Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

7 minutes ago, vepar said:

Zander nema desnu nogu. 

 

Neverovatno kako ne znamo da ubodemo igraca... jebote, ako vec dovodis stranca za beka, otvori se za nekog koji bar ume da centrira. 

 

Zanderu mozes svasta da zameris na poziciji beka, ali centarsut mu je mozda i najveca vrlina, ne znam otkud ti to da ne zna da centrira.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Žanderu fale minuti i kontinuitet, ali se očigledno računa ozbiljno na njega. Ebi nije imao takvu priliku, poređenja radi. Ok, sad je već bivši što se Zvezde tiče, ali sam hteo reći da je Žander i protiv Javora i Radničkog dosta puta imao loptu, više puta je vukao i sam do 16erca, videli smo više puta da ima fin i mekan centaršut, malo je nedostajalo da uđe onaj šut sa 20 metara. Moram reći da sam zadovoljan onim što sam video i mislim da će biti još bolje. Kanjas takođe, upgradeovana verzija Jovičića. Još da vidimo Tomanea pa da pričamo dalje...

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kanjas iako rovit vidi se da je odlično pojačanje, konačno pismen zadnji vezni. Mnogo ćemo dobiti u organizaciji igre. Zadatak i za struku u Srbiji da zadnji vezni ne mora da bude operisan od lopte. Solidan debi Pankova. Zamerka Miloju na Simiću. Poslednji pokušaj brice da od guzice napravi lice. Nema sreće tu. Jedan odličan udarac i veliko ništa. Ono što posebno nervira što se sapliće sam čovek čak i kad nije u duelu. Da je umesto njega igrao Vukanović mogao je i Krstović da uđe i debituje. Možda i previše rotacija ali šta da se radi kada je kadar pregolem, bar onda neka ih je što više razigrano i u tonusu.

Link to comment
Share on other sites

Kanjas je dobar a biće odličan, videćemo koliko će moći kada bude u full formi da pruzi defanzivno. Zander danas tanko, nazad je rupa a napred nije mnogo toga uradio. Pankov brz i to bi bilo to. Vrlo tanka fudbalska inteligencija, taktički ispod prosečan. Jevtović traži formu, nadam se da će je i naći ako bude strpljenja za njega. Degenek potpuno van svoje pozicije danas ali bar je fizički spreman. 

Generalno držimo posed, igramo po zemlji, liči igra na nešto samo još uvek je to nedovoljno brzo. 

Edited by Sinisa
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, suptil said:

Covek sebe brendira kao strucnjaka, ne moze niko da mu zabrani da to radi. Medjutim razlika izmedju komentatora i strucnjaka je ogromna.

 

Naravno da ima pravo da prokomentarise ali lik se proseravao za sve pare.

 

Prvo kaze da je Danska liga jaca od Austrijske , sto nije tacno barem po Uefinoj listi, pa onda lupi kako je bolje da smo izvukli Ajax jer bi znali da cemo ispasti, mislim aj zdravo...Najjaci deo kad kaze da Kopenhagen ima kvalitet da prezimi u LS, nesto mi ta prica ne pije vodu obzirom da je taj isti Kopenhagen u LE zavrsio zadnji sa 5 bodova u grupi sa Zenitom, Slavijom i Bordom.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Berlin said:

Naravno da ima pravo da prokomentarise ali lik se proseravao za sve pare.

 

Prvo kaze da je Danska liga jaca od Austrijske , sto nije tacno barem po Uefinoj listi, pa onda lupi kako je bolje da smo izvukli Ajax jer bi znali da cemo ispasti, mislim aj zdravo...Najjaci deo kad kaze da Kopenhagen ima kvalitet da prezimi u LS, nesto mi ta prica ne pije vodu obzirom da je taj isti Kopenhagen u LE zavrsio zadnji sa 5 bodova u grupi sa Zenitom, Slavijom i Bordom.

Čovek je tv komentator i gleda mnogo fudbala ali se vidi da isti nikada nije igrao pa otuda i takve pausalne ocene. Ja tvrdim da smo bez obzira na odlazak Skova individualno jači od Kopenhagena. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Sinisa said:

Čovek je tv komentator i gleda mnogo fudbala ali se vidi da isti nikada nije igrao pa otuda i takve pausalne ocene. Ja tvrdim da smo bez obzira na odlazak Skova individualno jači od Kopenhagena. 

Taj lik ima fetis na Skandinavce, tudje sladje jbg.

 

Meni Danski fudbal poprilicno diskutabilan, pre godinu dana Brondbi je prosao Spartak Suboticu na suv kvalitet, komsije su izbacile onaj Nordsjeland.

 

Moje neko licno misljenje da su nam sanse dosta porasle prodajom Skova.

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kirito said:

Gledaj ovog panja sa brojem 1 na leđima

 

Ova liga svakog dana postaje sve veći cirkus

Verovatno si mislio na panja sa brojem 21 na leđima. Nije valjda da si hteo da vređaš protivničke igrače, a svoje panje preskakao ?

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Markoss said:

Zander je sasvim korektno odigrao, ne znam cemu kritike i uopsteno apostrofiranje njega u negativnom smislu. 

Duva dosta iza kod njega. Jos uz debilno pravilo o strancima nece on dosta da se naigra posto su rezervisana mesta za Boaci(Tomanea)-Kanjasa-Bena i Marina.
Definitivno je sramotno pravilo sa samo 4 stranca i mnogo jace lige imaju veci limit za strance, jebani Rusi i Turci imaju po 6 u startnoj,
Jedan nije kao ostali:
[spacer.png

Manji % stranaca imaju Gruzijska liga, Crnogorci, Farani i Severna Irska.
Sramota je ozbiljna ovo mi i 10 esalon fudbala

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Berlin said:

Naravno da ima pravo da prokomentarise ali lik se proseravao za sve pare.

 

Prvo kaze da je Danska liga jaca od Austrijske , sto nije tacno barem po Uefinoj listi, pa onda lupi kako je bolje da smo izvukli Ajax jer bi znali da cemo ispasti, mislim aj zdravo...Najjaci deo kad kaze da Kopenhagen ima kvalitet da prezimi u LS, nesto mi ta prica ne pije vodu obzirom da je taj isti Kopenhagen u LE zavrsio zadnji sa 5 bodova u grupi sa Zenitom, Slavijom i Bordom.

 

Mišljenja tih fudbalskih "preskakača lastiša" samo mačku o rep, makar kada treba zarađivati novac od fudbala.
Šanse su nekih 51-49% za Dance.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...