Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Just now, Squabbit said:

Opa. Simmons objavio da ce da igra za AUS na world cup 

Jos jedan razlog da ne ide tamo Jokic, sta ce mu to. Treba se lepo odmoriti za sledecu sezonu u napadu na titulu. 

 

Lorde, utesi Delgija i Mikija da ce Kavaj i AD u Lejkerse 😄

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

I Obrva hoce na svjeCko. Taman da se spremi za LA dominirajuci nad Teodosicem i Bobijem, koji su osjetili svjetla velikoga grada

 

  Grofe, dje ti WCF ? 

Moze samo medju tom boranijom da i dominira. 

 

Dosta polufinale zapada za pocetak, sledece sezone kada bude dosao Klej, ide se na titulu. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Malkolm Brogdon said:

Sve sto vam treba je jos jedan guard koji ne ume da kreira.

Treba nam samo jedan elitan bek, koji "ume" da pogodi trojku kada je tesko. Da se ne govori da je Jokic bolji kreator  od svih zajedno u GS-u. Kada dodas Tompsonovu sjajnu kretnju bez lopte dobijes super tandem. Jokic i Tompson su veeoooma kompatibilan duo. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Drakaris said:

Treba nam samo jedan elitan bek, koji "ume" da pogodi trojku kada je tesko. Da se ne govori da je Jokic bolji kreator  od svih zajedno u GS-u. Kada dodas Tompsonovu sjajnu kretnju bez lopte dobijes super tandem. Jokic i Tompson su veeoooma kompatibilan duo. 

Jokic nije bek. Treba vam bek koji moze da kreira i koji igra dinamicno, ne moze citava kreacija da bude iz nekih handoff i cut situacija. 

 

Baci pogled na g7 ponovo i pogledaj sta se desi kad ti protivnik odsece jedan deo igre a ti drugi nemas jer si potpuno jednodimenzionalna ekipa.

 

 

Edited by Malkolm Brogdon
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, uini said:

 

ja bih pare metnuo na hawkse da sam na tvom mestu (ja se ne kladim) a valja razmisliti i o 7.5% pelicansa (edit možda i wizardsi da se digne franšiza, tamo bukvalno 15 ljudi ide na tekme)

 

 

also sprach uini.

 

ja bih bio totalno fine sa rj barrettom, on u teoriji moze da bude i sekundarni kreator i iso-život'nja i whatnot.

samo, plašim se da se memfis neće upecati na dragana džaju moranta a i da će knicksi sada probati neki trejd pošto - poto

 

dok se to ne desi,

JJST Memorial Fun Fact of the Night

35 years ago, there was a legendarily hyped big man who was without a doubt going to be the #1 overall pick and change the face of the NBA.

Meanwhile, the draft also had a consensus All-American guard out of an ACC school in the state of North Carolina. He ended up going 3rd overall. He turned out okay…

Home of the Jared Jeffries Shot Tracker and recipient of a P&T PhD

 

 

 

@AdamZagoria
FollowFollow @AdamZagoria
More

RJ Barrett is expected to meet with #Knicks brass on Wednesday here in Chicago, per source.

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam ja kakvi su ti RJ Barretti i Ja Moranti, samo sam za Ziona cuo. Ne pratim NCAA, niti me zanima, ionako cu gledati te igrace u NBA when it matters.

 

   Ja bih ponudio paket Griffinu  Lonzo+Kuzma+Ingram+4th pick a ako to ne prodje onda prosuti sve to za Bredlija Bila i dovuci Batlera ili Irvinga. Sve sto zelim od Lakersa i LaBrona sledece sezone jeste konkurentnost za PO i zdravlje.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Radalek said:

Drago mi je zbog Memphisa, mogu a uzmu Ja Moranta i da s njim imaju sjajnu osnovu na pozicijama 1 i 5 i plus mogu da posalju Conleya za jos nesto vredno i da urade odlican rebuild.

 

5 hours ago, Miki28 said:

Mika Konli Jr ide iz Memfisa? Kontam da ce Moranta uzeti 

 

31 minutes ago, uini said:

 

also sprach uini.

 

ja bih bio totalno fine sa rj barrettom, on u teoriji moze da bude i sekundarni kreator i iso-život'nja i whatnot.

samo, plašim se da se memfis neće upecati na dragana džaju moranta a i da će knicksi sada probati neki trejd pošto - poto

 

dok se to ne desi,

JJST Memorial Fun Fact of the Night

35 years ago, there was a legendarily hyped big man who was without a doubt going to be the #1 overall pick and change the face of the NBA.

Meanwhile, the draft also had a consensus All-American guard out of an ACC school in the state of North Carolina. He ended up going 3rd overall. He turned out okay…

Home of the Jared Jeffries Shot Tracker and recipient of a P&T PhD

 

 

 

@AdamZagoria
FollowFollow @AdamZagoria
More

RJ Barrett is expected to meet with #Knicks brass on Wednesday here in Chicago, per source.

Evo kao sto kaze @uini, zar nije logicnije Memfisu da pokupi Bareta, a ostavi Konlija. Veteran, na zadnjoj godini velikog ugovora, sto bi ga pustali da bi otvorili prostor slabijem talentu. Uz to njima se Baret mnogo bolje uklapa. Konli, neko, Baret, Dzekson i Valancunas je vec ozbiljna petorka. Mozda i dugorocno dobar projekat.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

@stefan81888 kako stojite sa pikovima sada? Rozier ne ostaje? Znaci ako Kyrie ne ostane bice popusakis za AD?

Ako ostane sta mozete da date, Brown+Tatum+Horford/Hayward i pikovi?

 

Imamo ove pikove za ovu godinu, nase i pikove Klipersa, zaboravih redosled. Ako Memfisov pik sledece godine bude van top 6, nas je, ako bude u top 6, uzimamo ga 2021.  skroz unprotected. 

 

Ne znam za Roziera, svakako je prioritet sta sa Kajrijem. 

 

Za Dejvisa bih dao sve/sta god. 

Link to comment
Share on other sites

Ne razumijem. Po cemu je Morent JJJ bolje od Beret JJJ i zasto bi uopste rasitnjavali Konlija. Meni djeluje da oni lako mogu da ga ispostuju ovu godinu, a onda da ga i produze za manje love. Taman da za to vrijeme neko od mladje garde izbije u prvi plan, a da on i Valancunas budu vrhunska podrska.

Link to comment
Share on other sites

Ako je projekcija da je bolji onda ok. Inace, ne znam da li je iko osim Zajona siguran ulov za neki instant doprinos. Ma nije ni Zajon spreman za takmicarsku kosarku, ali on vuce mnogo toga sa sobom, a i za par godina bi trebao biti cudo. 

 

Sta za Nikse, ako ode Beret? Redis? Vrijedi lo sa trece?

Link to comment
Share on other sites

Ainge je zajebo što nije Rozier-a zavaljao za vrecicu praska prošlog leta i 2 pika druge runde.

A sto se tice medjeda, pominjalo se kao opcija Simmons Conley trade. I onda imaš jezgru Ja, Ben I JJJ

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja mislio NYK popusio na 15. poziciju, kad ono 3. mesto, so what, smislite dobru priču šta i kako može da se uklopi i to vam je to, nećete propasti svakako...

 

U ostalim vestima, naš GM Vlada ima 3 pika druge runde, nasam se da će od toga ubosti neko visoko drvo javorovo da pripomogne malo. 

Edited by AgroUrban
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...