Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

na temu laze - klip ispod prikazuje tacan trenutak kada smo, bar u mojoj glavi, prestali da budemo kk sledeca sezona i postali kk "sto se tice derbija, mi cemo tu tekmu da dobijemo"

sve pre toga je bilo "jeste, dobro to ide, ali naci cemo vec nacin da se useremo ko grlice kad se bude lomilo"

posle ovoga sam bio siguran da je nase vreme doslo

lazu vidim kao jednog od kljucnih u tom prevazilazenju luzerskog mentaliteta i uspostavljanju najboljeg period kkcz u novijoj istoriji

zbog toga od mene sigurno nikada nece dobiti pljuc, iako stoji da igracki nije vise na tom nivou

 

 

  • Like 16
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Swift Pancakez said:

na temu laze - klip ispod prikazuje tacan trenutak kada smo, bar u mojoj glavi, prestali da budemo kk sledeca sezona i postali kk "sto se tice derbija, mi cemo tu tekmu da dobijemo"

sve pre toga je bilo "jeste, dobro to ide, ali naci cemo vec nacin da se useremo ko grlice kad se bude lomilo"

posle ovoga sam bio siguran da je nase vreme doslo

lazu vidim kao jednog od kljucnih u tom prevazilazenju luzerskog mentaliteta i uspostavljanju najboljeg period kkcz u novijoj istoriji

zbog toga od mene sigurno nikada nece dobiti pljuc, iako stoji da igracki nije vise na tom nivou

 

 

Nevjerovatno je kako je disao taj tim, i na kom nivou je hemija bila, atmosfera u klubu a i oko njega. Kao i sljedećih sezona. Ovo sad je potpuno odsustvo emocije

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, John Terry said:

Ja sam napisao da se ne zna sta bi trazio Paskval i koliko novih igraca. On nije u poziciji da ciganci, covek ima svoje uslove, e sad da li mi to mozemo da platimo, jedino je pitanje.

 

Sigurno ne bi trazio 10, ali plejmejkera bi sigurno, a mozda i nekog jos. 

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Walt_Lemon_Jr.

 

Idu neke price o ovom liku. Nit ga znam niti sam ga ikad gledao... zna li neko?

Postoje i sitna slova u Ugovoru:

Filip Must Play!

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Swift Pancakez said:

na temu laze - klip ispod prikazuje tacan trenutak kada smo, bar u mojoj glavi, prestali da budemo kk sledeca sezona i postali kk "sto se tice derbija, mi cemo tu tekmu da dobijemo"

sve pre toga je bilo "jeste, dobro to ide, ali naci cemo vec nacin da se useremo ko grlice kad se bude lomilo"

posle ovoga sam bio siguran da je nase vreme doslo

lazu vidim kao jednog od kljucnih u tom prevazilazenju luzerskog mentaliteta i uspostavljanju najboljeg period kkcz u novijoj istoriji

zbog toga od mene sigurno nikada nece dobiti pljuc, iako stoji da igracki nije vise na tom nivou

 

Spoiler

 

 

 

Fantastično, ali to finale smo izgubili, zato je meni ovo nekako bio vrhunac

 

 

Bar jednom mesečno potražim ovaj klip 🙂

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Lazic - najnetalentovanija legenda kluba.

I takav je legenda...

A u skorijoj istoriji realno ih nema previse, uz naravno dr preCednika sa sve transparentom u Pioniru.

Edited by Manoly
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...