Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Cudan derbi su odigrali proslosezonski sampion i vicesampion. Prvo se Batrovic izblamirao u dva navrata kada je mogao da bira kako ce da savlada Borjana, onda pogodak Pavkova koji je golman morao da brani jer je islo u sredinu gola i na kraju rutinska realizacija Bena.

 

Zasto nije igrao Gajic? Nesto tu ne stima ako on moze da dobije sansu u odsustvu Stojkovica i Gobeljica.

Link to comment
Share on other sites

Kopenhagen je sinoc stigao do pobede (2:0) , prvi gol u 81 minutu , drugi iz ofsajda u 85 minutu, ako u ovakvom stanju dodju na Marakanu usudjujem da kazem da bi smo bili blagi favoriti. Doduse verovatno ce dici formu kao i mi ali sa nekog mog amaterskog gledista mene Kopenhagen nije ubedio u neki super extra kvalitet, rival po meri.

Link to comment
Share on other sites

Polako sa Joveljicem, još je mlad dečko, Bundesliga liga je po meni treća po jačini u Evropi a Ajntraht nema ambicije da se bori za opstanak, navijaci sigurno očekuju novog Luku Jovica....mnogo pritiska za mladog momka koji se nije naigrao seniorskog fudbala ni u ovoj našoj sprdnja ligi. Bice on odličan fudbaler samo to neće biti odmah i sada. 

Link to comment
Share on other sites

Generalke pred pocetak sezone imali su Graficar, omladinci i kadeti:

 

Graficar- Novi Pazar 2:2, oba gola Gavric.

 

Stankovic- Radocaj, Marjanovic, Mrkela, Konatar- Stojic, Santrac, Marong- Stanojev, Gavric, Vidic. Igrali su jos: Dabic, Erakovic, Djordjevic, Jocic i Panovic. 

 

Crvena zvezda oml- IMT oml 8:0, strelci: 2x Babic, 2x Burmaz, Lukic, Dedijer, Piplica, Danicic

 

Katic- Gacic, Milikic, Pisar, Blagojevic- Odada, Novakovic, Pantovic- Radulovic, Burmaz, Babic. Igrali su jos: Mitrovic, Matic, Ajdinovic, Tejic, Piplica, Dedijer i Danicic.

 

Crvena zvezda kad- Honved kad 2:1, strelci: Stankovic i Lazetic

 

Copic- Bjelanovic, Djuric, Krstic, Radojevic- Miletic, Curic, Stankovic- N.Mituljikic, Knezevic, Bacanin. Igrali su jos: Lazic, D.Petrovic, Ramovic, Brankovic, J.Mituljikic, B.Petrovic, Lazetic

 

Graficar gostuje Zlatiboru sledeci vikend. Omladinci i kadeti docekuju Partizan. 

Link to comment
Share on other sites

Miloš Degenek nije igrao desnog beka, ne znam samo šta su pojedinci gledali, ali mi već treću utakmicu forsiramo određeni vid 3-6-1 formacije. To je sasvim ok, ali protiv Kopenhagena koji igra 4-4-2(sa dva krilna igrača) će biti potrebna velika pomoć bočnim igračima. Inače ovo je atipičan vid 3-6-1 formacije i mislim da smo na taj način izvukli najbolje iz postojećeg sastava. Štoperima smo dodali bržu opciju u vidu Stojkovića/Degeneka i smanjena je potreba za napadačkim dejstvom, obzirom da nema kvalitetan centaršut te ne predstavlja nikakvu opasnost visoko na protivničkoj polovini. Oslobodili smo malo zadnjeg veznog i dozvolili mu da sa dosta više vrši presing, obzirom na veći broj igrača pozadi, sklonili Ivanića u stranu kako se ne bi gušila sredina, i data je velika sloboda Marinu i Benu.

 

Borjan

Stojković/Degenek-Milun-Babić/Degenek/Pankov

Ivanić/Jevtović - Rodić/Žander (kao bočni igrači)

Kanjas - Jovančić

Ben - Marin (kao ofanzivni vezni sa velikom slobodom kretanja i učestalim izvlačenjem na krilne pozicije)

Boaći

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

Erakovic je 2001 godiste...Meni samo nisu jasni pre svega roditelji, pa onda menadzeri i "fudbalski znalci" koji za svakog klinca iz omladinaca smatraju da odmah treba da uskoci u super ligu, u nasem slucaju najbolji tim te iste lige...ispod casti je igrati PLS, pa cak neki period i sedeti na klupi???...seniorski i omladinski fudbal su nebo i zemlja i mnogi dozive bolno otreznjenje...Sta je to falilo cuvenoj generaciji 84 koja dupe ozuljala u Jedinstvu iz Uba u srpskoj ligi? Svi ozbiljne karijere napravise...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Markoss said:

Generalke pred pocetak sezone imali su Graficar, omladinci i kadeti:

 

Graficar- Novi Pazar 2:2, oba gola Gavric.

 

Stankovic- Radocaj, Marjanovic, Mrkela, Konatar- Stojic, Santrac, Marong- Stanojev, Gavric, Vidic. Igrali su jos: Dabic, Erakovic, Djordjevic, Jocic i Panovic. 

 

Crvena zvezda oml- IMT oml 8:0, strelci: 2x Babic, 2x Burmaz, Lukic, Dedijer, Piplica, Danicic

 

Katic- Gacic, Milikic, Pisar, Blagojevic- Odada, Novakovic, Pantovic- Radulovic, Burmaz, Babic. Igrali su jos: Mitrovic, Matic, Ajdinovic, Tejic, Piplica, Dedijer i Danicic.

 

Crvena zvezda kad- Honved kad 2:1, strelci: Stankovic i Lazetic

 

Copic- Bjelanovic, Djuric, Krstic, Radojevic- Miletic, Curic, Stankovic- N.Mituljikic, Knezevic, Bacanin. Igrali su jos: Lazic, D.Petrovic, Ramovic, Brankovic, J.Mituljikic, B.Petrovic, Lazetic

 

Graficar gostuje Zlatiboru sledeci vikend. Omladinci i kadeti docekuju Partizan. 

Koji Danicic?

Link to comment
Share on other sites

A šta se tačno dešava sa Erakovicem? Ja sam proletos čuo trač da neće da produži ugovor jer hoće da igra za Zvezdu ili da ide. Miloje ga navodno neće iz ne znam kog razloga, Terza se ljuti jer misli da može malog da zavali i da se omasti....itd klasična priča srpskog fudbala. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sinisa said:

A šta se tačno dešava sa Erakovicem? Ja sam proletos čuo trač da neće da produži ugovor jer hoće da igra za Zvezdu ili da ide. Miloje ga navodno neće iz ne znam kog razloga, Terza se ljuti jer misli da može malog da zavali i da se omasti....itd klasična priča srpskog fudbala. 

Poslednja recenica je odgovor na pitanje sa pocetka posta.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ZiS said:

Erakovic je 2001 godiste...Meni samo nisu jasni pre svega roditelji, pa onda menadzeri i "fudbalski znalci" koji za svakog klinca iz omladinaca smatraju da odmah treba da uskoci u super ligu, u nasem slucaju najbolji tim te iste lige...ispod casti je igrati PLS, pa cak neki period i sedeti na klupi???...seniorski i omladinski fudbal su nebo i zemlja i mnogi dozive bolno otreznjenje...Sta je to falilo cuvenoj generaciji 84 koja dupe ozuljala u Jedinstvu iz Uba u srpskoj ligi? Svi ozbiljne karijere napravise...

potpuno pogresan primer.

iz generacije 84. milovanovic je dobio sansu sa 17 godina, a mrdja, basta i jankovic sa 18 kod filipovica.

onda je dosao muslin i u prvih 11 ubacio i marka perovica sa 19 godina. bastu i jankovica je oterao u ub po kazni.

ako erakovic sa 18 godina ne moze da bude cetvrti stoper u zvezdi, pa cak ni starter u graficaru, kakav smo mi klub i kakav je on talenat?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...