Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 minute ago, ProfaLakiArmor said:

Mora Lorenzo da ima maksimalnu slobodu u ovoj ekipi, zna i on da zabrlja, da bude indolentan ponekad u odbrani ali kad se opusti i udje u beast mod onda je mnogo zajeban.

Mora neko da skrene paznju Gistu da smanji dozivljaj, ovakav kakav je sada nije dobar ni za sebe a jos manje za ekipu

Plej mora da rizikujei, alibi igra ništa ne donosi ... dečko mora da dobije sva prava i da igra košarku.

Daj sad Garretta i da pitamo kude je Keln. :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sector said:

Cijenite da je matori makao vepra u drugom? 

 

Daj boze, ali ono... 

 

Mislim da je Filip zaradio neku posekotinu i da nije mogao dalje da igra. Izuzetno su male sanse da Ramzes III sme tek tako da skloni Filipa.

Edited by StephenBob
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, red_white said:

Mozda tripujem ali mi Nebojsa uooste nije izgledao srecno zbog pobjede. U drugom poluvremenu je gotovo mirno posmatrao mec a na snimku na IG stranici kluba ne djeluje nesto srecno nakon trojke Brauna. Samo je uzeo jaknu i uz kiseo osmeh krenuo 🤔 Valjda ja tripujem... 

A sto bi izgledao sretno kad mu je Lorenco upravo pokazao sta je profesionalni kosarkas i plej?

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dropkick Murphys said:

Zo pokidao i u odbrani u poslednjih par napada. Otprilike pokrpio ono sto je Gist zasrao u napadu. Da to ne odbranismo, kad nismo mogli do kosa, rutinirali bi nas. Stvarno ga ima na obe strane terena.

 

Jos pick da nauci 😄

Da zna pick on bi bio u Realu vec sad ili mozda u NBA...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cavani said:

Klasicna alibi 'povreda', da dokaze kako nije problem u njemu i kako i bez njega ne ide.

Lorenzo sjebao scenario Nebojsi.

Bas to krenuo da napisem. Nebojsi ocigledno nije drago sto smo dobili jer je mogao da fura pricu posle kako izgubismo bez mog Filipa, ja sam mislio on je nas najgori igrac. A na sve to Lorenzo resio buzzer beaterom nakon fantasticne partije.

  • Like 21
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kankkunen said:

Plej mora da rizikujei, alibi igra ništa ne donosi ... dečko mora da dobije sva prava i da igra košarku.

Daj sad Garretta i da pitamo kude je Keln. :classic_biggrin:

Imam utisak da kada se vrati u igru nakon izmene pocinje tako sto zajebe prvi napad/dva, i kao da mi je nekonstantan, moguce je da je to samo njegov stil

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...