe da ishendluje Filipovu minutazu u EL sa Djenkom nego da se problem resi novim igracem.

Link to comment
Share on other sites

Majklu Odžu...za onu pokošenu livadu preko koje je tek u sto-šezdeset i drugom odigranom minutu u EL postigao svoju prvu dvojku :

 

Philip naručuje ''Patek Philippe'' custom made sa brazletnom od kože Sumatranskog tigra...

Nebojša ga čeka na aerodromu sa doživotnim ugovorom bez izlazne klauzule sve i da Lejkersi pošalju lično Džejson Kida da se valja nedeljama ispred Šuntine kancelarije......a mama Vesna oko ponoći probudila notara iz komšiluka da mu prepiše Ober - Lux apartman na Kopu.

 

Utisak tekme mi je Della Valle...

...tako ga je Lorenzo na jednom prodoru izbacio iz vinkle, da je celu zadnju četvrtinu vukao u levo a na kraju se dva puta pozdravio sa Gistom.

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 8
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Kad vec rece to jedina nada je da Sakota ima autoriteta da dovede jednog igraca po svojim zeljama i da Nebojsa ne bude u situaciji fa ga lako odbije. Videcemo sve posle PAO kod kuce, ako uspemo da napravimo seriju i udjemo u pozitivan skor mozda zaigramo all in pa sta bude.

 

Derik kad je spreman je stvarno ogromno pojacanje. Borisa ce morati malo duze da ostane kod nas, ocigledno nije formiran ni igracki ni psiholoski jos uvek. Ali daleko od toga da je kasno za njega i do 23 da bude u Zvezdi.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Боги said:

Волео бих да чујем мишљења људи који су Маркус фан бој (а има их доста овде), у поређењу за Зоом. Ништа лоше, само ме стварно занима јер мислим да ово што Зо сада игра и какав утицај има на екипу након што се адаптирао, није ни један страни плеј до сада. Оно што га разликује од Вилија, Скунија, Рочестија је то што пегла одбрану за 10. 

 

U takmičarskom smislu Zo je ispred Markusa tj. korisniji je za rezultat, ali Markus je Bog igre (da ne kažem igranja), a zameriti Bogu bilo šta nije u redu. 😁

Edited by RC4
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran ni to da je korisniji za rezultat. Markus je ako ne troduplo, onda duplo bolji organizator igre i bolji paser od Lorenza. Ima naravno dosta sekvenci u kojima je Zo bolji, a to jeste pre svega odbrana, ali u organizaciji napada nebo i zemlja. Uostalom sezona je duga, na kraju možemo svoditi račune ko je ostavio dublji trag. 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Kastel said:

Nisam siguran ni to da je korisniji za rezultat. Markus je ako ne troduplo, onda duplo bolji organizator igre i bolji paser od Lorenza. Ima naravno dosta sekvenci u kojima je Zo bolji, a to jeste pre svega odbrana, ali u organizaciji napada nebo i zemlja. Uostalom sezona je duga, na kraju možemo svoditi račune ko je ostavio dublji trag. 

Znaš kako, meni je Markus nešto najlepše što sam video uživo od košarke. Igrač po mom ukusu, pa nisam objektivan, ali ipak mi se čini da je bilo previše promašenih šuteva i ne baš racionalne igre na rezultat. Voleo bih da vidim Markusa sa današnjim timom više od svega. 

 

Link to comment
Share on other sites

Може се говорити о појединачно бољим сегментима код Зоа, пре свега дефанзивно, и то све стоји, заиста га обожавам и од почетка сам имао вере у њега, али као што рече Маиросу, МВил је симбол устоличења династије (пратим Звезду више од 30 година, а ниједан догађај нисам емотивније испратио од серије са Партизаном 2015.), он је магични реализам на делу - у свом прајму и на максимуму био је већи и од саме игре, разлог зашто се тренира кошарка. Зато се све остало прашта.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Jerotije Pantic said:

Veceras je najbitnija stvar bila sto smo koliko toliko iskontrolisali Covica,on nam je bio najveca prijetnja i stvarno tu moram pohvaliti Sakotu i ako sam u prvom poluvremenu u odredjenim trenucima bio itekako zabrinut.

 

Njega je nemoguce iskontrolisati tj stetu koju pravi. Jedino da zajases prvog pleja da maltene ne izlazi iz igre, to moze svako. 

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...