Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Sad ce da prica sve vreme kako je Zvezda ozbiljan klub i kako ne donosi odluke preko noci, kako nije imao opcija, usput ce da okrivi nekog drugog za sve, moja pretpostavka Tomica i ostale alibi price. Neizostavno ce biti i pominjanje Partizana i budzeta. Ali dobro navikli smo, ono sto me interesuje je je l opet trener poltron koji cemo skolovati ili ce biti napokon "krsten" trener. 

Link to comment
Share on other sites

Paskval je prepoznao porodicni koncept. Ne trebaju mu besna kola i luksuzan stan. Dobice sobu u Zelezniku a vozice ga Cofi na trening. Gostovace Cova do kraja zivota kod Sarape u jutarnjem programu. 

 

Ako je Spanac, to je ozbiljan zalog da se misli long term. Ako ne bi igrali EL sl godine, to bi bio bas tezak udarac za ovaj klub. Sumnjam i dalje da je on, ali ajde da vidimo ove insajdere 🙂

Link to comment
Share on other sites

Kad je Zagor trebalo da dođe kod nas znali su se i detalji kako je došao sa Miškom na razgovor, Miško hteo godinu ugovora, mi 3 i nikom ništa. Za Milutinova su se spominjali i neki novi prohtevi, veća plata i strah od navijača itd. I još gomila primera gde se stvari znaju detaljno. (nemam pojma da l je išta od toga istina, znam šta na forumu pročitam 😄) Sad NIŠTA, niko pojma nema baš ništa nego se po portalima samo vrte neke pretpostavke. Svaka čast, iskreno nisam mislio da je moguće da se ovako dobro sakrije nešto tako veliko i bitno kao nov trener.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Reginald Cousins said:

Kad je Zagor trebalo da dođe kod nas znali su se i detalji kako je došao sa Miškom na razgovor, Miško hteo godinu ugovora, mi 3 i nikom ništa. Za Milutinova su se spominjali i neki novi prohtevi, veća plata i strah od navijača itd. I još gomila primera gde se stvari znaju detaljno. (nemam pojma da l je išta od toga istina, znam šta na forumu pročitam 😄) Sad NIŠTA, niko pojma nema baš ništa nego se po portalima samo vrte neke pretpostavke. Svaka čast, iskreno nisam mislio da je moguće da se ovako dobro sakrije nešto tako veliko i bitno kao nov trener.

Pa mozda zato jer nece danas ni biti novog trenera.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...