Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Mozda i najbolja stvar sa ovim je sto sada Pelicansi imaju sve karte u svojim rukama. Ocekivalo se da ce NY ili neko drugi imati prvog ili drugog picka da ubace u paket za Davisa...i sta sad? Ko god bude dosao po njega ima da posalje u NO mnogo vise nego sto se ocekivalo pre ove lutrije.

Edited by Radalek
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Davis verovatno otpada Lakersima, ali ono i Niksima, Bostonu... 

 

   Sad cemo videti gde ce Durant, Kawhi, Jimmy, Irving i ti top dogovi pa onda ostaju Middleton, Tobbias Harris,  verovatno Millsap, dostupni ce biti Konli, Vol, Bil, verovatno i MGasol...

 

  Bice ludo leto definitivno.

 

  ---

 

  Ali sad definitely ocekujem finu tekmicu. PTB mora da iskoristi odsustvo Duranta i da ulozi sve karte na Lilly-ja i CJ da mecuju ucinak Karija i Tompsona. Nema Bugija, Kanter mora jako protiv Boguta/Lunija, Aminu/Harkless da hasluju Iggy/Green style... Evan i Set ce biti vazni sa klupe.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Radalek said:

Mozda i najbolja stvar sa ovim je sto sada Pelicansi imaju sve karte u svojim rukama. Ocekivalo se da ce NY ili neko drugi imati prvog ili drugog picka da ubace u paket za Davisa...i sta sad? Ko god bude dosao po njega ima da posalje u NO mnogo vise nego sto se ocekivalo pre ove lutrije.

Ocekivalo se da Lejkersi nece imati top 10 pik, imaju 4 pik da ubace u paket sa klincima koji su vec u timu.

NO dobio novog nosioca fransize, lakse ce pasti navijacima rastanak sa AD nego da su dobili neki 5-6 pik.

 

Bar ja tako vidim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Ocekivalo se da Lejkersi nece imati top 10 pik, imaju 4 pik da ubace u paket sa klincima koji su vec u timu.

NO dobio novog nosioca fransize, lakse ce pasti navijacima rastanak sa AD nego da su dobili neki 5-6 pik.

 

Bar ja tako vidim.

 

Lakse ce pasti navijacima svakako, ali to ne menja mnogo stvari. Pelicansima se uopste ne zuri sada, dobili su prvog picka i sada mogu da iscede do kraja bilo koga ko hoce da vodi Davisa bez ikakve panike.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Radalek said:

 

Lakse ce pasti navijacima svakako, ali to ne menja mnogo stvari. Pelicansima se uopste ne zuri sada, dobili su prvog picka i sada mogu da iscede do kraja bilo koga ko hoce da vodi Davisa bez ikakve panike.

To da ali tako nesto sam ocekivao svakako od njih. Sacekace najbolju mogucu ponudu a vidjecemo cija je to

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

To da ali tako nesto sam ocekivao svakako od njih. Sacekace najbolju mogucu ponudu a vidjecemo cija je to

 

 Poslacemo im ponudu koja se ne odbija. Mrtva konjska glava u krevet, 4th pick i ova 3 gubavca haha

 

   

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...