Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

3 minutes ago, Mile1 said:

Jedina liga na svetu koja ima var, a nema gol tehnologiju😂

Neverovatno je da je VAR preuzeo nadležnost koju nema, tj sudije iz VAR sobe. Pa ukinuli bi gol tehmologiju, da pomoću VARa moze da se utvrdi da li lopta prešla liniju. Jebeno neverovatno.

Link to comment
Share on other sites

Mene čudi da nemaju kamere iz pravca korner zastavica prema golu. Tu bi se jasno videlo, mada mislim da je i ovako jasno i bez ovog var-a da je gol. Videlo se na usporenom snimku. Učinilo mi se i da pomoćnik nije odmah signalizirao gol nego tek kad je glavni sudija pokazao centar, što me isto čudi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa ako je ta serija Zvezdine nepobedivosti realna, a jedva su iscupali bod u derbiju, zar ne bi nekom dedukcijom bilo logicno da i Partizan u toj prelakoj ligi ima slicnu seriju?!

 

PS. Xavi svojevremeno o stomacnom virusu 😄

https://www.marca.com/en/2015/01/07/en/football/barcelona/1420657099.html

 

 "In the football world, when someone says they have a stomach bug, it sounds like an excuse. When you hear someone has gastroenteritis, you immediately think there's more to it than that. If you have a stomach problem, you take a pill and then go out and play. Joint pains are the worst".

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, fillam said:

Pa ako je ta serija Zvezdine nepobedivosti realna, a jedva su iscupali bod u derbiju, zar ne bi nekom dedukcijom bilo logicno da i Partizan u toj prelakoj ligi ima slicnu seriju?!

 

PS. Xavi svojevremeno o stomacnom virusu 😄

https://www.marca.com/en/2015/01/07/en/football/barcelona/1420657099.html

 

 "In the football world, when someone says they have a stomach bug, it sounds like an excuse. When you hear someone has gastroenteritis, you immediately think there's more to it than that. If you have a stomach problem, you take a pill and then go out and play. Joint pains are the worst".

Bilo bi,al vas trener je mislio da je nemoguće zato kažem ili nisi citao tu njegovu izjavu, doduše neki od vas su rekli i za ovu sezonu da se zna ko je prvak i da vas tim nema kvalitet, sad vidim bas je optimisticno, drago mi je. Valjda više neće biti sumnji i u Zvezdinu seriju, moras biti dosledan, i ne slažem se da je Partizan jedva iscupao bod, bili ste najbliži u zadnje dve godine da dobijete Zvezdu, imali i sreću da se ne primi gol u prvom, posle ipak neka pravda i realan rezultat.

Link to comment
Share on other sites



Pa ako je ta serija Zvezdine nepobedivosti realna, a jedva su iscupali bod u derbiju, zar ne bi nekom dedukcijom bilo logicno da i Partizan u toj prelakoj ligi ima slicnu seriju?!


Bilo bi logično ali su samo iz jednog tima pominjali i pričali o seriji drugog tima - pogodi trener kog tima je u pitanju?

Mala pomoć - u svlačionici voli da peva pesme o drugom timu...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

KUP SRBIJE - ŠESNAESTINA FINALA:

Inđija - Crvena zvezda

Partizan - Trajal

Loznica - Čukarički

Metalac - Žarkovo

Železničar Pančevo - Napredak

Vojvodina - Jagodina

Radnički Niš - Dinamo Vranje

Bačka - Proleter

Mladost - Kolubara

Novi Pazar - Budućnost Dobanovci

Sloga Požega - Rad

Javor - Mačva

Zlatibor - TSC

Radnik - Radnički Kragujevac

Spartak - Dubočica

Radnički Novi Beograd - Voždovac

Link to comment
Share on other sites

Zvanican nalog kluba 🤢

 

Quote

napredak.official

Воде поштењачине 0:1 голом из другог пенала и имају играча више.

Хвала Крушевац, ви сте Напредак, а ово аграрно ће за два сата назад.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...