Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Kažu navodno ne traže štopera. Onda će Pankov morati da odmah bude pojačanje, da Milunović počne da igra kao u Bateu, da Savić vrati formu od pre 2 leta ili da Babić konačno sazri i opravda uloženo. 2 od 4 stvari moraju da se dese, inače smo najebali.

 

Barem je došao Kanjas, taman da se uigra malo dok stigne treće kolo.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, perkos said:

Koliko ima igraca u Graficaru?

 

21 na prozivci i 4 u prvom timu Zvezde. 

 

S tim da cemo im pozajmiti i neke nase 2001. da igraju za njihove omladince. 

Na prozivci su bili i Panovic (nas bivsi omladinac 98), Vidic, Marong.

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Na jednom Zvezdinom forumu tvrde da se Savic posvadjao sa Milojem posle Cuke, cak neki lik tvrdi da je Savic nasrnuo na Milojevica....Ako je zaista tacno, nije zasluzio samo oduzimanje trake, vec i nogu u dupe iz kluba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U poslednje vrijeme slabo citam temu i uopste vijesti iz FK. Sad bezveze udjem na Mozzart, udarna vijest glasi:  Zvezda ne trazi stopera!

 

Sa ovom odbranom nam slijedi tesko blamiranje cim naletimo na nekog malo ozbiljnijeg protivnika. Imamo 3 kloca i Pankova, za kojega se ne zna da li ima kvalitet za Zvezdu. Nesretni Milunovic ne moze da potrci. Babic stagnira, a Savic je zaboravio i ono sto je znao. Mozda se oni nadaju da je  Pankov novi Nesta. 

Link to comment
Share on other sites

Imam osecaj da ce prica Zvezda-Jevtovic imati jako lepu radnju, sad nakon sto je malo falilo da ga prodamo. Ocekujem da ce da pokida sledece sezone, bas mi je drago zbog njega.

Kazu da gine na pripremama, vidi se koliko je decku stalo da igra za Zvezdu.

Link to comment
Share on other sites

@ Stondisha's link

Inače, zanimljivo je da Djangsu opet kupuje napadača od FKCZ, posle iskustva sa Boaćijem. Kupili Boaćija za 5,5 miliona, pa nam ga prodali 6 meseci kasnije za 2,5 miliona, pa 10 meseci kasnije opet kupuju centarfora od Zvezde.

Nisam siguran koja šema bi mogla da bude u pitanju... ali sam siguran da u FKCZ ima mnogo boljih matematičara od mene. 😀

 

Edited by Bob McAdoo
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Na jednom Zvezdinom forumu tvrde da se Savic posvadjao sa Milojem posle Cuke, cak neki lik tvrdi da je Savic nasrnuo na Milojevica....Ako je zaista tacno, nije zasluzio samo oduzimanje trake, vec i nogu u dupe iz kluba.
То је било после оне свађе Марина и Борјана. Изгледа му "шеф" замерио што он као капитен није интервенисао и смирио страсти. То је прича једног од играча Мученик Марин има да оседи убеђујући тренера, Борјана и остале мајсторе из одбране да не напуцавају што јаче и никоме него да играју по земљи.

Sent from my SAMSUNG-SM-G935A using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...