Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

379 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      121
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      94
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      91
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      23
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      12
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      304
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      61
    • Beztrofejni debakl
      13
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      11
    • Neko ko nije naveden
      64
    • Niko!
      148


Recommended Posts

14 minutes ago, Stefi88 said:

Jedva cekam Petak, em devojci rodjendan em igra nasa Zvezda 🔴💪

 

 

Znam jednog koji je tako sa devojkom izasao na veceru, pa je na telefonu gledao Zvezdinu utakmicu. Ne smem da mu pomenem ime, bivsi je igrac, i igrac je drugog tima, i nece u skorijem periodu opet biti nas, pa nije za ovu temu... 

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kooineeperk said:

Ne smem da mu pomenem ime, bivsi je igrac, i igrac je drugog tima, i nece u skorijem periodu opet biti nas, pa nije za ovu temu... 

 

Petak...

P...

Pe...

Pet... 

 

Ne smem dalje 😛 

  • Love 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Znam jednog koji je tako sa devojkom izasao na veceru, pa je na telefonu gledao Zvezdinu utakmicu. Ne smem da mu pomenem ime, bivsi je igrac, i igrac je drugog tima, i nece u skorijem periodu opet biti nas, pa nije za ovu temu... 

Lagao bih kad bih rekao da ovo nisam i ja jednom bio, samo sam ja gledao Jacksonville Jaguarse

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Stefi88 said:

Jedva cekam Petak, em devojci rodjendan em igra nasa Zvezda 🔴💪

Polako ljudi tek smo 2 zvanicne utakmice odigrali, malo strpljenja...

 

Bar je devojci rodjendan👏

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, elmulinho said:

Lagao bih kad bih rekao da ovo nisam i ja jednom bio, samo sam ja gledao Jacksonville Jaguarse

Danak neiskustvu, ja sam moju vodio na rakiju pa u pionir na derbi u Duško sezoni. Htela da uleti na teren kad su svi utrčali i skakali sa Petruševim

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Osim inflacije, gde su cene dnevnih karata i sezonskih otišle u nebo, plata prosečnih igrača takođe, navijač ništa specijalno nije dobio. Tim u današnje vreme od 20-22m evra, praktično je tim od 9-10m iz sezona 2017, 18, 19. Mogu da se kladim da domaći igrači poput Mitrovića, Dobrića, Davidovca, Lazića, ni u najluđim snovima nisu sanjali plate od 700.000+ godišnje.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Dobro je.

 

Već sam bio u fazonu bolje i da ne pokušavaju da reše problem da ne bi dodatno nešto zasrali.

 

S obzirom na to kako se vodi klub, scenariji poput "čamac sa Daumom se prevrnuo na ruti za krijumčarenje migranata u EU" mi ne deluju apsolutno nerealno.

  • Like 1
  • Ha-ha 21
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Clash said:

Odavno je ovde atmosfera mračna, na momente i toksična, maltene od završetka prošle sezone.

O lajvu da ne pričam, to je za psihoanalizu. Tamo se tačno vidi da će neki forumaši biti baš zajebani kad uđu u pubertet.

Većina frustracija je povezana sa tim da ne igra igrač x koje je za mene najbolji nego igra onaj smrad y koji pojma nema.

To je taj fantasy menadžerski stres i burn out.

Tako da bi se moglo malo odmoriti od ove temice.

 

 

 

Alal vera za post. 

 

Tema je tako izgubila na kvalitetu, da su kontak trenutno zanimljiviji i kosarkaskiji b92 komentari na vestima.

 

A nekada sam visio na ovom forumu, sa zeljom da procitam neku analizu, komentare, razmenu misljenja koja me je dosta toga i naucila o kosarci.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Smrtokapa said:

Dobro je.

 

Već sam bio u fazonu bolje i da ne pokušavaju da reše problem da ne bi dodatno nešto zasrali.

 

S obzirom na to kako se vodi klub, scenariji poput "čamac sa Daumom se prevrnuo na ruti za krijumčarenje migranata u EU" mi ne deluju apsolutno nerealno.

Polako.

Još uvek mogu da ga uhapse na granici.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Čočo said:

Screenshot-20240930-163404-com-instagram

Jake cene dnevnih za EL. Ko hoće da gleda malo više od pola utakmica u sezoni na domaćem terenu, više mu se isplati sezonska. 

Koga briga i ovako zavrsavamo sezonu u novembru sto se tice evrolige

Da gledam davidovca, dobrica, Mitrovica, ilica i Nedovica ma vazi 

Kada isteknu ugovori ovim igracima mozda nesto i uradimo

  • Like 9
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

9 godina svaka sezona isto

Otvara se sezona u el sa 1-7

Onda ide smena trenera koji je kriv za sve, covic preko svojih botova pusta buvu kako trener nije hteo nikoga iako je covic je hteo

Stvaranje alibija za domace igrace

Puna podrska ekipi i treneru

Nema igraca na trzistu

Cuvena doselekcija gde dovodimo nekog automehanicara

Osvajanje domaceg kupa

Bravo majstori najbolji smo 

Covicu daj novi ugovor igracu koji isplodi Vrsac u kupu

Osvajanje aba lige

Jebes pare dobric Davidovac novi ugovor za velike cigane

U medjuvremenu gubimo gostovanja od zalgirisa, albe, pariza

Trpaju nas hajdare, Paris Lee i ostala vesela ekipa iz holivuda

Osvajamo domacu titulu

Onda ide prelazni rok lozenje F4 i sve to a onda opet nema cetvorke na trzistu

Smena trenera kao sok terapija, normalno Covic ostaje u klubu

  • Like 22
  • Ha-ha 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Beonegro said:

Moje saučešće, kupio sam karte za tekmu 😄

(ako nas sa srBskim imenima ne izseksaju organizatori u zadnji tren, pošto još ne šalju e-tickets)

Nama trenutno moze pomoci samo neki klub koji ce uzeti ove nase domace olupine, naravno sem kaline i teodosica koji igra poslednju sezonu. Nazalost tih klubova nema 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posebno Nedovicu. Lik koji ce prihodovati kad mu istekne ugovor 3.3m eu a odigrao za ove 3 swzone samo nekoliko meceva da se pamti njegov dobrinos. Ona trojka iz kornera u 1 el derbiju, mec u tel avivu peotiv Makabija, druga utakmica finalne serije prosle sezone u Aba ligi, peotiv Valencije peosle god u Areni, protiv Baskonije u Duskovom mandatu u Areni i to bi bilo to sto mi kroz glavu proslo. Premalo za ovu platu..

  • Like 3
  • Ha-ha 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Mile1 said:

9 godina svaka sezona isto

Otvara se sezona u el sa 1-7

Onda ide smena trenera koji je kriv za sve, covic preko svojih botova pusta buvu kako trener nije hteo nikoga iako je covic je hteo

Stvaranje alibija za domace igrace

Puna podrska ekipi i treneru

Nema igraca na trzistu

Cuvena doselekcija gde dovodimo nekog automehanicara

Osvajanje domaceg kupa

Bravo majstori najbolji smo 

Covicu daj novi ugovor igracu koji isplodi Vrsac u kupu

Osvajanje aba lige

Jebes pare dobric Davidovac novi ugovor za velike cigane

U medjuvremenu gubimo gostovanja od zalgirisa, albe, pariza

Trpaju nas hajdare, Paris Lee i ostala vesela ekipa iz holivuda

Osvajamo domacu titulu

Onda ide prelazni rok lozenje F4 i sve to a onda opet nema cetvorke na trzistu

Smena trenera kao sok terapija, normalno Covic ostaje u klubu

To je tzv. udruženi zločinački poduhvat.

Ništa trenera od integriteta ne sprečava da kaže ovako ne može, zdravo, doviđenja.

Uostalom, svi se sećamo kad je Sfero prošle godine izašao i rekao da neće dovoditi nekoga samo radi reda nego da čekaju kvalitet i onda će reagovati.. I doveo je Gilespija jbt Neko reče kombinacija preko brata.

U EL je imao baš fijasko momenata.

Jasno je da je kupio poverenje serijom protiv Željka. Da li će nam se obiti o glavu ili biti vetar u jedra da vidimo..

Ja bih da se mi više upravljamo prema EL.

Prema tome prvi korak je Pariz..

A te priče polako, par meseci, da klikne..

Mi nismo dovodili mlade igrače na višegodišnje ugovore pa da ih čekamo, do aprila, do sledeće godine.. Izvinjavam se, doveli smo skupe igrače, iskusne, plaćali obeštećenja..

Prema tome u Pariz po pobedu!

Edited by mister-no
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Beonegro said:

Moje saučešće, kupio sam karte za tekmu 😄

(ako nas sa srBskim imenima ne izseksaju organizatori u zadnji tren, pošto još ne šalju e-tickets)

 

Ponesi neku karakterističnu kapu, da te prepoznamo na tribini.

 

Inače, ovo što je @Mile1 napisao je bukvalno onako kako jeste, ne znam baš da li 9 godina, ali nekoliko godina zaredom sigurno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, forumko topic said:

Bilo je i boljih vremena u tih 9 godina, ali tada se sportski sektor mnogo više pitao oko pojačanja. Tada je Ristović bio direktor. Neumesno je uopšte porediti njega i Bagzija.  

Lično mislim da je Bagzi na poziciji potrčka, i da se ne pita ama baš ništa.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, zemljoradnik said:

Lično mislim da je Bagzi na poziciji potrčka, i da se ne pita ama baš ništa.

 

Brate, kako da ti ovo saopštim... sad si se namestio da te ceo forum zajebava onim mimovima "Jel da?" i slično.

 

Pa naravno da je potrčko. Bukvalno svi u klubu su ljudi bez integriteta, Čović ne želi čoveka koji misli, jer bi mu možda neko protivrečio.

  • Like 6
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, JPM said:

Inače, ovo što je @Mile1 napisao je bukvalno onako kako jeste, ne znam baš da li 9 godina, ali nekoliko godina zaredom sigurno.

Pa i nije bas, vecina recenica se odnosi samo na proslu sezonu (npr kako trener nije zeleo igrace i kako u doselekciji dovodimo automehanicare). Pa pretprosle sezone smo u doselekciji potpisali Vildozu i Kampaca, a ne tako davno i Pantera npr. Sto se tice otpustanja trenera prvi su navijaci bili za njihov odlazak, ukljucujuci i Duska Ivanovica za kojeg su jos pre pocetka prosle sezone bila podeljena misljenja, a kada je dobio otkaz niko za njim nije ni zalio. O Vladi Jovanovicu ne treba ni pisati, a los posao su radili i Sasa Obradovic (doduse u specificnim uslovima prazne hale i jednog od manjih budzeta koje smo imali) i Milan Tomic (koji je na papiru imao odlican tim). Mozemo pricati o tome da su svi ovi treneri upali u Covicevu zamku, ali s obzirom da smo mi svi ovde dovoljno pametni i razumni, valjda bi to shvatili na vreme pa recimo stali iza trenera, a ne jedva cekali da isti ode? I Radonjic je imao sve te domace igrace u timu, cak i losije, pa ga to nije sprecilo da mu tim izgleda dobro. 

 

Ono sto bih uzeo kao konstantnu vec godinama je da gubimo od ekipa poput Albe, Zalgirisa, Asvela, i da nas redovno natrpa neki prosecan igrac. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...