Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Bullsi ce sigurno prvo proveriti u kakvom je stanju Garland, cenim da je i White u razmatranju, ako ne budu zadovoljni njima ili ih neko marne pre nije iskljuceno da trejduju picka. Ako nista drugo ona 2 morona su makar odradili dobar posao prethodne 2 godine sa sedmim pickom, mozda izmuljaju nesto i sada

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Koja je prica sa Bullsima i plejevima koji ne umeju da sutiraju...

 

Mazohizam valjda.

 

Ako za Cikago nema smisla za Finiks bi bio top potez, mislim da bi oni u ovom stanju na draftu iz dzaka punog picqui izvukli qrac, kamoli na ovu oskudaciju.

Link to comment
Share on other sites

Jbt,pisem oko Ingrama vec par dana,i njegovu situaciju,al me niko ne cita.(IL):classic_sad:

 

Mnogi timovi ce slati ponude,ka sto je Toronto poslao DDR,tako ce biti i ovog leta,ima ekipa sa boljim paketima nego LAL,pogotovo ovo oko Ingrama je veliki znak pitanja

Link to comment
Share on other sites

Bice zanimljivo videti kako ce izgledati nba sledece godine. Dosta je dobrih FA i svi ocekuju velike promene, a cini mi se da ljudi opet potcenjuju menadzment gsw-a. Cenim da ce opet potpisati Kazinsa za sitnu lovu i opet imati odlicnu ekipu. Takodje mi se svidja kako radi Toronto, ubedjen sam da Kavaj ostaje. Toronto je skroz drugaciji od vecine usa gradova, a opet ima i dosta slicnosti, svidja se to mnogim igracima.

Link to comment
Share on other sites

Sobzirom na novu arenu,cene u istoj,a i po poslednjim izjavama Lacoba jasno je da ce oni ostao KD ili ne,ici debelo preko luxury tax-a,ocekujem da budu medju 3 glavna favorita za titulu i narednih sezona.

Edited by Bobby Axelrod
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Miki28 said:

A kako ce to izvesti ako KD ode za dz?

Da ne provjeravam ali Steph, Green i Iggy nose bas dosta iz salary capa. Klej ide na naplatu, recimo da ostaje, uzece oko 30 miliona i onda kako mogu jos jedan max ugovor da odrade?

Da vidimo ko ostaje prvo,ne sumnjam da ce iskombinovati nesto,plus ne treba da iznenadi ako budu placali  luxury tax vise nego SC,deluju spremno na to,sobzirom koliko para ce nova arena doneti.

Edited by Bobby Axelrod
Link to comment
Share on other sites

Ko je spominjao CBA i difference maker-a?Kakve to veze ima jedno sa drugim.

 

Ako budu zeleli,mogu da idu debelo u luxury tax,da bi zadrzali ovaj tim,cak i bez KD,pa i ojacali ga po njegovom odlasku.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Bobby Axelrod said:

Ko je spominjao CBA i difference maker-a?Kakve to veze ima jedno sa drugim.

 

Ako budu zeleli,mogu da idu debelo u luxury tax,da bi zadrzali ovaj tim,cak i bez KD,pa i ojacali ga po njegovom odlasku.

Aman covece ne mozes da ides preko salery capa kako ti zelis pa onda platis.

 

Postoje mehanizmi kako se ide preko capa, tipa ako potpisujes neke starosedeoce koji dolaze na naplatu itd...

 

Znaci ne mozes ako imas popunjeno 90% capa samo da potpises random max FA i kao platis luxury.

 

Edited by LordOfTerror
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, LordOfTerror said:

Aman covece ne mozes da ides preko salery capa kako ti zelis pa onda platis.

 

Postoje mehanizmi kako se ide preko capa, tipa ako potpisujes neke starosedeoce koji dolaze na naplatu itd...

 

Znaci ne mozes ako imas popunjeno 90% capa samo da potpises random max FA i kao platis luxury.

 

Znam,niko nije to ni spominjao,zato i kazem da vidimo ko ce im ostati na kraju sezone,kakvi su im planovi,posebno oko Livingstona i Iggya

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Bobby Axelrod said:

Znam,niko nije to ni spominjao,zato i kazem da vidimo ko ce im ostati na kraju sezone,kakvi su im planovi,posebno oko Livingstona i Iggya

 

Kakvi planovi mogu da budu oko Iggy-a? Lik ostaje 99%.

 

Sto se tice Livngstona nema sanse da iskoriste team option od skoro 8 miliona. On je trenutno igra za minimalac u najboljem slucaju.

 

Znaci ostaju im samo neke kozmeticke promene za taj midlevel sa kojim mora da nadju zamenu za Duranta...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...