Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 minute ago, Crni Bombarder said:

Ja kazem - polako...tiha voda breg roni.

 

da budem vulgaran i da onako posrbim ovu divnu izreku:

nije čišćena septička jama godinama, a ni kanalizacija...  i sad su nam očekivanja da će @Laki21 to fike-fike i očišćena kanalizacija, a po dvorištu nema vode da preljeva...  ljudi, juče je sa Čovićem u loži sedeo Goran Vesić, čovek koji je grb CZV prodao i ukanalio klub za vek vekova, (pa moralo da se gasi, primenjuje zakon o privrednim društvi i svašta nešto na ivici zakona (s one strane) što nama običnim gradjanima nije dostupno niti izvodljivo nikako),...  i ništa,... 

 

jebi ga takvi smo kakvi smo, daj triJes razlike protiv Bara i do yaya zaboravljamo strukturno funkcionalne probleme...  jebi ga 30 razlike protiv Mornara je 30 razlike.... 


Ista ovako je u društvu situacija, plata/peMzija jes mala, al je redovna...  e to što za 20 godina neće biti nikoga da primi platu, što će fond PIO da prsne....  jebi ga...    to nije naš problem to će neka Neočekivana Sila Koja Se Iznenada Pojavljuje i Rešava Stvar  da sredi...


bitno je da sew igra EL i da Čovke obezubedi domaćinsko sudjenje....

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

A sto se same utakmice tice..tesko je sta dodati na Ljubin post.

Mi ne mozemo da igramo odbranu sa ovim na pleju. To je 1/1 tako..e sad,posto Sakota nije glup,videcemo da li je covek ili ljiga. Ako u cetvrtak bude na pleju menjao Djenku i Zoa onda je trener (sa Djenkom trpi kreacija,ali je difens top)..ako bude dao jednake minute Zou i ovom,onda ne treba gledati Zvezdu u EL. Nijedan tim ne bi pokrio toliku rupetinu u odbrani.

Svaki napad Mornara isti - plej probije ovog i sledi ili polaganje ili Begic ostaje sam na kucanju...znaci kao preslikani napadi..jer ovaj em ne zna em ne mora.

Dovoljno je reci sledece:da pitas bilo kog EL trenera da li bi prihvatio ovog za dzab dzabe,svaki bi rekao: "nemoj,kume,k'o boga te molim"
A mi ga placamo masno (hehe) da nas urnise..i kako se to onda zove ako ne nepotizam?

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Crni Bombarder said:

Meni se cini da su u startu postavljena nerealna ocekivanja od prvog "organizovanog" performansa protiv dobrog sina Filipa. I kada cela hala nije zagrmela protiv njega, potonulo se u potpuni defetizam i ocajavanje. Tipicno za nas - od euforije do depre u samo par sati.
Ja kazem - polako...tiha voda breg roni.

Utakmica nam je isla na vodenicu i kretala se u skladu sa navijackim zeljama. No,i tada nisam stekao utisak (ispred tv ekrana) da su tapsaci toliko izdominirali...onako..bilo je ipak neugodno za Covice,ali oni blama nemaju pa su se smejali zvizducima.

 

Sve se slazem, takodje mislim da je reakcija bila solidna i da su ljudi imali previsoka ocekivanja od prve utakmice.

 

Samo sto nebojsa lako moze da nas prevesla i povuce malog na vrijeme kao protiv Reala i Asvela protiv kojih ne bi mogao da prevede loptu preko pola sve i da mu kiklop napravi blok. 

 

Njemu su ove garbage ekipe poput Mornara i Cibone spas. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Biće sve više i više zvižduka pogotovo ako se gazda Nebojša bude inatio i pokušavao da disciplinuje navijače. Moguće da će i koleno opet da se aktivira u zadnji čas protiv jakih rivala a posle u ABA protiv FMP-a da se odigra za statistiku koju će botovi da koriste kasnije.

Idemo dalje

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Zona Sumraka said:

Pozdrav ljudi, došlo je vreme da vam se pridružim, čitam vas stalno - već par godina unazad na starom forumu, ali ne pišem jer prosto ništa nemam da dodam što već nije napisano.

Do ovog trenutka. Na sadašnje stanje u klubu apsolutno ne postoji dovoljan broj upisa i kritika, pa eto da dam svoj skromni doprinos.

Juče sam došao u halu da takođe izrazim svoje nezadovoljstvo (dolazim inače redovno -višegodišnji sezonac, ali sa drugim ambicijama naravno) i nisam izdržao da ne uđem u verbalnu raspravu sa tapšačima u humanoidnom prikazanju - čak i sa članovima prodice.
Čovek (sa velikim Č) neposredno pored  mene je isto negodovao svaki put kad je mali od palube imao loptu u posedu i na nevericu mojih drugara i mene, u 3/4 su iz lože sišle majka i žena malog, da ga uznemiravaju žašto on pobogu ne voli njihovog sina/muža!! Momak se bez rasprave ljubazno udaljio iz tog probranog društva na šta je dobio glasno BITANGO! Šok jbt!

Ovom prilikom želim da ga pozdravim i izrazim žaljenje što mu juče nisam pružio ruku. SVAKA ČAST MAJSTORE!
A nama ostalima ostaje da nastavimo sa protestima jer to očigledno deluje, da li će biti dovoljno iskreno neverujem, ali je jedino što nam ostaje - ili da prosto prestanemo da pratimo klub. Trećeg nema. PozZ

 

Ne znam zašto se povukao...

 

Šta bih ja dao da mogu onako kulturno da popričam sa njima, argumentovano, košarkaški, pošto sam u njoj ionako 30 godina i imam prihode od nje. Još bolje sa Nebojšom uživo, koji sam jeste bio zanimljiv igrač za ono romantično vreme nefizikalne košarke, pošto pitanja postavljam samo preko ljudi koji sede sa njim na slavama...

 

6 minutes ago, Stoned Laki21 said:

juče je sa Čovićem u loži sedeo Goran Vesić, čovek koji je grb CZV prodao i ukanalio klub za vek vekova...

 

Ja sam video da je baš bio dijametralno suprotno od pozicije gde sedi Čoki uvek. Baš dijagonala i to poslednji red, blizu mesta gde ulaze/izlaze sudije.

 

22 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

majstore, pisali ljudi ovde i to ozbiljni ljudi, da je jedna od stvari na koje je EL gadljiva i što neće da nas (balkanska plemena) gleda od naredne sezone  to što smo i na kakav način smo obezbedjivali pošteno sudjenje.

a ovde i dalje o majstoru čoviću koji em što je obezbedio sina,  em što se svako malo dele lekcije iz istorije (setite se....) em lekcije iz poznavanja (prirode) i društva (Laki književnik i drugar iz Kraljeva),....  i još treba da bije sudije...    pa majka mu stara šta je taj čovek Bobu zgrešio pa mora da bude preCednik ovakvim stalno nezadovoljnim navijačima.

p.s. suština je u prvom pasusu, i da okrpio sam i budućnost.

 

Nije Đordi gadljiv na to, nego što nema love ovde, najsrećniji bio bio kad bi mogao da uključi London, Pariz i neki švajcarski košarkaški tim npr...

 

Poenta je da ja kroz to vidim Čokijevu slabost i opadanje. Previše neprijatelja ima, a svojom glupošću je zavadio i nas , Zvezdaše. Nikad mi nismo imali domaćinsko suđenje, kao što npr Budućnost ima redovno u PG, ali ono sinoć nije bilo u redu!

 

Ja lično ne volim da komentarišem suđenje uopšte, u mom društvu sam onaj koga prozivaju da uvek traži unutrašnje razloge loše igre. Jedine utakmice za koju mogu sad da se setim da smo oštećeni su Olimpijakos kući i ona serija u Podgorici.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ljuba82 said:

 

P.S. Gudura, vrlo moguće da si ti bio iznad mene (ako je A tribina u pitanju), tačno iznad mene su bila 2 momka full u odelima, još iznad neko ko se stalno uključivao (ti pretpostavljam), a ispod mene jedan vrlo simpatičan mladi bračni par koji je konstantno tapšao kad je mališa u posedu. Što se mene tiče, ja sam ostao dosledan sebi do kraja, a par je orgazmički skakao na svaki dobar potez Fićka. U jednom trenutku Fićko zabada trojku, a ovaj suprug, malo niži od Fićka. lakši jedno 20 kg i samo za nijansu kosmatiji, pobednički se okrene ka meni sa pesnicama u vis. Kako sam ga pogledao, odmah je plašljivo seo i bi mi krivo iskreno, osećao sam se kao Čokijevi mandrili. 🤣

 

P.P.S. U nekom trenutku se pojavio Vesić, dobio veće zvižduke od Fiće. 🤣🤣🤣

 

 

Jeste druze bio sam tamo na A tribini i odlicno si nam opisao sektor.Dva lika u odelima ispred mene, koju su kratko negodovali, i taj par nize , procelavi decko u bordo duksu, koji je egzaltirano skakao na svaku Ficinu majstoriju. Bili su mi onako otuzno - odvratni, ali mi ih na kraju bilo zao koliko nemaju pojma o kosarci. Ali takva ti je nasa publika uglavnom, od drveta sumu ne vidi.

Hvala ti na angazovanju i doslednosti, odrao si grlo, kao i ja uostalom, ali sta da se radi...aplauz majstori su bili jaci🤨

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

 

Vid ovako batice, ne znam da li si još uvek tinejdžer i otkad pratiš ovaj klub itd. ali znam za sebe da ga pratim podugo(doduše ne kao pojedinci odavde, kojima uvek skidam kapu), i da dobro pamtim sve, što komšije vole zapevati, a znaju pojedini koliko to pamćenje slona daleko doseže.

Pamtim čak pomalo i u 90-te, iako sam bio baš klinac, ali tad je bilo ludo i brzo pratiti klub(a Mash Veronu ću pamtiti dok sam živ) a tih godina sam se ludo zaljubio u košarku, i to traje do dan danas, jbg.

 

Između ostalog, pamtim gomilu imena, koje je i Google verovatno zaboravio, u gomili promašaja koju je ovaj klub ispucao za tih 20-ak godina otkako ga gledam.

 

Od stranaca poput Pavela Gromika i Emre Bajeva, pa sve do veselog Lipovija kod Radonje, a o domaćim bolje i da ne počinjem.

 

I evo smem svu svoju reputaciju (ono što je ostalo, kod ljudi koji se ne obaziru na lične konflikte, već su ovde i na B92 dolazili da diskutuj(emo) o košarci), da apsolutno niti jedan igrač nije ni blizu nivoa prevare i štetočine poput tog gmaza, kojem i ime izbegavam da pomenem, a evo prošlo je pune 4 godine od tada.

Znači jebani Luka Drča i Darko Balabn su pojam korisnosti za tu vezaru.

 

"Legit NBA igrač i MVP Izraelske lige" moš' misliti. :puke:

 

A taj isti Filip Čović, tatin isprdak, Gnom i kako se već sve ovde naziva, je samo onom 3. četvrtinom u 1/2 ABA protiv komšija proletos, doprineo jedno 50 puta više, nego što su ovaj gorepomenuti nesrećnik + na ovog da dodamo i poslednjeg domaćeg pleja, NBA level talenat, Nikolu Radičevića, i to zajedno - za CELE SEZONE koje su proveli u klubu.

 

Tako da mani me ovih priča, očiju ti.

 

Svako ko drži do sebe, ne dozvoljava si da pominje ime tog šarlatana i besramnika u bilo kakvom kontekstu sa KKCZ.

Postoji tu jedna bitna razlika. Pomenuo si Drcu, Mekela, Lipovija, Radicevica... Da je bili ko od njih sada u Zvezdi i da pruza te katastrofalne igre, taj bi bio klupiran i vrlo brzo odstranjen iz ekipe. Dakle, izleteo bi iz tima jer igra lose i tu je tacka. Filip nece biti odstranjen iz ekipe pa taman da resi da non stop bude na protivnickoj polovini. Filip je jedini igrac u istoriji savremenog sporta na visem nivou koji igra zato sto mu je tatko predsednik kluba. Jedini igrac koji MORA da igra nezavisno od kvaliteta koji poseduje. Toga nema verovatno ni u Sudanu.

Znaci, taj Lipovij je izleteo iz kluba jer je lose igrao. Taj Filip ce igrati iako igra katastrofalno.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Zona Sumraka said:

Čovek (sa velikim Č) neposredno pored  mene je isto negodovao svaki put kad je mali od palube imao loptu u posedu i na nevericu mojih drugara i mene, u 3/4 su iz lože sišle majka i žena malog, da ga uznemiravaju žašto on pobogu ne voli njihovog sina/muža!! Momak se bez rasprave ljubazno udaljio iz tog probranog društva na šta je dobio glasno BITANGO! Šok jbt!

 

Ja sam mislio, i bolje receno nadao se, da su pisanja, pre svega Sectorova, barem kad je mama Vesna sprdnja... :ajme: 

Bolest je ipak previse uzela maha u ovom drustvu 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Ljuba82 said:

Ne znam zašto se povukao...

 

Šta bih ja dao da mogu onako kulturno da popričam sa njima, argumentovano, košarkaški, pošto sam u njoj ionako 30 godina i imam prihode od nje. Još bolje sa Nebojšom uživo, koji sam jeste bio zanimljiv igrač za ono romantično vreme nefizikalne košarke, pošto pitanja postavljam samo preko ljudi koji sede sa njim na slavama..

 

Verij mi da bi bilo besmisleno. Da budem iskren nisam čuo o čemu su razgovarali, ali na osnovu moje kratkotrajne rasprave na početku utakmice i dovikivanja nakon sto se udaljio, to su ljudi koji su besramni zadnjih 30 godina a možda i duže, drugi način života ili su zaboravili ili nikad nisu živeli, svi argumenti pred njima padaju u vodu - poznaju samo svoj način komunikacije - dreka, pretnja, i zastrašivanje. Njihov argument je moć, druge ne vide.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Laki21 said:

 

Gle, ovde se radi o bolesti društva. O teškoj bolesti društva. Čitavo naše društvo je skuvana žaba, u bukvalnom smilu. Da li bi nešto ovakvo (Filip u timu) moglo da prođe pre 5, 10, 20 ili 30 godina?

 

Da li bi ministar plagijator mogao da ostane na funkciji pre 5, 10, 20 ili 30 godina?

 

Ovakvo mogu do sutra, primera ima bukvalno nebrojeno.

 

Mic po mic, malim pomacima, stepen prihvatljivog je povišen do toga da bukvalno ne postoji radnja ili čin koje neko može da počini, a da ako je u milosti vlasti to prođe bez ikakvih sankcija ili potpuno neopaženo.

 

Bukvalno svakog dana nam se na SVIM NIVIOMA ŽIVOTA serviraju nepojmljive gadosti na koje NEMA NIKAKVE REAKCIJE. Ovo "nema nikakve reakcije" ne treba shvatiti bukvalno - ima, ali se ona svodi na krajnje mizeran procenat stanovništava ove kloake...što opet daje poruku vlasti da mogu da rade BUKVALNO šta žele, i da to neće biti sankcionisano ni na koji način.

 

Moral društva je u potpunosti izvitoperen i šizofren, zdrave moralne vrednosti i osnovna ljudska pristojnost ne samo što su netragom nestale, već se, sada već voljom većine, smatraju nepoželjnim, a oni koji ih zastupaju u najboljem slučaju preispoljnim budalama.

 

Znanje, obrazovanje, čestitost, altruizam, samilost...su vrednosti koje se vlast gnuša, a većinski deo društva prezire. Arogancija, agresivnost, laž, nemoral, prevrtljivost su osobine koje se cene jer su u današnjim uslovima probitačne.

 

Ovo društvo kao celina nalazi se u slobodnom padu, a ono što je najcrnje, ono ne samo da se ne trudi da se nekako zaustavi ili uspori pad, ono u tom poniranju otvoreno uživa.

 

Da ne dužim, misao koja ti se nije svidela vuče konotaciju iz ovog što sam sada napisao.

 

Apropo ovog posta koji naizgled izlazi iz teme .... a u stvari je sustina onog sto nam se desava.
Isto sam se tako osecao 20 i kusur godina ranije, pogresno procenjujuci svoje i uze i sire okruzenje.
Batrgao se i penio pokusavajuci da nekom otvorim oci, potpuno unezveren koliko su kapci spusteni.
I kada ih je na kraju prazan stomak otvorio, pomislio sam .... uh konacno, dug je put ali nisu sve sive celije izumrle.

 

I opet se zajebao ... porazen napustio blato. 
A ono je sada izgleda jos dublje ... i nekako mi se cini da i prasici vise uzivaju u njemu ... sta ce, tu se rodili i ne znaju za drugo.
Ali jbg, blato je i dalje moje i ovo je i dalje moj klub ... i opet ne mogu da cutim.

 

Ovo malo ljudi koji obitavaju na ovakvim forumima su bas manjina, svi vi to znate. 
Nazalost otvaranje ociju vecine na ovom prostoru dolazi kasno, kad je steta vec napravljena. 

 

Sta je poenta ovog palamudjenja ... NE ODUSTAJTE,  makar u ogledalu i dalje vidite coveka ... a i lakse se spava.

 

Ovo je tek krenulo, naceti su ... minutaza protiv Valensije ce nam mnogo toga reci, posebno o treneru.
Vidimo se u cetvrtak

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Zona Sumraka said:

Pozdrav ljudi, došlo je vreme da vam se pridružim, čitam vas stalno - već par godina unazad na starom forumu, ali ne pišem jer prosto ništa nemam da dodam što već nije napisano.

Do ovog trenutka. Na sadašnje stanje u klubu apsolutno ne postoji dovoljan broj upisa i kritika, pa eto da dam svoj skromni doprinos.

Juče sam došao u halu da takođe izrazim svoje nezadovoljstvo (dolazim inače redovno -višegodišnji sezonac, ali sa drugim ambicijama naravno) i nisam izdržao da ne uđem u verbalnu raspravu sa tapšačima u humanoidnom prikazanju - čak i sa članovima prodice.
Čovek (sa velikim Č) neposredno pored  mene je isto negodovao svaki put kad je mali od palube imao loptu u posedu i na nevericu mojih drugara i mene, u 3/4 su iz lože sišle majka i žena malog, da ga uznemiravaju žašto on pobogu ne voli njihovog sina/muža!! Momak se bez rasprave ljubazno udaljio iz tog probranog društva na šta je dobio glasno BITANGO! Šok jbt!

Ovom prilikom želim da ga pozdravim i izrazim žaljenje što mu juče nisam pružio ruku. SVAKA ČAST MAJSTORE!
A nama ostalima ostaje da nastavimo sa protestima jer to očigledno deluje, da li će biti dovoljno iskreno neverujem, ali je jedino što nam ostaje - ili da prosto prestanemo da pratimo klub. Trećeg nema. PozZ

 

Ako je ovo tacno, nemam reci. 😄 Mali je i mamin i tatin i zenin sin. Besno derle koje je sprcalo 30 godina u dupe a kompleksi ga i dalje biju. 

 

Svaka cast svima koji su ga izvizdali sinoc, pogotovo onom prvom koji je uputio zvizduk kad je mali pipnuo loptu. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Gudura said:

Jeste druze bio sam tamo na A tribini i odlicno si nam opisao sektor.Dva lika u odelima ispred mene, koju su kratko negodovali, i taj par nize , procelavi decko u bordo duksu, koji je egzaltirano skakao na svaku Ficinu majstoriju. Bili su mi onako otuzno - odvratni, ali mi ih na kraju bilo zao koliko nemaju pojma o kosarci. Ali takva ti je nasa publika uglavnom, od drveta sumu ne vidi.

Hvala ti na angazovanju i doslednosti, odrao si grlo, kao i ja uostalom, ali sta da se radi...aplauz majstori su bili jaci🤨

 

Ma vidi, ne vidim ja to kao poraz, više kao lični čin moranja, kao nekog ko od malih nogu prati klub! Da bih mogao da se pogledam u ogledalo i opravdam sebi to vreme. Uostalom tek je počelo, ja znam da ću biti dosledan, a ne očekujem ništa, ako uspemo, super! Iskreno bih najsrećniji bio da se dovede dobar plej, da se sve ovo zaboravi i da se igra dobra košarka i da možemo sa svima da se pošibamo, dobili ili izgubili! A ne da spucaš tolike pare koje bi se mogle pametnije upotrebiti i da onda na tako visokom nivou gledaš klasičan primer negativne selekcije!

 

Meni ih je isto bilo žao, pogotovo tog tunjavka koji se iskreno ukakio kao da ću da mu skočim dole. Ljudi ovde na forumu su generalno košarkaški neobrazovani, pa i oni koji idu na tekme. Opet nekako, to je njihovo pravo, ne mogu da ih mrzim ili ne volim, on dečko ne razume situaciju, vidi da njegov igrač daje koševe i podržava ga. Većina je takvih, problem su botovi svesni svega!

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Ljuba82 said:

Ja sam video da je baš bio dijametralno suprotno od pozicije gde sedi Čoki uvek. Baš dijagonala i to poslednji red, blizu mesta gde ulaze/izlaze sudije.

 

kakve to veze ima sa činjenicom da je čovek za sad najveća štetočina i zlikovac u istoriji SD Crvena zvezda?

Link to comment
Share on other sites

Cekaj mama Vesna i zenu su STVARNO sisle da ga brane, coveka od 30 god? Pa ja ne verujem.

Sta gospodja mama ima da kaze na to sto joj je detence najgori igrac u celoj EL, statisticki i jos gori o utisku, sto cini gorim sve saigrace? 

Dobro joj nije kompleks bio da joj klipan bude doktor, sada bi operisao ljude papcima.

Edited by Cavani
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cavani said:

Sta gospodja mama ima da kaze na to sto joj je detence najgori igrac u celoj EL, statisticki i jos gori o utisku, sto cini gorim sve saigrace? 

 

on je divan momak, kaže savki put dobar dan, u prodavnicu nosi ceger umesto plsatične kese  i jede sve što se spremi, pa i karfiol i brokoli i uopšte se ne buni.

Pa šta ako malo igra u Crvenoj zvezdi košarke, da je onaj Lorenco bolji, ne bi mi o mom Filipu tastaturu tupili...

 

  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Све нажалост очекивано како сам и рекао, за мене би била прворазредна сензација да је загрмио Пионир само сам се негдје далеко у души потајно надао.

Мени је још послије Бордоа и тјерања Робија од стране олоша кристално јасно, само један мали број навијача који редовно прати Звезду преживљава све као да му је Звезда породица, брине за све лоше што се дешава везано за породицу. Егзистенција, напредовање, лоше друштво исл само пресликају на Звезду.

Већина су: 

- они који све површно прате (највећа група)

- они који редовно прате али су или клинци или једноставно имају мали IQ да обраде све аномалије које се дешавају пред њиховим очима, #nipostozvizdati

- мањи број који имају углавном неку ситну корист па су спремни и да ботују за налогодавце по форумима и сајтовима или поред терена да контролошу

 

Неки дан Бејл усликан у фази славља са репком са транспарентом на коме је писало: Велс. Голф. Мадрид. Тим редом.

Дочекали га у Мадриду звиждуцима са транспарентом у коме су поредани редом играчи прије њега. Ова у вези Бејла је скорашња па је зато помињем, она и није нека акција навијача каквих је било када неко забрља али покушајте замислити гнев у било којој земљи да председник који није власник приватне својине и који се гребе о државу, каже направите себи клуб и доводите плејмејкере а код мене син мора играти...

Edited by Константин
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

kakve to veze ima sa činjenicom da je čovek za sad najveća štetočina i zlikovac u istoriji SD Crvena zvezda?

 

 

Druže, vidim da se već drugi put se hvataš za nešto što nema veze sa vezom i ulaziš u logičke omaške...

 

Ja sam ti kvotovao ovo

 

1 hour ago, Stoned Laki21 said:

juče je sa Čovićem u loži sedeo Goran Vesić, čovek koji je grb CZV prodao i ukanalio klub za vek vekova...

 

....jednostavno sam ti rekao da NIJE istina da je sedeo sa njim u loži, nego bukvalno u dijagonali 30 metara! Malo dalje sam sedeo ja. VEsić je dočekan salvama zvižduka i duhovitim poskočicama, lično mi je Gudura sumnjiv. 🤣

A lično Vesića vidim kao opoziciju NČ u ovom trenutku i nekog ko ima interes da se NČ pusti niz vodu. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Ridji said:


Jbga na svakom komentaru protiv praseta duplo više negativnih reakcija, i obratno za one koji brane njega i tatka mu.
Sad možemo mi da pričamo o botovima, ali nije ovo politika/vlast i SNS pa da se toliko masovno organizuju.
Biće nažalost da ipak ima dosta, kako izgleda i većine, slepih i sa dvocifrenim koeficijentom IQ...
 

 

Nije me mrzelo da idem kroz komentare na B92 i da kopiram....nemoguće je da ima ovoliko maloumnika, nemoguće. Odbijam zaista da poverujem u to

 

image

 

Dakle...NE POSTOJI ŠANSA DA DOĐE 215 ljudi i kaže FILIP NIJE ZASLUŽIO ZVIŽDUKE. Biće debila sigurno koji iskreno veruju u to ali ne 215.

 

Tako da...tata je ovo shvatio kao lični rat. I priznajem da sam iznenađen. Jer sam bio ubeđen da ga ne zanima toliko koliko i kako Fićko igra, dokle god je tu. I pripisivao sam svo to ludilo nekom Tomićevom inaćenju. Posle one konferencije i posle ovih komentara koji svakako nisu došli sami od sebe, jasno je kao dan da gazda ima agendu zaštite sina po svaku cenu. 

 

Opet ću da se pozovem na onaj Abrahamov post gde je bukvalno nacrtao sve ovo. Promašio godinu jeste ali će epilog, sudeći prema sranjima koja je spreman da radi i koja upravo radi, biti isti. 

  • Like 15
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, NMX said:

 

Nije me mrzelo da idem kroz komentare na B92 i da kopiram....nemoguće je da ima ovoliko maloumnika, nemoguće. Odbijam zaista da poverujem u to

 

Da, baš su ograničeni. Odakle ideja da "Ostojini plaćenici" pljuju F. Čovića? Pa mi smo poslednja linija podrške :lol_2:

Edited by realno *w
  • Like 7
  • Ha-ha 15
Link to comment
Share on other sites

Just now, realno *w said:

 

Da, baš su ograničeni. Odakle ideja da "Ostojini plaćenici" pljuju Čovića? Pa mi smo poslednja linija podrške :lol_2:

 

Da, ovo zaboarvih. To sa Ostojom je poseban deo. Da se ne bi reklo zvezdini navijači pljuju Filipa, daj dežurnog neprijatelja, može da posluži.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...