Jump to content

Bundesliga


Xpert

Recommended Posts

3 minutes ago, Drug Crni said:

U pravu si..potpuno sam permutovao..igra li za Furiju?

 

Debitovao tek prosle godine cini mi se, Jordi Alba i Gaya su imali prednost sve vrijeme. Inace on je Barceonino dijete, nikad nije dobio priliku kako treba pa je otisao u Benfiku i tamo ostao niz godina. Ljetos ga je Leverkusen doveo besplatno sto mi je bilo dosta neobicno obzirom da je redovno bio jedan od najboljih igraca. Specificno je i sto u Leveru ne igra klasicnog beka nego ovu poziciju wingbacka. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Drug Crni said:

zašto Grimaldo nije standardan u reprezentaciji Brazila?

 

Ti pitas za repku, a pazi sad ovo, Leverkuzen ga je doveo za dzabe, cak mislim da nije bila ni neka borba oko njega. FM rules again, vec 3-4 godine tamo ozbiljan igrac/potencijal

20 hours ago, Drug Crni said:

zašto Grimaldo nije standardan u reprezentaciji Brazila?

 

Ti pitas za repku, a pazi sad ovo, Leverkuzen ga je doveo za dzabe, cak mislim da nije bila ni neka borba oko njega. FM rules again, vec 3-4 godine tamo ozbiljan igrac/potencijal

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Drug Crni said:

Ne mogu reći da pamtim baš svaku Bajernovu ekipu unazad 30-ak godina,ali ovako nemoćan Bajern ne pamtim. Bez ijedne prilike za gol..do sutra ga ne bi zabili. Nadam se da će Xabi umeti da privede ovo kraju..bitno je da ih zaobiđu povrede..i taj luzerski mentalitet kluba treba prevazići.. Bavarci ne zaslužuju novu Salataru.
 

 

Sezona 06/07 i 08/09, od Volfzburga primili pet golova u gostima. Bili su krs u obe sezone pod van Galom, nego su to prikrili u prvoj sezoni slabom konkurencijom i rezultati su im vise isli na vodenicu. Kako je dosao Jup, oni su drugi nivo.

 

KSE6EUw.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kane prije pola godine: Ok. Znači moram nešto osvojiti i trpat hrpu golova. Španjolska: nisam siguran ko će uzet ove godine. Italija: Juve, ne ide mi se u zatvor. Francuska: PSG, trofej ću uzet, igrat ću CL, možda i osvojiti, zabit ću hrpetinu golova...ali ja bi sve to, ali hoću bit siguran da je trofej onaj za naslov prvaka. Znači idem u Njemačku. Bayern mi daje sve što i PSG, ali sam ziher da dižem onaj tanjur. 

Chiellini ulazi u kadar....

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bugl Khan said:

Kane prije pola godine: Ok. Znači moram nešto osvojiti i trpat hrpu golova. Španjolska: nisam siguran ko će uzet ove godine. Italija: Juve, ne ide mi se u zatvor. Francuska: PSG, trofej ću uzet, igrat ću CL, možda i osvojiti, zabit ću hrpetinu golova...ali ja bi sve to, ali hoću bit siguran da je trofej onaj za naslov prvaka. Znači idem u Njemačku. Bayern mi daje sve što i PSG, ali sam ziher da dižem onaj tanjur. 

Chiellini ulazi u kadar....


 

“You can take the man out of Tottenham, but you can’t take Tottenham out of the man.”

 

Cak je i meni malo zao Bajerna

 

Link to comment
Share on other sites

Tuchel je bas uzasan u man management-u. Ocigledno gubi svlacionice, posle nepune godine igraci prestanu da mu veruju. Uzasna harizma, nepoverljiv psiho. 

Lik treba da odustane i da se svede na nekog asistenta. Zna fudbal, ali je totalna prsotina, i izvesno nedopadljiv kod igrača.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, BattleBender said:

Tuchel je bas uzasan u man management-u. Ocigledno gubi svlacionice, posle nepune godine igraci prestanu da mu veruju. Uzasna harizma, nepoverljiv psiho. 

Lik treba da odustane i da se svede na nekog asistenta. Zna fudbal, ali je totalna prsotina, i izvesno nedopadljiv kod igrača.

Sve si tačno napisao.Od prvog do poslednjeg slova.

Mislim da ga veliki klubovi neće uzimati u razmatranje u narednom periodu.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, BattleBender said:

Tuchel je bas uzasan u man management-u. Ocigledno gubi svlacionice, posle nepune godine igraci prestanu da mu veruju. Uzasna harizma, nepoverljiv psiho. 

Lik treba da odustane i da se svede na nekog asistenta. Zna fudbal, ali je totalna prsotina, i izvesno nedopadljiv kod igrača.

Bayernova svlačionica je teška za menadžiranje. Kovač je uzeo duplu krunu i dobio pedalu jer je zaratio s Muellerom i još nekim senatorom. Al dobro, Kovač je tiranin i može raditi samo sa mladim ili igračima koji nisu dokazani, tj. nisu poznati na većoj sceni. Ali Tuchel je proveo 2 sezone u Dortmundu (u 2. sezoni kup), 2.5 sezone u PSGu (u drugoj sezoni uzeo 4 domaća naslova i igrao finale CL), pa 2.5 sezone u Chelseau(CL u prvoj, pa u 2. sezoni FIFA Club WC, UEFA Super Cup), i sad 2 sezone u Bayernu (očito će ostati na 1 Bundesligi što je katastrofa)

Link to comment
Share on other sites

Kod Tuchela i Bayerna je problem što Tuchelova trenerska filozofija i Bayernov dnk kod ne idu zajedno..ne idu ruku pod ruku..On može biti uspešan trener u Čelziju (što je i bio),ali u Bayernu neće biti nikada..

2 hours ago, Polivalentni Stevica said:

Mislim da ga veliki klubovi neće uzimati u razmatranje u narednom periodu.

Ne znam spada li još uvek (za mene da i uvek) u kategoriju,ali eto njega u Milanu ako pregovori sa Konteom propadnu..

Edited by Drug Crni
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mislim da su vece sanse da ja budem sledeci menadzer Bajerna nego Klop.

 

U Xabija kao coveka cu puno da se razocaram ako predje u Bajern nekon jedne cele sezone i titule sa Leverkuzenom… bukvalno mi taj transfer, u ovom trenutku, nema nikakve logike.

Link to comment
Share on other sites

On 2/21/2024 at 1:11 PM, Darth Steva said:

Mislim da su vece sanse da ja budem sledeci menadzer Bajerna nego Klop.

 

U Xabija kao coveka cu puno da se razocaram ako predje u Bajern nekon jedne cele sezone i titule sa Leverkuzenom… bukvalno mi taj transfer, u ovom trenutku, nema nikakve logike.

Xabi i Klopp su odbili bilo kakav razgovor o menadzerstvu Bajerna.

 

Momentalno je aktuelan Zidan, ali dan je jod dug😀

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...