Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Fudbaler Trajala Osman Marong postao je novi fudbaler Crvene zvezde, koja će ga odmah proslediti na pozajmicu u Grafičar.

Vezista iz Gambije staviće praf na trogodišnji ugovor sa srpskim šampionom.

 

Zvezdina filijala sledeće sezone će po prvi put igrati u Prvoj ligi Srbije, u kojoj Marong ima već odlično iskustvo, pošto je prošle sezone bio jedno od najvećih otkrovenja na prvoligaškim terenima.

Link to comment
Share on other sites

Sad imamo i navijacku prciju Graficar da finansiramo...mi ako ne udjemo u neku grupnu fazu evropskog takmicenja, ni konzorcijum Vucic-Putin-Xi Jinping nas nece iscupati 😁

Edited by ZiS
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Miloju je bolja da vise ne ubacuje Ebisilija, jer ga ovaj bas blamira svaki put kad zaigra. I Vulic je fino odigrao. 

 

Gledah zadnjih pola sata, al vidim da nisam nista propustio.

 

Ovog Maronga hvale, mozda i bude nesto od njega, ali isto je doveden po principu- moramo da uzmemo igraca iz Trajala, koga cemo? Prejadno. 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Sto se duga tice, nas finansijaki direktor kaze da je oko 14 miliona i ja vise verujem njemu od novinara koji samo dahcu za nasim klubom.kao da drugih nemam

 

Koliko sam razumeo, i on je priznao da je dug toliki, samo sto oni tu razliku ne planiraju da plate. To je kao da od komsije zajmis 500 evra, pa onda dodjes i kazes mu da mu vracas ceo dug, tresnes na sto 150 evra, i kazes da je razlika "knjigovodstvena obracunska kategorija koja se ne placa" 🙂

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Duh koji lebdi said:

 

Koliko sam razumeo, i on je priznao da je dug toliki, samo sto oni tu razliku ne planiraju da plate. To je kao da od komsije zajmis 500 evra, pa onda dodjes i kazes mu da mu vracas ceo dug, tresnes na sto 150 evra, i kazes da je razlika "knjigovodstvena obracunska kategorija koja se ne placa" 🙂

Da, ali to je ekonomski termin i verujem da on bolje to zna od tebe i mene, osim ako nisi ekonomista, onda mozes da nam kazes jel to sto on prica realno?.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Duh koji lebdi said:

 

Nemas pojma ni ti, pa mu verujes. U cemu je razlika?

Ja verujem zato sto je to njegova struka, to podseca na ono odes kod lekara on kaze sta ti je a ti mu kazes ne doktore nije to. Zato sam te i pitao da li si ekonomista da nama koji nismo to bolje objasnis, posto se ja ne razumem, ali ti si mu se nasmejao a ne kontas o cemu prica, to je ono staro, svi mi bolje znamo i od selektora, i od Milojevica, i od Tomica, Mrkele itd. 

Link to comment
Share on other sites

Odlicno.

Just now, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Ja verujem zato sto je to njegova struka, to podseca na ono odes kod lekara on kaze sta ti je a ti mu kazes ne doktore nije to. Zato sam te i pitao da li si ekonomista da nama koji nismo to bolje objasnis, posto se ja ne razumem, ali ti si mu se nasmejao a ne kontas o cemu prica, to je ono staro, svi mi bolje znamo i od selektora, i od Milojevica, i od Tomica, Mrkele itd. 

 

Ok. Da verujemo Terzinom direktoru, a ne onim dunsterima iz APR-a. Veri najs.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Sto se duga tice, nas finansijaki direktor kaze da je oko 14 miliona i ja vise verujem njemu od novinara koji samo dahcu za nasim klubom.

 

Ajde odjebi s ovim glupostima.

Nekoliko puta su ljudi odavde koji su upuceni u desavanja u klubu pisali kako stoje stvari, a ti mozes da verujes i da je zemlja ravna, ali to je odraz tvoje inteligencije.

I jos jednom, odjebi sa ovim aboliranjem kriminalaca.

Znaci, ako ti se jedu govna koja tvoj finansijski direktor sluzi u kantici od eurokrema, radi to u slobodno vreme, a nemoj forum da zagadjujes tim sranjima.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kako bilo ko moze da veruje bilo kome koga je postavio Zvezdan Terzic??? Covek je na slobodi iz jednog jedinog razloga...zato sto mu samo nozni prstici vire iz pozadine predsednika nam...Verujemo lopovu zato sto ima rezultate...budi bog s nama...😐

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, The Walking Dravot said:

 

Ajde odjebi s ovim glupostima.

Nekoliko puta su ljudi odavde koji su upuceni u desavanja u klubu pisali kako stoje stvari, a ti mozes da verujes i da je zemlja ravna, ali to je odraz tvoje inteligencije.

I jos jednom, odjebi sa ovim aboliranjem kriminalaca.

Znaci, ako ti se jedu govna koja tvoj finansijski direktor sluzi u kantici od eurokrema, radi to u slobodno vreme, a nemoj forum da zagadjujes tim sranjima.

 

Malo recnik ublazi posto si inteligentan, elem ako ne verujemo Terzicevom direktoru onda necemo da verujemo ni Terzicevim igracima, treneru, zasto onda se uopste prati Terzicev klub?. Kad prestanes da Zvezdu poistovecujes sa Terzicem ili bilo kim ko je predsednik mozda bar naucis sta je pristojnost , posto o fudbalu malo znas, toliko.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ahmet Sabo said:

Svako ko veruje Terzicu...uh, necu zbog tebe da dobijam ban. Ali stvarno bi mogao da prestanes sa glupostima koje pises. 

Ko je pomenuo Terzica? Hajde nadji mi gde sam rekao da verujem Terzicu? Ok, kazem ti informisi se onda kod Tegeltije i Pantica, inace danas je ekipa igrala 1-1 sa Apolonom, da li je neko pratio to ? Ili se samo prica ko moze da igra, ko je gardista a ko lopov u klubu , i naravno koliki je dug .

Link to comment
Share on other sites

Jedini koji klub poistovecuje sa Terzicem si upravo ti...i zasto mislis da nazivanje stvari pravim imenom, tacnije nazivanje Terzica lopovom, iskljucuje navijanje za FK Crvena Zvezda...Upozoravanjem na ovakve anomalije kao sto je "dr Terzic" je samo zarad boljitka kluba...nista drugo...

Edited by ZiS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Malo recnik ublazi posto si inteligentan, elem ako ne verujemo Terzicevom direktoru onda necemo da verujemo ni Terzicevim igracima, treneru, zasto onda se uopste prati Terzicev klub?. Kad prestanes da Zvezdu poistovecujes sa Terzicem ili bilo kim ko je predsednik mozda bar naucis sta je pristojnost , posto o fudbalu malo znas, toliko.

 

Ne stoji znak jednakosti izmedju kriminalnog udruzenja koje vodi Zvezdu i Zvezde kao kluba danas, a posebno ne Zvezde kao institucije.

Propaganda tog kriminalnog udruzenja koju si sad pokusao da plasiras nece proci nikada, a ako budes nastavio sa tim, mozes da zaboravis na ovaj forum.

I malo sam te opleo za sranje koje pises poslednje dve strane.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...