Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Ja sam u današnjoj igri u I poluvremenu video samo jedan element koji može bolje, ostale stvari su limitirane kvalitetom ograča. Brža primopredaja u tranziciji i gradnji igre. Pošto nismo uspeli da sprovedemo plan igre koji je definisan pre početka meča (tj. nismo postigli gol ili stvarali bolje šanse), onog momenta kada se krenulo sa improvizacijom, sav nekvalitet zadnje linije je došao do izražaja. Sad je jasno svakome ko nas skautira od potencijalnih protivnika u kvalifikacijama, da smo mnogo slabiji tim nego lane, sa veoma malom šansom da se popravimo. Odlasci Degeneka i Krstičića nisu nadoknađeni. 

Link to comment
Share on other sites

Ali kakav je samo fantastičan potez bila prodaja Degeneka. I to na prvu ponudu koja je naišla. A sećamo se koliko je trebalo da od taleka napravimo štopera. I taman pomisli čovek, ok, ukapirali su recept, jedan brži štoper i jedno drvo u paru, oni prodaju Degeneka i upare Savića sa Milunovićem. Dva panja.

Link to comment
Share on other sites

Rasterecivanje kadra kroz prodaju Bena pred evropu je debilizam. Neka veliki mag Terza proda balvane Causica, Savica, Stojkovic, Jovicica, Gobeljica Pavkova (Panjkov je bas gotivan al je fudbalski gledano balvan) itd, neka uzme 30 miliona. Posto su nas oni uveli u LS, vrede barem toliko.

Edited by tsva
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mi smo bukvalno prestali da igramo takmicarski fudbal onog trenutka kad je degenek prodat.

Iz prve ruke imam informaciju da nikakve klauzule nije bilo (prvo pominjana 3 pa 3.6 miliona) i da on zapravo nije ni hteo da ide. Onda mu je tih 600k dato na ruke samo da ode. Milos je imao ambiciju da se jos jednom oproba u evropskom fudbalu i nikakvi arapi mu nisu bili ni na kraj pameti, ali je na kraju popustio pod pritiscima.

Neverovatna je pohlepa i nesposobnost terze i ekipe koji imaju apsolutbo 0% zasluga za nas plasman u LS

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Danas bismo drugačije izgledali da je recimo bio Kanjas umesto Bakule i Ebisilio umesto Jovancica. Nije toliko loše izgledalo, pripreme su i težak protivnik, solidan i golman. Inače sporije krećemo u sezonu..
Odbrana mi se ne sviđa uopšte, Milunović mi nije legao od početka i nije mi jasno šta su jurili u pm, konstantno kasni a povremeno i ispada, dok je Savić sve gori kako vreme odmiče, isto kao i Rodić. Samo je golman ok i danas je čist gol skinuo. Mora da se uigrava odbrana Gajić, Pankov, (Babić), ovaj novi bek.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Nate said:

Mi smo bukvalno prestali da igramo takmicarski fudbal onog trenutka kad je degenek prodat.

Iz prve ruke imam informaciju da nikakve klauzule nije bilo (prvo pominjana 3 pa 3.6 miliona) i da on zapravo nije ni hteo da ide. Onda mu je tih 600k dato na ruke samo da ode. Milos je imao ambiciju da se jos jednom oproba u evropskom fudbalu i nikakvi arapi mu nisu bili ni na kraj pameti, ali je na kraju popustio pod pritiscima.

Neverovatna je pohlepa i nesposobnost terze i ekipe koji imaju apsolutbo 0% zasluga za nas plasman u LS

 

Pa ljudi moji, je li to moguće?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

"Imao je problema sa fizičkom pripremom, posle čega ga je progutala konkurencija u timu. Jednostavno, nije pružio ni približno anakve partije kakve je imao u dresu APOEL-a, gde je bio glavni igrač."
Jbg, Ebesilio neće da ga juri posle treninga da ga bije, zato i piše ovakve gluposti. Jedina dobra stvar koju je grof uradio je napušavanje ove sline, ljige od čoveka.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Koja govnad, krecu pripreme, fazon pocinju da igraju oni koji zasluzuju, kako vreme protice tako se sve vraca na staro, sta su koji moj stopirali Jevtovica kad covek terena nece videti pored "nase dece"  ovo sa stoperskom linijom je tek van svake pameti, jedino da Pankov tu nesto pokrpi,  i ovaj mali Krstovic se debelo zajebo, kolko vidim ima potencijala u njemu a nece ni njega sunce ovde ogrejati, nema leba do privatizacije.

Vrate se i legende Ajaksa u klub ali ne zbog provizija i talova, pada mi na pamet nesto da su ova njihova mladjarija De Liht&Co bili nasi mi bi razbucali za po milion, milion i po dok si rekao keks

Link to comment
Share on other sites

Sisoje avanzovao u Pizdoja.

Igraju Simic, Jovicic i Causic, a Savic i Stojkovic nigde ne idu, dok za to vreme nema mesta za Ebisilija i Jirku.

Ovaj muceni Tvorzicev poslusnik pokazuje zasto je doveden - palanacki trener za palanacki klub. Cuti i smrdi, ne pita mnogo kad nekog treba da mu odvedu ili uteraju.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pravo vreme da se malo rastereti igracki kadar. Pored otpisanih Jirke, Ebija i Vulica bi valjalo prodati Bena i Marina. Jeftu takodje. Dati dozivotne ugovore Bakuli, Causicu, Simicu i onim gardistima iz odbrane. Traka za Causa, naravno.

Vec sada je jasno da Miloje nastavlja tamo gde je stao na kraju prosle sezone. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Treba sacekati ove kvalifikacije pa davati neki sud...ne trcite pred rudu...Strucni stab jedne profesionalne ekipe definise jefino i iskljucivo rezultat, a Milojevic ga ima...U trenerskom poslu postoje treneri stvaraoci i treneri takmicari...stvaralac moze da postane takmicar, obrnuti proces je malo tezi...Milojevic je ovo drugo i to vrhunski, prosto, rezultate u Evropi niko ne moze da obrise...zajebite srecu i ostale gluposti, to su price za malu decu...

Sad ima kvalitetniju ekipu nego prethodnih godina ali i ekipu koja manje odgovara njegovoj fudbalskoj filozofiji...Evropska takmicenja su jedino merilo, tako da, polako...treba uzeti u obzir da oni rade sa tim igracima svakodnevno, ne mi, i da su oni daleko strucniji u onom sto rade od "selektorske nacije"...

Edited by ZiS
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, tsva said:

njegov poslednji rezultat je katastrofalan

 

izgubio kup protiv amaterske ekipe penzosa i balavaca bez da je na gol sutnuo

To apsolutno nije uporedivo sa uspesima u jevropi, vrlo dobro se secam pisanija da je ista ta jevropa merilo uspeha u vremena kad smo u julu zavrsavali odiseje.

Nisam zadovoljan razvojem situacije oko ekipe, toga ko je tu, a ko prekobrojan, ali neke stvari treba posmatrati iz realnog ugla, bar kada je rad struke u pitanju.

Videcemo kako ce stvari delovati kad pocnu takmicarski mecevi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uzimam u obzir ceo period koji je proveo kod nas...ne cepidlaci...Moze igra/sastav da bude po necijem ukusu ili ne...ali rezultat je neoboriv argument u korist Milojevica...Naravno ovu pricu odvajam od dr Terzica...pricam samo i iskljucivo o sportu i terenu.

Edited by ZiS
Link to comment
Share on other sites

Al ovo za Jirku i slanje na pozajmicu je carski.

 

Dakle, dovedes stranca za ozbiljne pare, kog nemas u planu za prvi tim, i pokusas da od njega napravis igraca za prvi tim tako sto ces to da prepustis- Simi Krunicu ili Veselinovicu iz Cuke? Sacuvaj boze. Za ovo treba da se odgovara. 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Definitivno je da ce dolaskom Kanjasa znatno manje minuta na terenu provoditi Causevic i Jovicic. Jedan krater smo popunili. I dalje je velika guzva u takmicarskom pogonu. Neko je rekao da je Vulic odbio da ode na pozajmicu u fazonu svaka mu cast. ima stav. Bas ce da profitira od stava da nece na pozajmicu. Jednostavno razne Vukice nismo ni trebali da dovodimo. Ako je projekat evropske Zvezde, ukoliko Zvezda nema vremena svoje talente da trpi mislite da ce da istpi nekog tamo Vulica, Krstovica i ostale.

Pripreme su zavrsene. Linije su podvucene. Imamo desetak dana do prvog meca u sezoni. Mislim da je unazad tri godine glavna sezona upravo ova predsezona. Klub je duboko svestan nedostataka i promasaja, da nije tako ne bi Kanjas dosao. Nama ostaje da skupimo redove, da navijamo. Zao mi je samo sto Kanjas nije dosao ranije, tj. nije prosao pripreme. Problem ce biti Savic, Stojkovic i ostali sujetni likovi koji verovatno nece mirno gledati klupiranje a ne mogu tako lako da se prodaju.

Link to comment
Share on other sites

Da,kazu da ga je strucni stab etiketirao kao fudbalera koji je neophodan za evropske kvalifikacije.

A ovo pise Ruznal
Jovicic je tip fudbalera kakav je potreban kada rival ima sjajan ofanzivni potencijal,protiv Zenita je poput pitbula kidisao na veziste Ozdoeva i Nobou,a cesto je uspevao da se upetlja u noge Dzubi i unervozi ga.
Traziti od Jovicica da uz to ima i bolji vidik za pasove unapred bilo bi previse..


Da li da se nasmejem ili da zaplacem?

Edited by Crni Bombarder
  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 5
Link to comment
Share on other sites

Kakav naslov u Mozzartu: Liga šampiona sa timom krcatim Zvezdinom decom? Nemoguće. 

 

1. Kao da je 1 ili 2 igrača u timu dovoljno da se kaže da je tim krcat klincima. 

2. Kao da klinci ne mogu da igraju samo našu ligu. 

 

Pošto nećemo da budemo krcati, hajde onda da nemamo nijednog u 18. 

 

Poduvaj ga Darjane. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...