Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Tebra, ajde malo pogledaj koliko su utakmica igrali Ball, Ingram, Kuzma, Rajonn i King zajedno

 

  pricam o Klivlendu 2018te, gde su bili Lav, hill, Jr, Korvelier, TT , Clarkson, Hood i ostali role playeri. Olupao bi GSW svakako sa tim timom (-KD - Klay)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A pa to je druga prica, Smit i Korver su 7-8 igraci te ekipe, a ti rece razni Smitovi i Korveri.

I drugo, nije minus Klay i KD, nego minus samo KD, a do PO Klay na nekih 80 posto sigurno. I plus snitch ili nesto sto se dobije za njega.

i plus Lebron proleca gospodnjeg 2020. ima 36 tako da se ne bih ja zaletao sa prognozama

 

pardon 35.5

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Drakaris said:

Ipak se LeBron vraca na broj 23, kazu da je Najk zabranio promenu broja 😄

Znas i sam moje misljenje o Lebronu ali Nike se tu nista ne pita, lik je uz Kobija i MJ iznad toga.

 

Ako mu doslo da mijenja dres moze kako oce.

 

@delgado kolega, ae vidi da CP3 ugovor otkupi i onda LAL bound

Edited by Miki28
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, uini said:

@LordOfTerror

 

tu već mogu da se složim :

rocketsi su išli all in na cp3a i sada to koriguju wbrookom. mogli su da pazare par steady igrača i da se nadaju 

 

ja mislim da je ovo ok pristup. nije uspelo sa paulom, idemo na wbrooka, this is sparta 

Kontekst se promenio. Rocketsi sad za rivala nemaju šifraše iz Zaliva. Ostaće upamćeno da su tim koji im se najbolje suprotstavio ikada i malo sreće je falilo da ih izbace u onom finalu zapada 2017-18, gde je taj CP3 igrao bara bar sa Stephom. 

 

Jedini razlog trejdovanja Paula (pa i sa ovakvim ugovorom) jesu nepomirljive razlike u braku njega i Hardena (dobro su i izdržali do sad jer su u pitanju dijametralno suprotni karakteri). Russ je u atletskom padu, a nema veštine da se osloni na nešto drugo da bi opravdao svoj status i platu superstara. Imajući u vidu raspad Warriorsa, situacija u ligi je otvorenija ali Rocketsi imho nisu ti koji to mogu da iskoriste sa ovom zamenom. 

Link to comment
Share on other sites

verujem i ja da je glavni razlog odnos njih dvojice ali ukoliko nekim čudom wbrook fercera, imaće par sezona više da se takmiče 

 

paul ako uopšte ima još ovu sezonu, to je to. jeste i wbrook zglajznuo atletski i tačno je da će užasno biti kada mu ode atletika totalno ali još uvek je on dovoljno brz i eksplozivan 

 

pri tome, paul puno pauzira, neretko i ispadne iz opticaja u plej ofu 

 

russ samo da vrati % slobodnjaka na svoj prosek pa će već bolje izgledati nego prošle sezone 

 

nije idealno ali je bolji dil za hjuston u ovom trenutku imho 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Sve je na treneru koji treba da pokuša da ubedi bradu i wbrka da im je ovo poslednji voz... a ja tu nešto ne vidim DAntonija... Može Russ da bude bolji od CP3, sad ćemo da vidimo koliko je bistar momak (tipa dwade) ili manje bistar (tipa... ne smem da napišem od uinija) 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...