Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Šta fali Muti? Sve je to normalno. El ima i danas neka slava il bar zavetina da se izvučem od gledanja još jedne nikad redovnije konferencije. Ona prethodna sa usiljenim cerekanjem je očigledno bila dovoljna i presudna za celu sezonu.

 https://youtu.be/yYeW6-7_S2w

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Opcija koliko želiš. Za mazohiste, Vlade Đurović, Muta, Moka i ostala "stara škola". Tu je i jedan od lidera KKCZ po broju pobeda u Evroligi, u poslednje vreme pomoćnik na poziciji kuma u repstaciji. Za ove manje lude, Uvalin npr. Vlada Vukoje je lud ako napusti azijske dolare za ovo. Ko će dočeka 13h!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kosjan Willavić said:

E ako sam pogodio, neka me banuju na messc dana 😄

Pominjao se zaista mada ja msm da je to glupost lik je otisao posle uspesne sezone u grckoj da bude menadzer, i rekao da mu se ne sedi na klupi vise pod stare dane tako da msm da nije on, samo znam da se pominjao a uklapa se u ovo sto pominju pa sam zato rekao 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ako je muta sečem sezonsku 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

što je šupalj gest jer imam press ionako ALI NEMA VEZE barem ću ogoliti sav besmisao protesta i revolucije na društvenim mrežama

Link to comment
Share on other sites

Ја очекујем Алимпија кога је Лесоров зицер делио од озбиљне тренерчине и одржавање протока свеже крви на позицији киви скакућара.

 

Edited by Сандро Ђентиле
Link to comment
Share on other sites

Muta je postao pravi unisex - moze i u Partizan i u Zvezdu. 🙂

 

Ali Alempije je prekomadovao Ficu iz FMP u Zvezdu, vreme je da mu se Nebojsa revansira. Pritom moze i da kaze da je doveo trenera sa evroligaskim iskustvom koji je pritom dobio i RealA u Madridu. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...