Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

316 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      6
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      99
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      82
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      85
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      20
    • F4 baby!
      12
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      0
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      274
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      38
    • Beztrofejni debakl
      3
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      4
    • Kenan
      21
    • CMM
      5
    • Daum
      87
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      47
    • Niko!
      136


Recommended Posts

Svima nam je bilo čudno kada smo Dauma doveli a imamo Davidovca,logičnije je bilo da se dovede neki kapitalac prva opcija i da Davidovac igra svojih 10 max 15 min,a tu je i Kalinić da uskoči.Jesu pripreme ali nema baš nikakve logike da ovako malo igra,osim da je trener nezadovoljan i to poprilično.

A sto se tiče tog novog igrača ako bi ganjali,po meni to mora biti dobar defanzivac i da može i na 5,dovoljno šuta za tri i kilavosti imamo od Davidovca i Dauma.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Јаго је прошле сезоне дошао за 350 хиљада са бољом репутацијом од Даума.

Ne znam kako je neko sa 23. godine ko dolazi iz Ulma sa svojih 175cm imao bolju reputaciju od Dauma koji je bio najbolji igrac na svom koledzu, dolazi iz Efesa, normalnih fizickih predispozicija za kosarku

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, elmulinho said:

Ne znam kako je neko sa 23. godine ko dolazi iz Ulma sa svojih 175cm imao bolju reputaciju od Dauma koji je bio najbolji igrac na svom koledzu, dolazi iz Efesa, normalnih fizickih predispozicija za kosarku

Jago je imao za razliku od Dauma ozbiljne rezultate iza sebe u Evropi. Kako na ličnom tako i na klupskom nivou. Uz sve to redovan reprezentativac zemlje koja je već sada stalni učesnik velikih takmičenja. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, elmulinho said:

Ne znam kako je neko sa 23. godine ko dolazi iz Ulma sa svojih 175cm imao bolju reputaciju od Dauma koji je bio najbolji igrac na svom koledzu, dolazi iz Efesa, normalnih fizickih predispozicija za kosarku

Тако што је дошао као други асистент ЕК, као освајач и МВП финала немачке лиге. А овај други није играо за Ефес уопште у плеј офу домаће лиге, док је у ЕЛ одиграо чини ми се 9 утакмица.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stanko1997 said:

Jel imamo sigurna tri protivnika na ovom VTB kup? Samo za treći se ne zna protivnik?

Od mesta u našoj grupi zavisi i treći protivnik. Zenit, Uniks ili Bešiktaš. 

Edited by Čočo
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Stella rossa di Belgrado said:

Ni Teo ne ide u Rusiju…cirkus kolorado zvani kkcz

 

Taj bira kad će da igra i u sred sezone. Baš će sad da se cima, po tamo nekoj Rusiji...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Montrezl Harrell juče potpisao za tim iz Australije kratkoročni ugovor do Januara, a ako se pokaže ima opcija za produženje.

 

Dečko je bio 6ti igrač lige prije 4 sezone, odigrao 512 utakmica u NBA ligi sa 12 poena prosjekom, i igra 4/5.

 

Znam da izlazi iz teške povrede, ali brate tu vrijedi i rizikovati pogotovo sa ovakvim kratkoročnim ugovorom, ali jbg mi nećemo ništa ni naći na kraju jer smo mutavi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Nellthe said:

Montrezl Harrell juče potpisao za tim iz Australije kratkoročni ugovor do Januara, a ako se pokaže ima opcija za produženje.

 

Dečko je bio 6ti igrač lige prije 4 sezone, odigrao 512 utakmica u NBA ligi sa 12 poena prosjekom, i igra 4/5.

 

Znam da izlazi iz teške povrede, ali brate tu vrijedi i rizikovati pogotovo sa ovakvim kratkoročnim ugovorom, ali jbg mi nećemo ništa ni naći na kraju jer smo mutavi.

Zasto vrijedi rizikovati? Kad si ga poslednji put gledao? 

Olupina

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, elmulinho said:

Ne znam kako je neko sa 23. godine ko dolazi iz Ulma sa svojih 175cm imao bolju reputaciju od Dauma koji je bio najbolji igrac na svom koledzu, dolazi iz Efesa, normalnih fizickih predispozicija

 

Žnači mi smo nenormalni?! Hvala brat. Tose nisam nado. 

 

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Možda je Sfero tek sad ustanovio koliko Daum ne ume odbrane...? Ako još ne mož dupamti šta nakon sviča...neće spojiti jedan frtalj per gejm u EL.

Jeste vedar lik, došao naložen...dokazano meke ruke i tačno je da ima pasent frejm za svoju poziciju.

Ali šta ako je glup...

Ili brzo zaboravlja...ima tanak fokus...naprasno zaljubljen u Glovo dostavljačicu ? 

Molićemo Luku da kada odradi bekap minute na centru, ne seda na klupu

(" ne još peškir za njega...") već samo predje na 4 da odmorimo i Kalinu...pu, pu...

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast za otvaranje teme. Veliki trud je ulozen u isto i pokazano veliko postovanje prema forumu i forumasima. Pritom vrlo originalno i potpuno drugacije od svih dosadasnjih otvaranja. Mada realno u secanju mi je ostalo samo Slavisino otvaranje.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Tex_Willer said:

Nisu cene ek igrača visoke, Hoard je za 400k u Makabiju posle top sezone u Hapoelu gde verujem da bi dobio mnogo vise da je ostao...

 

Glupost, da si samo malo pratio prelazni rok temu video bi da su objasnili ljudi da su cene igrača petostruko skočile i da je npr 800k za bekap bekapa na krilu prava bagatela i primer dobrog poslovanja 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Abizolirni said:

nesto kontam a nije bas ni tesko za skontati. Dubai stavio cijenu karata 300 EUR. Drugim rijecima, necemo imati podrsku sa tribina 🙄

Naši clickbait mediji lupetaju gluposti.

Cijene karata u Dubaiju za našu utakmicu su od 18 do 330 evra. Kapiram da je ovo neka private booth varijanta, a normalne karte su 18 evra i slično.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...