Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

377 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      121
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      93
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      91
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      23
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      302
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      61
    • Beztrofejni debakl
      13
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      108
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      11
    • Neko ko nije naveden
      64
    • Niko!
      147


Recommended Posts

Pariz je jako skromna ekipa za el uslove. Svakako je dobro što smo isčupali pobedu nakon onog košmarnog pp gde igrači na parketu nisu znali s kim su u petorci. Pristup Kaline mi daje nadu da može biti ipak dobra sezona. Sfero dati pravo na dve izmene po četvrtini.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kalinic sjajan, energija, odbrana, napad, sve!

Neda usao u mode, odlican veceras.

Kenan dobar, CMM se malo sabrao u drugom i odigrao dobru utakmicu.

 

Pozitivna stvar energija u drugom, i dokaz da mozemo da peglamo odbranu(iako je los protivnik)

U napadu dosta skripi, i nema mnogo kreativnosti.

 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čvarkov said:

Pariz je jako skromna ekipa za el uslove. Svakako je dobro što smo isčupali pobedu nakon onog košmarnog pp gde igrači na parketu nisu znali s kim su u petorci. Pristup Kaline mi daje nadu da može biti ipak dobra sezona. Sfero dati pravo na dve izmene po četvrtini.

Bukvalno od polovine 3Q smo poceli da igramo(zacudo kada se rotacija smanjila he he). Bolje i tako nego jucerasnji primer. :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sfero se malo pribrao u drugom poluvremenu, skratio petorku i pustio ih da malo uđu u ritam. Ipak, ovo bi se ružno završilo da preko puta nije bila poprilično šošonska ekipa.

 

Nedović pokidao, većina igrača iz drugog poluvremena isto vrlo dobra, izuzetak je Luka koji je morao da igra silom prilika zbog Bokijevih faulova. Baš je nemoćno izgledao.

 

Pobeda se piše, biće bolje valjda.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Kad kažeš nešto lepo, pa negativnu kritiku pa opet nešto pozitivno, to je tzv. sendvič tehnika 🙂 

 

Aha. Ok. Pa mogu i u nekoliko postova, samo je ovako preglednije. Zapravo moj utisak je odličan, s obzirom na to šta je moglo da se desi. A ja ne mogu da pišem samo pozitivno jer imamo mnogo problema u igri, ovo smo na muda dobili.

Link to comment
Share on other sites

  • Pobeda se pise - prosto ne smemo ova "laksa" gostovanja da gubimo ako mislimo dalje
  • Preokret - ok, kvalitet je na nasoj strani ali treba imati i znanja/kvaliteta i petlju/motivaciju sa -13 doci do +7 - to su bili pre svih Kalina i Neda
  • Odbrana - losa ali cim smo je popravili mogli smo nesto i u napadu. Najveci problem je sto mi nemamo centra koji moze da preuzme, svi su prilicno spori pa i Bolomboj ali on barem dugim rukama uspe nesto da spreci kad ga prodju
  • CMM se otreznio - i automatski je napad delovao smislenije, uz smanjenu rotaciju (stvarno je Janis preterao u prvom poluvremenu)
  • I opet... Kalina, Neda... ali i Kenan stone cold... Rokas takodje dobro, pametno odradio svoje, kontrola skoka, odbrana. 
  • Janis... nadam se samo da mu je jasno, realno nas je on uveo u problem.
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Kalinic brat, drzi sam celu odbranu.

 

Nedovic opet igra utakmicu, koju ne pamtim da je bilo koji igrac u Zvezdi odigrao poslednjih par sezona.

 

Ali Kenan, nekako bas verujem tom momku.

 

CMM bice mnogoo bolje.

 

Gidra, zvezdin vojnik.

 

Boki da se poslozi malo bolje.

 

A Mitrovica, vise stvarno vise ni ja ne mogu.

 

Sve u svemu, bas mi je Milo sto sam bila u pravu 🙂

 

Forum stvarno ako moze malo vise positivne energijeeee.

 

Nek se spremi Baskonija, red je da padne u punoj Areni.

 

Napred Zvezda, ole!!!

  • Like 8
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čvarkov said:

Sfero dati pravo na dve izmene po četvrtini.

U principu i on zna na čemu je, samo mu treba hrabrosti.

Čim je postalo gusto, on je isključio Dobrića, Davidovca i Plavšića iz rotacije u drugom poluvremenu, Jago je igrao par minuta samo. 

To je u principu ono što treba da radi i ubuduće, ako sme. Savim je ok ovo tim, ako se pravilno vodi. Nedović, Kalinić, CMM su odigrali odlično u drugom poluvremenu kad im je dat kontinuitet. Suludo je da CMM i Kalinić prvi put budu zajedno na parketu tek polovinom treće četvrtine.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, feanorlfc said:

Nije sjajno, ali ovakve utakmice smo rutinski gubili prosle sezone. Ipak, od prve utakmice se vidi uticaj Kalinica. Jasno je da nije vise u prajmu, ali covek je pobednik i ne da da potonemo. A bilo je kriticno.

Cast ostalim pojacanjima, ali Kalina je ovde najveci dodatak timu, videli smo i zbog cega. Prosle godine bi nas rutinski oprali

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, feanorlfc said:

Nije sjajno, ali ovakve utakmice smo rutinski gubili prosle sezone. Ipak, od prve utakmice se vidi uticaj Kalinica. Jasno je da nije vise u prajmu, ali covek je pobednik i ne da da potonemo. A bilo je kriticno.

Bogami ovo veceras je bio prajm Kalina. Drzao je svojerucno odbranu, organizovao napade, davao energiju, da nije onog zicera bila bi savrsena tekma.

CMM je igrac kojem treba 30 min da bi bio koristan, u napadu se trazi ali odbrana mu je svemirski brod u odnosu na Jaga.

Edited by Cavani
  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

Važna pobeda zbog samopouzdanja. Još se tražimo. To se vidi posebno u odbrani. Naravno čim je KMM počeo dobro da igra sve se promenilo.

Pariz zaista nije vrunska ekipa, ali milsim da se ovde malo potcenjuju. Atletski su dosta dobri i zato mogu da budu jako nezgodni. Naravno nedostaje tu "suvog" kvaliteta da bi bili za neke više domete.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...