Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts



..... sve zavisi kakvi su dogovori postignuti "iza kulisa'. Nije isključeno da nas je Tončev prodao, ne bi mu bilo prvi put.

Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока




[emoji2420][emoji2420][emoji2420]

Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites



Pa ovde se ne radi o dvomeču između Radničkog i Napretka, već o ligi sa 20 timova i maratonom gde se svako igra protiv svakog 2x. Skupe se poeni i to je to. Da Napredak nije dobio TSC i Spartak u gostima na kvarno, sad bi bio ispod crte. Prosto brate, Radnički je nezasluženo izgubio od Napretka, ali pošteno. A Napredak je nepošteno uzeo 6 poena u gostima. 
 
Šta, ti opravdavaš krađju jer u ligi od 38 kola Radnički je u jednom od tih izgubio protiv Napretka? Pa Napredak je izgubio kući od Rada, igrao nerešeno sa Pazarom i Javorom, ali je to nadoknadio sa ovih 6 nepoštenih poena.


Probaj malo da dobaciš i da razumeš ono što sam napisao.

B1 - Da Radnički nije izgubio od Napretka u tom meču, baš bi ga bilo briga to što je Napredak zatvorio sve utakmice do kraja jer bi on bio iznad crte a Napredak ispod.

B2 - U jednom od prethodnih komentara sam namerno stavio disclaimer u zagradi baš zbog takvih koji shvataju stvari bukvalno i na svoj način.

I da odgovorim još jednom - ne, ne podržavam krađu samo kažem da je Radnički propustio svoju šansu u uslovno rečeno jedinoj utakmici do kraja koju Napredak nije mogao da namesti čime je ispustio stvari iz svojih ruku i zbog čega je jedini krivac.

Ako je sa druge strane tačno ono što se pričalo i ovde na forumu na dan njihovog meča, da će Radnički da pusti/da je pustio Napredak onda je tek zaslužio da ispadne i to iz tri razloga - zbog (ne)poštenja bar kada je taj meč u pitanju, zbog samouverenosti bez pokrića i zbog gluposti i naivnosti.
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Barkley#34 said:

U čemu je fora sa puštanjem Radničkog niz vodu? Da li je moguće da u opštem nameštanju klub tog renomea (edit) i iz velikog grada ispadne najgluplji? Šta se krije iza?

Politika verovatno. Tončev se malo pokacio sa SNS i eto kazne.

Link to comment
Share on other sites

Krije se neznanje i dunsteraj u klubu. Katastrofalan prelazni rok, oterali Kojića i Đuranovića, a nisu doveli nikog. Celo proleće ne znaju da daju gol. Čak su oterali i Ristića i Markovića u finišu sezone. 

Samo 3 pobede u drugom delu, Mačva, TSC , Inđija. Pazar i Napredak bar znaju da daju gol. 

 

I već sam pisao, na stranu nameštanje, Radnički je partijama u drugom delu potpuno zasluženo na pragu druge lige. Tavoriće tamo par sezona, kao Kragujevac, možda i sklizne u 3 ligu, ali će se opet kad tad vratiti. Suviše je to veliki grad i klub da bi bio zapušten i napušten. 

 

Naravno, možda i ostanu u ligi, ali sa ovakvom upravom, zavrnutom slavinom, opet im sledi sezona kao ova. Blamaža i očaj od fudbala. I zaboravite na fss, da su hteli da pomognu Radničkom, duvao bi sudija juče bar neki izmišljen penal. I Zlatiborci se bukvalno sami sklanjali sa terena. Šta očekuješ od tima koji dovede rezervu iz Rada, Trifunovića, da mu bude pojačanje za napad. 

 

Na polusezoni su bili sedmi sa 5 poena manje od Čukaričkog i skoro 15 poena iznad zone ispadanja. Za mene će njihovo eventualno ispadanje biti najšokantnije srozavanje nekog od timova u jednoj polusezoni unazad 20ak sezona. Počev od rostera i uprave, potpuno je delovalo nadrealno na polusezoni da mogu da ispadnu. Ali eto, blizu su tog neverovatnog ostvarenja. 

Tim koji ima po imenima tim za prvih 8 na tabeli je na terenu delovao prejadno.

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

Da dodam da im Makarić nije bio dovoljno dobar da dođe u klub...
Ma bio je on u Radničkom, ali je neko "procenio" da nije dovoljno dobar za nas i orosledjen je burazeru u Surdulicu...i nije jedini.

A kako se ceni igra bez golova u Surdulici ?????

Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Slažem se da nameštanja Napretka, Rada, Proletera su vidljiva iz aviona i da je sreće sva tri kluba bi slwdeće sezone pojačali Srpsku ligu Istok, Beograd i Vojvodina.

Sa druge strane Radnički je sam kriv što au došli u ovakvu situaciju. Imali su priliku da sami odlučuju o svojoj sudbini i umesto da "poginu" u Čajetini, ili gde god igra Zlatibor, igraju 0-0.

No i pored toga ja mislim da ništa nije završeno, pošto nisam siguram da će Voždovac lako pobediti Javor. Videćemo.

Link to comment
Share on other sites

On 5/14/2021 at 9:51 AM, Kooineeperk said:

Ono sto sam ja ovde pominjao jeste napredak dva kluba iz donjeg doma, iz jedne polusezone u drugu polusezonu. Dakle u odnosu na utakmice sa istim setom protivnika (ok, rotirajuci sistem domacinstva, ali to se na celu polusezonu negde iznivelise). I ja navodim primer 2 kluba koji su odjednom postali super uspesni, sa osvojenih 70% poena vise a jos 2 kola je do kraja. Ja razumem da tim postane bolji, da je doveo nekog novog igraca, da mozda novi trener pokrene ekipu, ali da neko osvoji 70-80% vise poena je krajnje sumnjivo. 

 

Sto se tice Zvezde i Partizana, neka budu i ti nizovi odnosno manjak kikseva sumnjivi, samo kazem da gledano po verovatnoci nisu tako nerealni pa samim tim i toliko sumnjivi. Neka se dokazu i jedni i drugi, nemam nista protiv. 

 

On 5/15/2021 at 7:32 PM, Kooineeperk said:

 

Ma pusti to nego "nizovi Zvezde i Partizana"?! 😄 

 

Rad je odradio odlicne zimske "pripreme" 😄 

 

Dok god ti ovako budes na kvarno pominjao sta pisem i ja cu da odgovaram.

 

Dakle, sta je problem sto je Rad dobio Macvu 7:1? Zar nije Macva vec ispala, zar im ionako nije sve svejedno?

 

Shvatas li ti da je prica da Rad namesta ista kao i prica da Crvena zvezda namesta i da joj se sklanjaju - zasnovana je samo na nizovima dobrih rezultata i na totalnom nepoverenju u postenje lige?

 

Ne kapiram to - odradili dobre zimske pripreme, to bi kao trebalo da predstavlja neki pametan pokusaj sarkazma? Naravno da je moguce da ekipa proigra jer dobiju dobre premije zbog opstanka, a liga je inace nekvalitetna, puna ekipa koje su vec ispale ili su sasvim sigurne da ce ostati u ligi. U realnosti, naravno da se zna kako klubovi u superligi dolaze do rezultata, samo sto to vazi za sve, nego navijamo za CZ pa smo odlucili da oni igraju sve posteno i trazimo razloge zasto mogu iz sezone u sezonu da imaju jedan ili dva kiksa od 30 ili 35, a za napredak i rad ne, pa nismo tako darezljivi. Onda se tako i kaze, subjektivni smo i uvek smo uz stranku, sta bre, uz klub koji navijamo.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, goldberg said:

Dok god ti ovako budes na kvarno pominjao sta pisem i ja cu da odgovaram.

 

Nista ovde nije kvarno, vrlo je transparentno, nemoj opet da ulazis u pricu da imputiras ljudima nesto, molim te.

 

Ja se samo salim sa @Čvarkov koji je izneo jos jedan interesantan podatak o "preporodu" Rada. Ono o cemu sam i ja pricao. Pa se salim sa "skretanjem" teme... 😉 opusti se. 

 

 

///

Inace, sto se tice ostatka tvog posta, necu vise da diskutujem sa tobom. Ti nisi u stanju ni da priznas da si pogresio i da je neko drugi u pravu. Nisi u stanju da vodis fokusiranu diskusiju. Da procitas ono sto drugi napise. Da zaista procitas. 

 

Kad to budes naucio, mozda onda bude vredno diskutovati sa tobom. Jer stvarno ne mogu opet da ulazem toliko vremena da 3x "porodim" temu, da ti objasnim npr. osnovne matematicke stvari, pa cak i kad ih na kraju razumes ti neces to da prihvatis kao cinjenicu. U fazonu "Hteo sam da ti kazem da si upravu, ali je to krajnje irelevantno..." 😄 A veoma je relevantno. 

 

Ne treba meni nikakvo priznanje od tebe da sam u pravu (ja to znam, inace ti ne bih ni objasnjavao), treba mi (nama) da ne unistavas svaku temu sa jednom istom pricom. Da ih razvodnjavas do besvesti. Eto, samo toliko. 

///

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Dragan Mićić said:

Zar se nije svake sezone poslednje kolo igralo u isto vreme? Danas 4 utakmice sutra ostalo. Otkad to?

 

Ove danas su nebitne za plasman, pa su zbog neverovatne gledanosti tv prenosa pomerene za dan ranije.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...