Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

11 hours ago, Wook said:

Pre 2 godine da. Ko zna kako sada izgleda???

 

prvo sam se slozio sa tobom ali sad vidim da ima 31 godinu. pod uslovom da redovno trenira i vodi racuna i jel, ne vidim zasto ne bi bio dobar u evropi.

nije kao da je bio izlozen nekim ekstremnim minutazama tokom karijere, naprotiv

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, realno *w said:

@ Portland

 

 

wtf?

kompjuter vas ne voli :classic_biggrin: . to je model koji koristi brojke pa je naravno nesavrsen u predvidjanju jer ne uzima u obzir hemiju u ekipi, coaching  i uigranost (sto je neizmerljivo) a pokusava da predvidi koliko ce pojedini igraci napredovati ili regresirati u sl. sezoni.

ostali  ste bez nurkica (povreda), aminua i harklesa i doveli hasana stetocinu vrv se i to odrazava na projekciju.

Edited by riviera
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, riviera said:

kompjuter vas ne voli :classic_biggrin: . to je model koji koristi brojke pa je naravno nesavrsen u predvidjanju jer ne uzima u obzir hemiju u ekipi, coaching  i uigranost (sto je neizmerljivo) a pokusava da predvidi koliko ce pojedini igraci napredovati ili regresirati u sl. sezoni.

 

Znači prošle sezone 53-29 skor

 

Otišao Aminu, neupotrebljivi Tarner, Harkles, Lejman.

 

Došli Bejzmor, Vajtsajd, produžili Huda što je bilo jako bitno.

 

Nikako ne vidim razlog za toliko drastičan pad. Posebno ne jer Portland 2 sezone za redom drži ovaj nivo i skoro isti skor.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, realno *w said:

 

Znači prošle sezone 53-29 skor

 

Otišao Aminu, neupotrebljivi Tarner, Harkles, Lejman.

 

Došli Bejzmor, Vajtsajd, produžili Huda što je bilo jako bitno.

 

Nikako ne vidim razlog za toliko drastičan pad. Posebno ne jer Portland 2 sezone za redom drži ovaj nivo i skoro isti skor.

ma ni ja ne mislim da je ovo sigurna prognoza. bolji je portland od 4-5 ekipa koje su stavili ispred. pise i u tekstu da su ih napredni statsi po kojima racunaju ucinak igraca potcenili i prosle sezone.

Link to comment
Share on other sites

Meni je vec godinama najveci problem Blazersa to sto nemaju ni kvantitet ni kvalitet na krilnim pozicijama, a sada su jos ostali bez Aminua koji je jedini bio sposoban da tu kvalitetno odigra i krpi na skoku i u odbrani. Ne mislim da ce ostati bez PO-a, ali ce imati ogromnih problema u mecevima protiv LA timova npr.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uini said:

 

da je ostao butler a otišao tobias, složio 

bih se. i dalje ne kontam gde se uklapa horford osim ako embiid ne bude na ekstremnom load managementu 

J Rich je super igrac i po godinama je tu sa Embiidom i Simmonsom. Nece praviti probleme u svlacionici. Mozda vidimo neki ultimativni kontrast trendovima, petorku tipa Simmons-J Rich-Tobias-Horford-Embiid? To bi bilo zabavno.

 

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Wook said:

J Rich je super igrac i po godinama je tu sa Embiidom i Simmonsom. Nece praviti probleme u svlacionici. Mozda vidimo neki ultimativni kontrast trendovima, petorku tipa Simmons-J Rich-Tobias-Horford-Embiid? To bi bilo zabavno.

 

 

zaboravio sam da su dobili richardsona.

 

mogu horford i embiid zajedno u teoriji, sve dok ti se u plej ofu ne pojavi lagana konjica koja trči i cepa trice kao da su iz baltičkih zemalja.

pogotovo što embiid i horford ne mogu da odgovore šutem za 3 na taj način. na sve to simmons.

 

ne znam ni kako bi to izgledalo da ova dvojica napune reket, ben nema gde da uđe. ili će embiid da širi sa 30% šuta za tri?

horford ima dobar procenat ali ne šutira često, nije to njegova igra niti bi trebalo da bude

 

ne znam ne znam 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

zaboravio sam da su dobili richardsona.

 

mogu horford i embiid zajedno u teoriji, sve dok ti se u plej ofu ne pojavi lagana konjica koja trči i cepa trice kao da su iz baltičkih zemalja.

pogotovo što embiid i horford ne mogu da odgovore šutem za 3 na taj način. na sve to simmons.

 

ne znam ni kako bi to izgledalo da ova dvojica napune reket, ben nema gde da uđe. ili će embiid da širi sa 30% šuta za tri?

horford ima dobar procenat ali ne šutira često, nije to njegova igra niti bi trebalo da bude

 

ne znam ne znam 

Horford ce biti 6. igrac i osigurac za Embiida. Nekih 28-30 minuta. 

 

Zhaire ce najverovatnije biti starter na SG do plej ofa.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...