Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

U normalnoj zemlji bi ih pozvali da daju izjavu koji to klubovi nisu pošteni i zbog čega. 

 

Njima nije do toga što su nepošteni klubovi ostali u ligi, već što su oni ispali. A ako može da se proširi liga, onda im više ne smeta što su ovi nameštali. Cirkus.

Edited by Dropkick Murphys
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Sad će više da se pljuje Javor nego ovi što su nameštali😕  sve se vrti oko Rada i ako ne prođe ova "javorova inicijativa",sledeci je korak rasformiranje Proletera zbog lopovluka Kokezanije. Rad je predviđen da sledeće sezone juri Evropu pa mora nekako to da se ostvari.

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Don Juan said:

Sada mi više nije žao ni Javora 🤣

Pre par sezona, dobili su bodove u Nišu....pošteno....i opstali u JSL...tja...poštenjačine. Nema u svim ligama, od LLSL....do beton-lige poštenog do koske kluba, nemo se zebavamo...

Link to comment
Share on other sites

Dinamo Vranje je do koske posten sa Reckom na celu.
Svaka klub u Srbiji je po malo Dinamo Vranje...uvlače se u bulju Žvali, daju podršku najavljenom hapšenju...dogovaraju ishode utakmice, pa kad u konačnoj matematici ispadnu magarci trube o poštenju...kao ovaj sad iz Javora. Tu bih isključio "večite"....oni uglavnom ne dogovaraju i ne nameštaju....to rade drugi za njih [emoji847]

Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Kako BiH, da se ja pitam, ušetao u FSS i ovaj cirkus u Pazovi razbucao.... svakom bih, bez ikakve protekcije, udelio po jedan šut u guzicu, u sklopu degažiranja iz Pazove....

Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Ne znam dal ovde ili na reprezentaciji da ide ovo ali upravo valjda bio neki cirkus u savezu. Ono savez je sam po sebi cirkus ali sad je bilo malo burnije nego inace.

 

Valjda je prvo Pantelic smenio neke ljude i medju njima i Bjekovica, pa je onda Bjekovic smenio Pantelica :roflmao: Cak i uzimajuci u obzir da je ovo Srbija ja moram da pitam a kako bre se ovo dogodi?  :roflmao:

Link to comment
Share on other sites

Ovo je još jedan dokaz da je država pogubila konce u svim sferama. Pantelić se mnogo osilio i brzo pomislio da od nepismenog idiota može da postane gospodin predsednik. Tek o Biku ne bih trošio reči, katastrofa.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dzoneee said:

Ne znam dal ovde ili na reprezentaciji da ide ovo ali upravo valjda bio neki cirkus u savezu. Ono savez je sam po sebi cirkus ali sad je bilo malo burnije nego inace.

 

Valjda je prvo Pantelic smenio neke ljude i medju njima i Bjekovica, pa je onda Bjekovic smenio Pantelica :roflmao: Cak i uzimajuci u obzir da je ovo Srbija ja moram da pitam a kako bre se ovo dogodi?  :roflmao:

 

Pratim te i podižem za:

 

https://direktno.rs/sport/fudbal/353449/terzic-pantelic-sukob-fss-sns.html

 

Quote

Sukob je počeo kada se Marko Pantelić pri dolasku pozdravljao sa gostima lokala i u jednom trenutku došao do stola gde je Terzić sedeo sa prijateljem iz UEFA. Čim ga je video, Terzić je ustao i tražio od Pantelića da izađe iz lokala, što je ovaj odbio pitavši ga šta nije u redu? Nezadovoljan odgovorom, Terzić se zaleteo na njega, međutim prisebni Terzićev prijatelj i momci iz njegovog obezbeđenja razdvojili su ih i tek tada je Pantelić napustio restoran, uz povike Terzića da Zvezda od njega neće da primi trofej u Kupu!

Ovo govori koliko su im ovi izbori u FSS bitni i kolika je nervoza. Svim strujama iznedrenim iz ove vlasti, FSS je jako bitan, jer nedvosmisleno je jasno koliko je isplativa i važna stolica predsednika FSS i koliku kontrolu i uticaj ima, kako u fudbalu tako i u društvu!

 

Na stranu ovaj FSS cirkus, izgleda da smo već uzeli kup pa ne vidim što bi se komšije cimale :s_d: 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

 

Pratim te i podižem za:

 

https://direktno.rs/sport/fudbal/353449/terzic-pantelic-sukob-fss-sns.html

 

 

Na stranu ovaj FSS cirkus, izgleda da smo već uzeli kup pa ne vidim što bi se komšije cimale :s_d: 

 

Sto nece da primi trofej od brata Brnabe ???

Auuu oterase Brnabu, ok je primiti trofej od Bjeke ali od Pantele nije.

 

https://direktno.rs/sport/fudbal/353717/nenad-bjekovic-marko-pantelic-fss.html

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NMX said:

Na stranu ovaj FSS cirkus, izgleda da smo već uzeli kup pa ne vidim što bi se komšije cimale :s_d: 

Neće grobari da igraju ako na tribinama bude više od 40 ljudi sa Zvezdine strane pošto su po 40 karti dobili od saveza i jedni i drugi. Tako reče Stanojević danas. Pošto smo mi poznati po poštovanju pravila o publici cenim da će u loži biti 500 ljudi i eto nama pehara :s_d:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Constantin said:

Zna li ko kada počinje sezona 2021/22...negde sam pročitao sredinom juna??????

Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
 

Šališ se 😁.

Sredinom jula je verovatnije.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Constantin said:

Izistinski pitam....nešto sam flešnuo...logično je da je kraj jula ili početak avgusta.

Ma nema teorije. Sezona zvanično se završava sutra, pa igrači idu na odmor, a neki na EP, recimo onaj Partizanovac, a pripreme kreću u drugoj polovini juna.

Mada kako je krenulo možda neće imati gde da se vrate posle odmora 🤣.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...