Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

1 hour ago, Fat Zadd said:

 

Igrač broj 55 Novog Pazara izbija loptu, posle dolazi do kontakta sa igračem Crvene zvezde. To ne može da bude kažnjivo. Ako u fudbalu svodimo igru na kontakt, izgubiće fudbal smisao. Kod duela kontakt treba da isključimo jer on uvek postoji. Kontakt tražimo kod rušenja, saplitanja. Napadač uspeva da uputi loptu ka golu i pada, onda dolazi do kontakta sa drugim igračem Novog Pazara. Sve te situacije nisu za kazneni udarac – naveo je.

 

 

Da se Raka prvo dogovori sam sa sobom da li je lopta "izbijena" ili je upućen udarac...

Ovo bi pilo vodu da je igrač sa br. 55 izbio loptu, pa imao kontakt s Mitrovićem, ali Mitrovića u podkolenicu šutira sasvim drugi igrač, Raki se pomešale vijuge, a on pomešao pravila. Ovo još malo pa je moglo da se svede na udaranje-šutiranje igrača bez lopte, mada sam ja ubedjen da je igrač, koji je skrivio penal, nenamerno šutnuo MItrovića u nogu, samo zato što je sporije reagovao, ali je činjenica da ga je šutnuo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bilo je nekoliko situacija u prvom poluvremenu da smo se svi na zapadu smejali i hvatali za glavu zašto nije svirano u korist Novog Pazara. Čak su ljudi uzvikali da sudija da žuti mislim Stameniću posle nekog jačeg faula.

 

Sada možete da zamslite na kom nivou smo kao liga kada domaći, veoma pristrasni, navijači traže da se sudi pošteno. 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Мџе said:

Bilo je nekoliko situacija u prvom poluvremenu da smo se svi na zapadu smejali i hvatali za glavu zašto nije svirano u korist Novog Pazara. Čak su ljudi uzvikali da sudija da žuti mislim Stameniću posle nekog jačeg faula.

 

Sada možete da zamslite na kom nivou smo kao liga kada domaći, veoma pristrasni, navijači traže da se sudi pošteno. 

Kad si već bio tamo nadam se da si primetio i džukački potez nekog igrača NP kad je iz čista mira grubo gurnuo Krasoa sa ledja pored aut linije.

Ili neko iz tvoje ekipe. Ili neko sa zapada a da nijke iz tvoje ekipe.

Naravno da treba da se sudi pošteno...svugde, ali teško da iko zna slučaj da to traže navijači na stadionu. Navijači su skoro uvek subjektivni.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Alexandar said:

Kad si već bio tamo nadam se da si primetio i džukački potez nekog igrača NP kad je iz čista mira grubo gurnuo Krasoa sa ledja pored aut linije.

Ili neko iz tvoje ekipe. Ili neko sa zapada a da nijke iz tvoje ekipe.

Naravno da treba da se sudi pošteno...svugde, ali teško da iko zna slučaj da to traže navijači na stadionu. Navijači su skoro uvek subjektivni.

 

Ne znam šta da ti kažem brate. Ako mi ne veruješ dođi i uverićeš se sam. I nije nikakva moja ekipa, ja sam idem na utakmice.

To su isti ljudi koji su skandirali Ohiju na njegovoj poslenjoj utakmici u našem dresu, zviždali Kataiu, Terzi itd. Nema nas mnogo inače na stadionu pa da se ne zna ko i šta radi/misli.

Link to comment
Share on other sites

On 7/31/2023 at 8:57 AM, Constantin said:

Izjava Ivice Kralja bi trebalo da ga skloni iz fudbala najmanje 6 meseci do godinu dana.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

 

Kralj suspendovan šest meseci, žestoko kažnjen i Partizan

https://nova.rs/sport/fudbal/kralj-suspendovan-sest-meseci-zestoko-kaznjen-i-partizan/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Fat Zadd said:

Spremte se, spremte splavovi :classic_biggrin:

 

Ognjen Vranješ: Došao sam u Čukarički da mlade izvedem na pravi put

 

Da li je on to doziveo neko prosvetljenje? 😮

 

U moru glupih izjava i poteza, ova mu je pri vrhu. A imam neki osecaj da to nije kraj. 

 

Komsije srecne sto su izbegle ovaj metak, da tribina nije reagovala ladno bi u Partizanu zavrsio. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, mare80 said:

Nikola Čumić prelazi u Rubin Kazanj ... obeštećenje 1,5 milion .... po meni malo ....

 

- Informacija da Čumić prelazi u Rubin nije tačna. Jednoglasnom odlukom našeg Upravnog odbora, ponuda ruskog kluba je odbijena.

https://www.zurnal.rs/sr/clanak/162997/fudbal/vojvodina/vojvodina-odbila-rubinove-milione-za-Cumica

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Fat Zadd said:

Cumic ipak u Rubinu. Ugovor na 3 god. 

 

Adam Ljajić u N. Pazaru ( jos uvek nije zvanicno, ocekuje se potpis u toku dana)

:smiley59:

 

Ljajić...za bolje i nije :classic_biggrin:  Suma stiže helikopterom, a Adem ? Podmornicom....?   Zajebanciju na stranu...."Jedini uslov Adema Ljajića je bio da za Novi Pazar igra bez ikakve novčane nadoknade".... lepo, a osim toga, čitam, porodična kuća mu je u blizini stadiona, znači, vratio se kući. Pazarci imaju kalkulaviju da ove godine izbore plasman u Evropu, pa...eto.

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, Čuka je klub čiji će gazda bez problema rasprodati ceo seniorski tim ukoliko bi imao dobre ponude i izaći sa juniorima da igra LK i obara negativne rekorde...

Legitimno,njegov klub...

Ono što mi zapada za oko je Voša ... Kakva je to gomila cirkuzanata i demagoga ... Ne zato što su prodali Čumića,već zbog one komedije,odbijena ponuda, UO jednoglasno bio protiv,posle par sati, puj-pike šalili smo se ...Situacija nedostojna nekog kluba iz zone a ne po tradiciji trećeg kluba u zemlji ....

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mare80 said:

Danas baš aktivno dovodjenje igrača ...

 

Voždovac doveo Jamajčanina

Javor  nekog lika iz Gane

Pazarci verovatno uz Ljajića dovode na pozajmicu iz Fenera nekog Egipćanina i Koreanca

Pančevci Nigerijca i Senegalca ....

Ima li neki naš ?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mare80 said:

Pa dobro, Čuka je klub čiji će gazda bez problema rasprodati ceo seniorski tim ukoliko bi imao dobre ponude i izaći sa juniorima da igra LK i obara negativne rekorde...

Legitimno,njegov klub...

Ono što mi zapada za oko je Voša ... Kakva je to gomila cirkuzanata i demagoga ... Ne zato što su prodali Čumića,već zbog one komedije,odbijena ponuda, UO jednoglasno bio protiv,posle par sati, puj-pike šalili smo se ...Situacija nedostojna nekog kluba iz zone a ne po tradiciji trećeg kluba u zemlji ....

 

 

Neko bi rekao da im je vlast u upravu postavila ljude koji zele da ih uniste, ja kazem da je to modus operandi svih uprava u ovoj drzavi (osim klubova koji imaju politicku zaledjinu iza sebe).

 

A taj polozaj treceg kluba u drzavi ne znaci apsolutno nista bilo kome osim sacice fudbalskih fanatika i onih koji su nostalgicni za nekim boljim vremenima. Za sve medije, navijace, ljude koji prate fudbal i sve vlasti koje su se izmenjale u zemlji postoje iskljucivo dva kluba, treci moze da bude i dojucerasnji sestoligas ako ima malo ambicioznije ljude iza sebe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Perkos2 said:

Ima li neki naš ?

 

Ima ... Bastajić posle tri meča dobio nogobulj iz SA i vratio se u Napredak ... Izmedju ostalog oni su po meni glavni favoriti za fenjer ...

Milojev mali izgleda da je otišao u NP ... Mada i on ima grčko državljanstvo pa se vodi kao stranac ... 🙂

Link to comment
Share on other sites

 
Ima ... Bastajić posle tri meča dobio nogobulj iz SA i vratio se u Napredak ... Izmedju ostalog oni su po meni glavni favoriti za fenjer ...
Milojev mali izgleda da je otišao u NP ... Mada i on ima grčko državljanstvo pa se vodi kao stranac ... [emoji846]
U Al Bukuriji, gde je bio Bastajić, trener je neki Srbin, za koga sam ja prvi put čuo kad je došao kod njih. E to je neka eptem budala, tako kažu, pa Bastaja nije našao zajednički jezik s njim i raskinuo ugovor. Tu je bio i Kojičić, celu sezonu, ali po dolasku ovog lika za trenera, i pored dogovora koji je imao s klubom, završio je u Novom Pazaru.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...