Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Kako mi je Bledsoe iritantna njuska. Po meni jedan od najprecenjenijih igraca u ligi i ovaj tim Bucksa bi mi bio mnogo simpaticniji da njega nema tu. Totalno je neupotrebljiv u pozicionom napadu i igra Bucksa mnogo smislenije deluje kada je Hill ili neko drugi na parketu u ovom PO.

Link to comment
Share on other sites

Dobar tempo, ovo mi se svidja. Susta suprotnost od onoga sto je igrao Toronto protiv File gde su napadi trajali 20+ sek i gde je pusteno rvanje grcko-rimskim stilom. Toronto ispogadjao vecinu suteva sa distance na pocetku, Milvoko nista. Ocekujem da prodisu malo sad ulaskom HIla i kasnije Brogdona.

Edited by MrTripleDouble
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li sam jedini koga Milvoki uopšte ne impresionira. Ono što se dešavalo protiv Bostona je u značajnoj mjeri bilo posljedica idiotske igre Kyrie-ja. Da ga nije bilo, po meni bi imali egal dvoboj. Sada kad preko puta nije umišljena, već stvarna igračka veličina situacija je bitno drugačija. Janis jeste vrhunski igrač koji puni sve kolone i daje doprinos u svim aspektima igre, ali još uvijek nije ''klačer'' kome daš loptu da odluči utakmicu. Nadam se uzbudljivoj i neizvjesnoj seriji, jer ona zapadna to, nažalost, neće biti.

Link to comment
Share on other sites

fantasticna tekma, sve prsti, intenzitet sasvim drugi level u odnosu na sve serije ovogodisnjeg po

 

za sada daje rezultat ovo zoniranje u reketu i kocka sa otvorenim trojkama ali moze biti zeznuto ako Bucksi pocnu da pogadjaju, imaju Rapsi defanzivnog potencijala i duzine ali ko ce pokriti toliki teren i udvajati Freaka

 

Lowry najbolji akter u obe ekipe, pokupio i 5 skokova, tesko da ce moci ovako do kraja, steta sto ova rehab verzija Marcusa Williamsa bez manga i skilla ne moze iole kvalitetno da odradi backup minute

Edited by SunZero
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...