Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

13 hours ago, drakon1 said:

Ajde da se malo vratimo sadasnjosti i bliskoj buducnosti, iako u nedostatku aktuelnih zbivanja na TV (a i ovde sve) vrvi od lepih i ruznih secanja: Sta se desava trenutno u klubu? Komsije kao pocinju sa treninzima, a gde smo mi? Inace vrlo pricljivi Dr. Nebojsa se dosta ucutao. Posle ABA sednice nije se nesto mnogo javljao za rec, dok komsije stancaju saopstenja samo tako. Mozda i nije lose kad se cuti, ali mi sve trenutno izgleda mnogo pasivno bez obzira nastavila se sezona ili ne (po meni malo verovatno za EL, EC i ABA, malo vise verovatno za KLS). Isto tako i u novinama i online mi izgledaju komsije aktivnije ili se jednostavno bolje prodaju i/ili reklamiraju. Oni izgledaju vrlo drcno u trenutku, delimicno im sok pobeda u Kupu daje pravo za to.... Any thoughts?

Sprema slavu, pa nema kad da pise saopstenje?:default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Roster po formi u prajmu i takmičarskom uspehu:

MWill/Jovic/Lorenzo

Rivers/Guduric/Beron

Simonovic/Dangubic

Kvinsi/Kalina

Gist/Bobi

Trener: Dejo

 

 

 

Ne znam kako si uspeo da izostavis Djenku, a ubaciš raspalog i nepouzdanog Riversa.

 

Evo neki moj široki a omiljeni roster, možda i najbolji.

 

1. Mwill, Jovic, Wolters

2. Djenka, Laza, Gudura

3. Kalina, Danga, Simon

4. Luka, QM, Thompson

5. Bobi, Zirbes, Kuzma

 

Coach Ra.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

 

Evo ti pa sam vidi:s_d:, ja sam samo presaltavao kanale.

 

Kakva je to emisija? Gde gosti govore o svemu i svacemu? Ili je Dr. Nebojsa postao epidemiolog ili ima funkciju u kriznom stabu? Mislim, govorio je o kosarci par minuta, ostatak je korona. O Dejanu ni reci, jer ga ovo dvoje pitaju o svemu, ali ne o Radonjicu.

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, kalistenika u rutini said:

 

Ne znam kako si uspeo da izostavis Djenku, a ubaciš raspalog i nepouzdanog Riversa.

 

Evo neki moj široki a omiljeni roster, možda i najbolji.

 

1. Mwill, Jovic, Wolters

2. Djenka, Laza, Gudura

3. Kalina, Danga, Simon

4. Luka, QM, Thompson

5. Bobi, Zirbes, Kuzma

 

Coach Ra.

 

 

Pokazalo se da je previse imati ovoliko igraca.

 

Zalgiris koji kao ima veci budzet od nas ima 5 igraca na tri spoljne pozicije, 3 prosecna stranca uz iskusnog Jankunasa pod kosem.

 

Idealnih 12+:

 

Jovic, M. Williams

Jenkins, Guduric

Kinsey, Kalinic, Simonovic, Lazic

Miller, Faye

Kuzmic, Bobi

 

+ Antic, Simanic, Radanov sa klupe.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Guru said:

 

Bukvalno neverovatan podatak. Za 15 poena manje na 100 poseda sledeci tim. Btw mislim da nisu bile ceste situacije sa bas ovakvim petorkom na terenu. Startovao je Laza na 2 i Kinsi na 3, a Danga bio zamena.

Pritom smo te sezone igrali nesto drugaciju kosarku, da kazem na vise poena.

Cudno je kako nije u top 5 neka kombinacija: Jovke Djenka Danga Simon Kuz.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Vamos Laki said:

Bukvalno neverovatan podatak. Za 15 poena manje na 100 poseda sledeci tim. Btw mislim da nisu bile ceste situacije sa bas ovakvim petorkom na terenu. Startovao je Laza na 2 i Kinsi na 3, a Danga bio zamena.

Pritom smo te sezone igrali nesto drugaciju kosarku, da kazem na vise poena.

Cudno je kako nije u top 5 neka kombinacija: Jovke Djenka Danga Simon Kuz.

 

odgledao sam ovih dana sve  3 utakmice protiv cska u TOP8 i ova petorka je startovala svaku utakmicu i druga poluvremena. na vise poena smo igrali do dolaska Kinzija, u top16 smo vec imali mnogo utakmica sa neverovatnom odbrnanom.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Manu said:

 

odgledao sam ovih dana sve  3 utakmice protiv cska u TOP8 i ova petorka je startovala svaku utakmicu i druga poluvremena. na vise poena smo igrali do dolaska Kinzija, u top16 smo vec imali mnogo utakmica sa neverovatnom odbrnanom.

E onda me secanje lose sluzi bas 🙂

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Manu said:

 

odgledao sam ovih dana sve  3 utakmice protiv cska u TOP8 i ova petorka je startovala svaku utakmicu i druga poluvremena. na vise poena smo igrali do dolaska Kinzija, u top16 smo vec imali mnogo utakmica sa neverovatnom odbrnanom.

Da, Kinsey je startovao od svog dolaska i igrali smo na manje poena nego u prvoj fazi, ali pomalo neverovatno mi je da smo za 15 poena bolji od sledece najbolje ekipe, to je ogromna razlika na ovaj broj poena.

Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram zasto bi Partizan trazio Nedovica. Na stranu to sto respektujem iz dna duse sto jedan Zvezdas nece u Partizan, ali to nema logiku. Imaju isti tip igraca u Ognjenu Jaramazu, uz to je i mladji (mada mislim da je Nedovicev plafon daleko iznad Jaramaza) i Nedovic je non-stop povredjen, nazalost. Nemanja je u opasnosti da ima karijeru kao Milos Vujanic koji na kraju nije ispunio ni 30% ocekivanja samo zbog silnih povreda.

Edited by Laki John Terry
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja zaista ne bih voleo Nedovica u KKP. Teoretski je Neda za klasu bolji od Jaramaza, ali u praksi to pokazuje na cca. 20 utakmica u sezoni.

 

Na stranu sto mislim da je ta prica izmisljena 🙂 

Edited by Laki Marvini
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Laki Marvini said:

Ja zaista ne bih voleo Nedovica u KKP. Teoretski je Neda za klasu bolji od Jaramaza, ali u praksi to pokazuje na cca. 20 utakmica u sezoni.

 

Na stranu sto mislim da je ta prica izmisljena 🙂 

 

ni ja ga ne bih voleo u zvezdi, iako bi prijao

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja bih volio da Nedovic ponovo zaigra za nas klub. Nekako je njegov odlazak ispao bezveve. Ta ekipa je bila dosta skromna, bilo je realno prostora da se njemu pruzi veca sloboda u igri, da se malo vise istrpi. Znalo se i tada za njega da je iznadprosjecan atleta sa dobrom zavrsnicom na obrucu.  Ko je tada igrao na bekovskim pozicijama? Popovic, Covic, Milutinovic , Lazic. Sve igraci sa niskim plafonom i talentom limitirani, Popovic je neki izuzetak, iskusniji je igrac bio od ostalih navedenih. Slazem se da su povrede usporile dosta Nedovica, ali ne treba zaboraviti kako je igrao prije 2-3 sezone za Unikahu. U tom momentu smo mogli samo da sanjamo o njemu. 

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Ja bih volio da Nedovic ponovo zaigra za nas klub. Nekako je njegov odlazak ispao bezveve. Ta ekipa je bila dosta skromna, bilo je realno prostora da se njemu pruzi veca sloboda u igri, da se malo vise istrpi. Znalo se i tada za njega da je iznadprosjecan atleta sa dobrom zavrsnicom na obrucu.  Ko je tada igrao na bekovskim pozicijama? Popovic, Covic, Milutinovic , Lazic. Sve igraci sa niskim plafonom i talentom limitirani, Popovic je neki izuzetak, iskusniji je igrac bio od ostalih navedenih. Slazem se da su povrede usporile dosta Nedovica, ali ne treba zaboraviti kako je igrao prije 2-3 sezone za Unikahu. U tom momentu smo mogli samo da sanjamo o njemu. 

 

Sad ce da bude - Kari znae. Kad Kariju FC3 igra pre Nedovica onda je to plan, smisljeno, taktika, da nauci odbranu (zato je FC3 pit u odbrani) da Nemanja postane Nedovic, postoji neko metafizicko objasnjenje i slicno, al zato kad Tomicu, Sakoti ili nekom trecem igra onda je ceduljasenje.

 

Zapravo je jedina istina da je Kari imao licni problem s Nedovicem i da mu ovaj zato nije igrao i to u timu sastavljenu od pobrajnih mediokriteta, kvaliteta za sredinu aba lige.

 

Mada, cinjenica je da je Kari od onog mucenog tima izvlacio maksimum, i da smo teorijski igrali najbolje moguce, ali je sam sebi pucao u nogu time sto je najtalentovanijeg kosarkasa precrtao zbog licne netrpeljivosti. 

 

I cisto da se ne zaboravi da je imao licni problem sa momkom koji je u CZ igrao za 500e mesecno po ugovoru koje nije ni dobijao, a da su ga iz KKP zvali na svakih 10 dana i nudili mu 10 puta vecu kintu samo da sedne za pregovaracki sto.

Edited by Markoss
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...