Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

4 minutes ago, Drakaris said:

To sto su Pelikani dobili prvi pik je kosmicka pravda. Kada ti fransizni igrac zatrazi trejd, onda je red da ti se ovako nesto desi. 

Naravno, vrhunska pravda.

 

Imas top10 igraca u ligi godinama, nisi uspeo da izgradis nikakav tim oko njega, cak ni PO bound ekipu. On zatrazi trejd dosta ranije i tako ti omoguci da ga uvaljas za nesto, mogao je da izbleji jos godinu dana i ode negde kao KD recimo.

 

Redno je takvu nesposobnost fransize nagraditi jos jednim generacijskim talentom, nema sta.

Link to comment
Share on other sites

Neverovatno kako je prodisala cela klupa, kao da je neko odvrnuo ventil i kiseonik dolazi do svih.

 

Treba ostaviti u pecini 7 feet- burner account midrange trola.

 

GS nista specijalno nije odigrao ali su kontrolisali ceo mec sa pola gasa, doduse odbrana hiruski precizna, game plan ispostovan skoro do najsitnijih detalja. 

 

CJ i Lillard jos jednom pokazali da ocajno reaguju na udvajanja. Ali naravno RW i OKC to nisu probali ni jednom, pozdrav za njih.

 

Morace Sttots stvarno da ubaci babuncinu Hooda u startnu postavu. Nema smisla cekati sad 20 partija da Aminuu naidje onaj mec kada ce pogoditi prva 3 otvorena suta i iskoristiti sto ga niko ne cuva.

 

Tek sam sad izvalio da je Boston dobio 14. pika :lol_2: Jel ima Djerson Jabusele nekog brata?

 

 

 

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LordOfTerror said:

CJ i Lillard jos jednom pokazali da ocajno reaguju na udvajanja. Ali naravno RW i OKC to nisu probali ni jednom, pozdrav za njih.

Jesu, i sa Adamsom i sa Grantom, samo je Stots zvao double screenove pa su se Tanderi skroz pogubili u komunikaciji tu. 

 

Isto su dosta lose rotirali, weakside help je bio nepostojeci. Dzabe trap ako ostatak ekipe ne moze da izrotira lepo.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 said:

@stefan81888 kako stojite sa pikovima sada? Rozier ne ostaje? Znaci ako Kyrie ne ostane bice popusakis za AD?

Ako ostane sta mozete da date, Brown+Tatum+Horford/Hayward i pikovi?

Irving ne ostaje sigurno, Boston nece da da Tejtuma. Horford i Hejvord su smesni za trejd. Znaci nista od Dejvisa. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SunZero said:

 

jbg, uzima me kultura americke povrsnosti pod svoje a nekad sam bio dobar pravoslavni srbin i slusao samo nacitane tv reprezentere Tegija, Milojka, Andjusa

 

danju zivim u srbiji a nocu gledam nba, narucujem burgere, slikavam pizzu i zajebavam car dilere telefonom

Buuuuum!!

Ne znam cemu ovo ledeni. Ja rekoh skidam kapu, a ti odma solish li solish.

Mojne se ljutis osetljivi cveticu, ja sam samo svoje skromno misljenje izneo, nisam ocekivao da bilo koga tako pogodi.

 

Padam ničice i razmisljam gde pogreshih.. 

A da seru, seru.. 😘😘

 

Link to comment
Share on other sites

Vrlo moguce.

 

Toliko o tome sto su ljudi baljezgali kako su se Pelikani zajebali sto nisu pristali na izdasnu ponudu Lakersa za AD. Sad ako hoce imaju sve to isto plus 4. pika.

 

Ako ipak na kraju rese da nece da saradjuju sa Lakersima bice to ozbiljan asset koji ce GM Bron zavaljati pre pocetka drafta za nekog veterana po izboru.

 

Edit: Na kraju krajeva ne treba potceniti ni faktor Griffina koji moze da pogura deal kao zahvalnicu Lebronu.

 

 

Edited by LordOfTerror
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...