Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 hour ago, tsva said:

Taman kad je izgledalo da ce izaci iz potpune beskorisnosti. Sreca njegova pa je produzio ugovor.

Jbg, i ti sad kenjas... ko da je on odgovoran sto su ugovori bili potpisivani po sistemu "idri me do zore".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Crne slutnje su se obistinile, fudbaleri i stručni štab Crvene zvezde moraće nastavak evropskih kvalifikacija da odigraju bez Branka Jovičića. Dodatni pregledi su pokazali da su snažnom zadnjem veznom fudbaleru napukli ligamenti kolena, i da će morati da bude podvrgnut operaciji. A to znači da će odsustvovati sa terena između pet i šest meseci.

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Manoly said:

Jbg, i ti sad kenjas... ko da je on odgovoran sto su ugovori bili potpisivani po sistemu "idri me do zore".

 

nigde nisam ni rekao da je ogovoran

 

al da mu je to srecna okolnost, nema sumnje

Link to comment
Share on other sites

Jovicic je stamen i ima snage da trci tri dana bez prestanka. To su ujedno i svi njegovi kvaliteti, nema pas igru i potpuno je beskoristan u napadu. Ali nama na toj poziciji i nije neophodan neki mnogo bolji igrac. Svakako steta.

 

Sumnjam da ce Miloje igrati ofanzivnije, tako da cemo verovatno pojuriti jos nekog zadnjeg veznog. 

 

I ne znam sta vidite u Jevtovicu, vec je postalo zamorno da od svih igraca koji ne dobijaju minute prave zrtve. Pokazao je i juce da ne koristi prostor, nije previse brz, nema neki ni drigling ni prodor. Ok, ne kazem da je los igrac, solidan za klupu ali nema nijedan izrazeni kvalitet kao krilo, bar ne za evropske utakmice.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Del Piero said:

Koliko je to Jevtovic igrao pa si zakljucio sve to? Momak ima stofa, nedostaje mu utakmica da uhvati ritam, da se malo oslobodi na terenu, stekne kredit. Neka dobije konkretnu minutazu pa da vidimo sta moze a sta ne moze.

Mene nervira kod Jevtovica sto direktno ne probija i ne ide direktno u sesnesterac kad moze, nego trci paralelno sa aut linijom i iskljucivo centrira ili gnjavi loptu...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Del Piero said:

Nista, sad je trenutak da se stavi Ivanic u sredinu, a Jevtovic u prvu postavu. Bice promaja na centru, ali to nam je sto nam je.

 

Kanjas-Ivanic-Marin-Ben-Jevtovic...To mnogi prizeljkujemo, ali nazalost, tesko da cemo to videti. Pre ce Jovancha zacementirati mesto u prvoj postavi.

Link to comment
Share on other sites

Formacija sa dva prednja vezna i jednim zadnjim može samo u našoj ligi ali i tu teško sa Marinom i Ivanicem napred jer defanzivno nisu jaki, pogotovu Ivanic a za Marina je čak greota traziti da se troši u defanzivi. Pre je moglo proletos sa Ebisiliom koji je defanzivno odgovorniji a i generalno za klasu bolji igrač od Ivanica. 

 

U Evropi to jednostavno ne može. Mislim u teoriji bi moglo sa npr Kanteom ili Alanom na zadnjem veznom a za takve fkcz nije zanimljiva destinacija. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dropkick Murphys said:

Bakula jeste davao znake života ove sezone, ali mislim da ne bi bio ozbiljan faktor protiv Kopenhagena ili protiv nekog od jačih timova kasnije. 

 

Ne mislim da je prevelika šteta što on neće igrati, ali svakako šteta zbog njega samog. 

Ne bi bila šteta kada bi imao neko trenutno bolji tu da igra ali nema. Kanjas je od januara odigrao 3 takmičarske utakmice i gle čuda odmah se povredio čim je došao. Vulić je još zelen za ekipe kao Kopenhagen. Degenek može to da odigra ali pitanje je koliko je on fizički spreman za tu poziciju u takvoj tekmi. Jovancic od zimus ne može da se sastavi a ako se on tu spusti nema ko će na njegovo mesto.

 

Gomila igrača a niko spreman da igra zadnjeg veznog u najbitnijem delu sezone - Terza & co management style

Link to comment
Share on other sites

sta je tu cudno. nemamo levog beka a onda decka koji moze resiti pitanje levog beka za reprezentaciju narednih deset godina damo za milion i po i joveljica za koji vise. joveljic je morao biti drugi spic ove sezone, ali krimosi iz nase uprave vise vole milion u ruci nego 10 na grani. nije jovelja talenat ranga jovica, ali ima mozda i bolji osecaj za gol od jovica.

samo mi mozemo da dovedemo pet najskuljih pojacanja i da nijedan ne igra ili da su povredjeni, kafu, boaci prosle godine, ebesilio, kanjas, tomane... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Sinisa said:

Degenek može to da odigra ali pitanje je koliko je on fizički spreman za tu poziciju u takvoj tekmi.

 

Ovo se cesto provlaci za igrace koji dolaze kod nas. Pa jel oni treniraju u tim stranim klubovima? Sta rade koji moj kad svaki koji dodje kod nas bude zapusten ko Ailton. 

 

Od Ebesilija, Lukovica, pa unazad sve do Jestrovica svakom ko ovde dodje treba 6 meseci da se fizicki sredi kao da nije igrao fudbal pre nas. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Sta mislite  o:

 

Borjan - Rodic, Degenek(?), Milunovic, Stojkovic - Jovancic, Ivanic, Marin - Jevtovic, Ben - Boakye varijanti? Bar bi u prvenstvu moglo savrseno da funkcionise, u kvalifikacijama Kanjas umesto Ivanica ili Jevtovica. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...