Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Ben je dao 2 gola Salzburgu, od kojih je drugi  majstorija, čisto i sa puno osećaja. Kroz čitave kvalifikacije je bio važan faktor.

 

U grupama smo mi bili previse defanzivni da bi Ben mogao sam da se izbori za nešto više. Svakako je jako bitan igrač za nas u više segmenata. Ivanić može da pravi razliku u centralnoj vezi, na pleju tesko, a na krilu nema sta da traži.

 

Kakav gol Kange...

Link to comment
Share on other sites

Šta ćemo sad sa onim natpisima - Milojević precrtao Stojkovića? Šta ćemo sada sa onim izjavama da Ivanić ne može na klupu? 

Možda Jovanča malo štrči, ali da mu damo šansu možda se vrati u formu....

Napred Zvezda !!!!!

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, DonJuan said:

Šta ćemo sad sa onim natpisima - Milojević precrtao Stojkovića? Šta ćemo sada sa onim izjavama da Ivanić ne može na klupu? 

Možda Jovanča malo štrči, ali da mu damo šansu možda se vrati u formu....

Napred Zvezda !!!!!

 

Ivanic imao zacementirano mesto u prvih 11 dok se raspadao. Proslu sredu odigrao najbolju utakmicu kod nas- izveden u 60. minutu. Sad na klupi. 

 

Nidje jebene veze. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, vepar said:

Neki moj utisak. Ivanic moze da napravi neku razliku na evropskom nivou (sto ce da se vidi), Ben ne moze. Ok, Ben je je gol Red Bulu, ali objektivno nema uticaj na igru protiv jacih ekipa osim sto krpi odbranu po strani. Videli smo i prosle godine u LS, nije dobio nijedan duel, nije imao nijedan prodor, nije poslao upotrebljiv pas, itd. Potpuno nebitan u napadu.

 

5 hours ago, Manoly said:

Iako je Milojevic zbog guzve u veznom redu Bena smestio na stranu u slucaju formacije 4-2-3-1, on je znatno ucinkovitiju iza spica, to je mesto na kome njegova fudbalska inteligencija dolazi do izrazaja u pravom smislu, uz cinjenicu da nije trkac i prilikom otvaranja za pas iz sredine, uz vise prostora na razredjenu odbranu, ne moze biti isti kao Radonjic.

 

Kod Bena je mozda doslo i do odredjenog zasicenja, postizao je golove i lepe rezultate sa Zvezdom za svojih godinu i po u klubu, ali ne moze se reci da i danas ne doprinosi, s tim da stojim pri stavu da ovakva formacija njemu ne ide u prilog.

 

Jedno je utisak koji imaš na osnovu svojih preferencija kada su igrači pitanju, ali mislim da je bitniji učinak i ono što vidimo. Ben je prošle godine rešio i Trnavu i Salcburg. Koncentracija mu na nivou i u produžecima u Trnavi kada daje savršen pas za 1:2, staložen pred golom u Salcburgu. Muhamed je čovek odluke.

 

Ivanića sa druge strane jebe pritisak očigledno ovih 6+meseci. Nisam očekivao da bude Mesi, ali ovo što je igrao za sad je jako tanko.

 

Konstantno se priča kako formacija ne odgovara Marinu i Ivaniću, a moguće da je upravo Ben najveća žrtva. I njemu je zatvoren prostor i mnogo bolje je delovao kada je imao Radonjića.

 

Na kraju krajeva, očito i Milojević ima bolje mišljenje o Benu, pošto se prvi put u bitnijoj utakmici danas odlučio za njega, a Ivanića ostavio na klupi.

 

Bold: Ja koliko se sećam Ben je i doveden da igra desno, što je igrao i u Panioniosu i Olimpijakosu, međutim Terzića je prodao Kangu 3 sekunde pre kraja prelaznog roka, pa je Milojević pribegao njemu.

 

 

Dajte neki link da radi u Grčkoj 😄 EDIT: Ima na FB stranici Zvezdaštvo ako još neko traži, ne secka ništa.

Edited by Ikac
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najjači mi je Marin što pita Borjana zašto ispucava lopte? Kakva jebena bruka ovo zadržavanje lopte od strane Borjana.

Rade nas Finci k'o volove.

 I samo da dodam još, Miloje i igrači, sram vas bilo.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, K.Dot said:

Najjači mi je Marin što pita Borjana zašto ispucava lopte? Kakva jebena bruka ovo zadržavanje lopte od strane Borjana.

Rade nas Finci k'o volove.

 

Sto ispucava, a ne igra od noge.. Marin trazi non stop da se igra od noge do noge, kad krenu duge lopte on nema sta da trazi tu.

Link to comment
Share on other sites

Postavka je kao da je spic MIlic, dakle receno je da se ovako igra. Par puta su mogli igraci da isprintaju pre svega po levoj strani jevtovic i rodic ali ne oni cekaju i vracaju loptu pa se desi pogresan pas i iz nicega neugodna situacija. Boa sve duele dobio. Kanjas svaki pas precizan.

Link to comment
Share on other sites

Odmah je Ben dobio više prostora sa Jevtovićem levo, međutim danas je taj dan kada ne rešava situacije. Problem je što nema ko da ga zameni, osim da se ponovo stavi Ivanić na krilo. Nejasno šta radi Simić na klupi umesto Vukanovića, mislim da bi protiv ovih bilo dobro sa Jevtovićem desno, Vukanovićem levo, a Marinom u sredini, ali avaj.

 

Kanjas je pojačanje, dobra zamena za Krstičića. Babić je imao nekoliko dobrih reakcija danas, spasao je možda i gol u jednoj situaciji.

 

To je individualno, a ekipno je bilo slabo. Marin se ponovo previše vraća po loptu, a potom je i malo duže drži. Deluje mi i malo nervozan pošto su ga baš isprebijali ponovo. Valjalo bi da damo gol što pre, pa da ga izvadi Miloje za svaki slučaj.

 

Uozbiljiti se i spremiti šansu za Boaćija da završi ovaj dvomeč.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...