Jump to content

UEFA Champions League 2019/20


Xpert

Recommended Posts

Jedno pitanje oko publike... jel su ono nasnimljeni navijaci pa tonac izigrava DJ Klokana u zavisnosti od situacije ili nekako prate preko kompova pa pevaju iz kuca jebem li ga i jedno i drugo mi blesavo pa pitam? 
 
P.s. gledao drugo pol... imao sam osecaj da Lion moze da da gol kad god hoce. 
Bilo je u jednoj od emisija na areni, postoji neki kao DJ kojo to pušta u zavisnosti od situacije na terenu. Danas sam gledao na RTS i sreća da je bilo bar toga jer je Aca baš smorio.
Link to comment
Share on other sites

Sta je radio Gvardiola sa formacijom u prvom poluvremenu? Fernandinho na stopera, neka 3-5-2, 3-4-3 sa De Bruyneom u napadu formacija, valjda da odgovori na Lyonovu. Kad je to igrao poslednji put City? 

 

Cancelo je takva kesa od igraca, ne mogu da verujem da sam mislio da je opak igrac dok je jedno vreme stvarno dobro igrao za Juve, mrtva trka sa Danilom.

Edited by Del Piero
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stiletto said:

Četiri ekipe u polufinalu iz dve države koje su imale najdužu pauzu od kraja prvenstva do završnog turnira. Da li je to imalo uticaja? Dovoljno vremena za odmor igrača i mini pripreme za turnir?

Sigurno.

 

Ovo je mnogim igračima najduži odmor u karijeri, još se nisu igrale ni reprezentativne utakmice. Koliko god da su bili psihički opterećeni zbog ove situacije, verujem da im je baš prijalo da odmore tela i psihu od stalnog pritiska takmičenja. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Brutalno je odigrao Monako tu sezonu. Uzeli titulu PSG-u i dosli do 1/2 finala LS. Izbacili Siti i Dortmund, ali ih je rutinksi odradio Juve koji je bio nevjerovatno cvrst te sezone. Na kraju Juve popio 4 komada od Reala. Prvo poluvrijeme su se drzali, ali u nastavku je samo Real igrao.

 

Monako iz te sezone: Subasic na golu, Mendi i Sidibe bekovi, stoperi: kapiten Glik standardan, Raggi i Jemerson su se rotirali. Sredina im je bila sjajna: Fabinjo, Bakajoko i Mutinjo. Sa strane Bernando Silva i Lemar. U napadu Mbape i Falkao, ulazio je i Germain kao neki joker. Strasna ekipa stvarno, naplatili su zestoko tu sezonu. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Xpert said:

Verovatno je ovo i Gvardiolin kraj u Cityu. Previše neuspeha, a očekivanja enormna.

Pa ne bi se složio da su enormna očekivanja. Jasno je bilo od početka zašto su ga doveli i dali mu da dovodi koga hoće i za koliko para hoće. Makar je on neuvjerljivo prodavao priču da nije tamo da bi osvojio CL. 

Jučer je izjavio nešto tipa i nama će se jednom potrefit da uđemo u to polufinale. Kao da se bacaju kockice jbt. I kao da to nije dovoljno, još je označio Sterlinga kao glavnog krivca što nisu prošli. 

Link to comment
Share on other sites

Jeste Sterling promašio ono što verovatno ni ja ne bih ali je užasno bezobrazno i sebično označiti njega kao glavnog i isključivog krivca za eliminaciju.

A što se tiče Pepovih nadanja, teško da će im se više "potrefiti" ovakva laganica za polufinale, tako da je on faktor sreće, koji je bio na njegovoj strani potrošio.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Martin Mystere said:

Jeste Sterling promašio ono što verovatno ni ja ne bih ali je užasno bezobrazno i sebično označiti njega kao glavnog i isključivog krivca za eliminaciju.

A što se tiče Pepovih nadanja, teško da će im se više "potrefiti" ovakva laganica za polufinale, tako da je on faktor sreće, koji je bio na njegovoj strani potrošio.

Ma i malo je deplasirano pričati o tome kad ima momčad protiv koje nitko nije favorit. 

Išao sam gledat genijeva putovanja kroz CL od kako je napustio Barcelonu. Od koga i kako je ispadao.

Ancelotti, Luis Enrique, Simeone, Jardim, Klopp, Pochettino, Rudi Garcia. To su treneri koji su ga izbacivali iz CL od kako je napustio Barcu. Od 7 sezona, mislim da je neizvjesno bilo tek 3 puta. Jardim s Monacom, Pochettino s Tottenhamom, i Simeone s Atleticom su ga kao underdogovi izbacili u trilerima. Ovo ostalo je bilo prilično uvjerljivo, nekad čak i ružno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vrhunski fudbal je postao cirkuska predstava naustrb sportske borbe za pobedu svim sredstvima.

 

Daj da vidimo golmane kako zongliraju sa loptom i driblaju napadace protivnickog tima, sad, ako pogrese, ionako nije bitno, a i dobro smo se nasmejali. Golmanima zabraniti bilo kakvo igranje sa loptom osim ispucavanja, sto je previse previse je.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...