Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Gledam po netu kako svi zivi Warriorse izbacuju iz nekih ozbiljnih ekipa na Zapadu i prognoziraju im neku borbu za PO al to je po mom misljenju suludo. Lakersi i Clippersi su svakako prve dvije ekipe Zapada kad se gleda ta neka PO kosarka i iza njih imas grupu od 4 ekipe koju cine Utah, Nuggetsi, GSW i Rocketsi s tim sto je GSW rang ovih ekipa iz LA ako im se Klay poslije AS pauze vrati na svom nivou. Steph-D'Lo-Klay-Dray je i dalje prilicno jaka osovina, a ako im odbrana bude stekala mogu Russella bez ikakvih problema zamijenit za nekog dobrog krilnog defanzivca tipa RoCoa i jos kojeg igraca za prosirit rotaciju. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

chris paul je majstor ali ima 34 godine. što kažu, father time is undefeated.

 

Uvek se setim one serije protiv SAS, kako je čovek igroa te godine. Nerealno!

 

Jeste majstor, čovek je doktor za organizovanu košarku, ali je imao tu nesreću da završi u ekipi koja ne forsira takav stil igre. A uz sve to i elitni defanzivac, barem je to bio do pre godinu dana.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

@Miki28 nemam vremena da zivim od obuke i sranja da sve odradim kako treba i sl ned vrv potpisujem ugovor i krecem sljaku. 

   Nema nista Jos o korvelieru? Bice buyout kandidata svakako tipa iguadala , a cpa ne vidim kojom madjijom mozemo dovesti. Gde su i sta rade melo i dzerka?

Otkad poce da radis zaboravi ekipu ovdje

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, freethrow said:

Stvarno, malo se potcenjuju ovde uigrane ekipe u odnosu na brand new petorke... Kawhi doneo titulu jer je ovde pola tima izginulo i odmah je čudotvorac i svecki moćnik... meh. Navijaću za Russa, a protiv Brade, biće ludo. 

 

KL je imao odlične saigrače, Toronto je puno preiskunih igrača, plus taj rezrkšn Ibake i sve ostalo što im se pogodilo. Nijedna ovih "novokomponovanih" ekipa, nema to iskustvo i tu dubinu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Kornjacin fit u Rocketsima je naprosto turrible

 

zato što posmatras igru rocketsa kao nešto što je urezano u kamenu. 

niti je ta igra epohalna, niti je donela rezultat. ostaje samo da pringles pokaže da li ume da se prilagodi, više nego wbrook (:

 

49 minutes ago, freethrow said:

Stvarno, malo se potcenjuju ovde uigrane ekipe u odnosu na brand new petorke... Kawhi doneo titulu jer je ovde pola tima izginulo i odmah je čudotvorac i svecki moćnik... meh. Navijaću za Russa, a protiv Brade, biće ludo. 

 

leonard i gasol su došli na gotov tim, to je bitno kod ove titule. 

 

što se dubsa tiče, nemaju duranta, klaya, igoudalu i livingstona, to je već puno bitnih igrača za uigranost. 

 

ja im predviđam 4-7 poziciju 

Link to comment
Share on other sites

Igra Rokitsa ne postoji.

 

Zato mislim da nije igrač tu nije preterano loš fit, jer mislim da u najgorem slučaju mogu da budu isti. RWa ne volim preterano, naročito ne ovu omatorelu verziju, ali šta tek reći za starenje Pola?

 

CP ove godine u plejofu 27% trojke, 5.5 asistencija i 3.5 izgubljene. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, uini said:

i westbrook je odličan asistent / kreator, makar iz nekog oblika tranzicije. 

ako cepaju up tempo, može da bude makar gledljivije ako ništa drugo

 

 

 

Svašta. CP3 je jedini činio tu ekipu gledljivom, a sad umesto najracionalnijeg čoveka u ligi dovodiš najneracionalnijeg. Užasan fit je Russ za Rocketse, mislim da ništa neće postići ovim trejdom. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

 

Svašta. CP3 je jedini činio tu ekipu gledljivom, a sad umesto najracionalnijeg čoveka u ligi dovodiš najneracionalnijeg. Užasan fit je Russ za Rocketse, mislim da ništa neće postići ovim trejdom. 

 

 

ajde polako. chris paul nije faktor koji čini rocketse gledljivim, zato što njihov problem nije fast paced bezglava igra - on je prosto bio hardenov sidekick U ISTOM TEMPU igre. 

 

možemo da diskutujemo da li često povređeni paul od 34 god donosi više nego wbrook od 31 ali to definitivno nije gledljivost. 

 

ja mislim da im je ovo karta za pobeći u novu modlu, gde se gube lopte više ali se igra brže. 

 

majka dantonija je ključ. 

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da ako posle ove godine Hjuston ne osvoji titulu ili barem ne izadje sa Zapada Mori i Brkica dobijaju otkaz, Harden ce zatrazi trejd i krece totalni haos.

 

Jednostavno ne vidim da imaju vise od jedne sanse sa ova 2 albatrosa koji maltene sami jedu ceo cap, RW mozda vec ove sezone ne bude pozitivan igrac ne terenu ako nastavi da sutira bacanja 60% i izgubi jos malo eksplozivnosti.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Gledam po netu kako svi zivi Warriorse izbacuju iz nekih ozbiljnih ekipa na Zapadu i prognoziraju im neku borbu za PO al to je po mom misljenju suludo. Lakersi i Clippersi su svakako prve dvije ekipe Zapada kad se gleda ta neka PO kosarka i iza njih imas grupu od 4 ekipe koju cine Utah, Nuggetsi, GSW i Rocketsi s tim sto je GSW rang ovih ekipa iz LA ako im se Klay poslije AS pauze vrati na svom nivou. Steph-D'Lo-Klay-Dray je i dalje prilicno jaka osovina, a ako im odbrana bude stekala mogu Russella bez ikakvih problema zamijenit za nekog dobrog krilnog defanzivca tipa RoCoa i jos kojeg igraca za prosirit rotaciju. 

 

  Klay ove sezone i ako bude igrao, bice mu veoma tesko da uhvati neki zverski ritam. Steph/Dlo/Dray ti je osnova koja moze da udje u plejof, nista vise. LeBron bi to sam pomeo sa raznim Jr Smitovima i Korverima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, delgado said:

 

  Klay ove sezone i ako bude igrao, bice mu veoma tesko da uhvati neki zverski ritam. Steph/Dlo/Dray ti je osnova koja moze da udje u plejof, nista vise. LeBron bi to sam pomeo sa raznim Jr Smitovima i Korverima.

LBJ i AD su najbolji duo lige i ako ne bude povreda Lakersi bi trebali izac sa Zapada. Kompletan GSW je uz Clipperse najveca prijetnja, Harden i divljak ce se sami unistit.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da je GS pretnja ove godine. Treba i Curry da ima jednu sezonu "kuliranja", nesto kao LBJ ove, da nakon 5 vezanih finala i dosta napora igra u laganijem ritmu i ranije ode na odmor i letovanje. Nema vise Iguadale koji im je bio prekopotrebni glue guy, nasutirali su i Nesu i Bugija, ne verujem da tu nesto WCS i D'Lo mogu da urade epohalno sada kada nema KD i Klaya na verovatno 80% sezone. 

 

   Denveru, Portlandu svakako nista ne verujem, Juta je kamen ekipa ali imaju svoje limite u Po tako da ocekujem fajt Lakersa, Clippersa i Rocketsa za izlazak sa zapada.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, delgado said:

Ne verujem da je GS pretnja ove godine. Treba i Curry da ima jednu sezonu "kuliranja", nesto kao LBJ ove, da nakon 5 vezanih finala i dosta napora igra u laganijem ritmu i ranije ode na odmor i letovanje. Nema vise Iguadale koji im je bio prekopotrebni glue guy, nasutirali su i Nesu i Bugija, ne verujem da tu nesto WCS i D'Lo mogu da urade epohalno sada kada nema KD i Klaya na verovatno 80% sezone. 

 

   Denveru, Portlandu svakako nista ne verujem, Juta je kamen ekipa ali imaju svoje limite u Po tako da ocekujem fajt Lakersa, Clippersa i Rocketsa za izlazak sa zapada.

 

Cekaj ti prvo Delgisa da se vi dokopate PO. 

 

Kad ovaj stakleni krene na MRI ima svako jutro na rotu da proveras lekarske izvestaje, 1 sezona sa AD na fantasy-u i mozes da trazis 2 godine na medicinskom uz par diferencijalnih ispita :classic_biggrin:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Poslednjih par godina je bio ok sa zdravljem, a svi igraci su potencijalne tempirane bombe sto se tice povreda tako da ne brinem...

 

  Imamo pristojnu dubinu da ustekamo i njega i Kinga za najbitnije tekme. Na sve ove novopridosle igrace zaboravljamo Kuzmu, koji sa klupe moze da bude ozbiljan boost. Vidim i novu frizuru je nabacio.

 

   Frenso, dolazi li Korverica u LAL ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, delgado said:

 

  Klay ove sezone i ako bude igrao, bice mu veoma tesko da uhvati neki zverski ritam. Steph/Dlo/Dray ti je osnova koja moze da udje u plejof, nista vise. LeBron bi to sam pomeo sa raznim Jr Smitovima i Korverima.

Bukvlano LOL

 

coveka je Sakramento ostavio iza u borbi za POsa boljim igracima od Smitova i Korvera, a sad odjednom mete ekipe sa 3 all stara sam.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...