Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

401 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      122
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      99
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      99
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      28
    • F4 baby!
      15
    • Bicemo sampioni!
      14
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      319
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      67
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      6
    • Kenan
      26
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      70
    • Niko!
      162


Recommended Posts

39 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Pa taj jedan domaci ce zameniti dva domaca 🙂 necemo gledati Dedu i Luku. 

 

Nisu svi domaći igrači ogađena Čovićeva "domaća osnova". Zna se na koga se tu misli.

Edited by Bejn
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, СтелаРоса said:

Ne treba biti razmazen, ali meni uz Petruseva na ovaj roster stvarno nikako ne ide Rivero. Ne govorim uopste o njegovom kvalitetu, nego o igrackim karakteristikama i onome sto donosi, odnosno odnosi ekipi u koju bi dosao. Mnogo vise ima smisla pokretljiviji centar koji moze pre svega da nastavi defanzivno da radi ono sto je Bolomboj radio kada pricamo o cuvanju nizih igraca. Ne treba zaboraviti da je Petrusev 4/5 igrac, a s obzirom da Daum izgleda sve bolje jasno je da nece biti potrebe za Filipovih 30 minuta na 4. Pritom Filip donosi visinu sa svojih 211cm i apsolutno je kompatibilan sa undersized peticom. Ova ideja o dvomesecnom ugovoru sa jos jednom peticom mi je savrsena opcija u ovom momentu. Ako ce se Bolomboj vratiti za 2 meseca naravno. 

 

4: Petrusev, Daum, (Rokas/Kalina)

5: ????, (Petrusev), Mitrovic/Plavsic

 

Jos kada ada se vrati Bolomboj imacemo odlicno popunjene visoke pozicije, a ako se taj igrac koji je prakticno na "probi" pokaze dobro mozda mozemo i njega duze da zadrzimo.

Samo sto retko koji igrac na to pristane

"Trebas nam dok se ne vrati Bolomboy"

Da li bi ti prihvatio takvu ponudu za posao,ja licno ne bi.

Link to comment
Share on other sites

E jebem ti ovu sezonu i sve, ja taman zvao frizera da se spremi da mi odradi Riverovku na glavi (aktuelnu, neću valjda neku prošlu kao neki šaban) i sad demantujete, jebite se cigani

 

Spoiler

fun fact...ćelav sam :lol_2:

 

edit....ako stvarno potpišemo nekog povratnika na 2 meseca, bolje i što nemam kosu :ajme:

Edited by NMX
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NMX said:

E jebem ti ovu sezonu i sve, ja taman zvao frizera da se spremi da mi odradi Riverovku na glavi (aktuelnu, neću valjda neku prošlu kao neki šaban) i sad demantujete, jebite se cigani

 

  Reveal hidden contents

fun fact...ćelav sam :lol_2:

 

edit....ako stvarno potpišemo nekog povratnika na 2 meseca, bolje i što nemam kosu :ajme:

Gal-Mc3m-WAAA3-ni.png

Evo ti jedna Daumovka dok čekaš Riverovku. 😄

  • Ha-ha 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Smrtokapa said:

 

Ovo je neki Kum Zorzo type hint. Bibliju u šake i da se odgonetne na šta se misli.

 

"I stadoh na pijesku morskome; i vidjeh mitsku zvijer gdje izlazi iz mora"

"Bio je jedan čovek kod nas pre 200 godina, a bio je prorok, i nikada nije čuo za Kinu, ali je rekao: Doći će ljudi sa istoka – žuti ljudi i zavladaće svetom i piće vodu s reke Morave. To je srpska reka. Danas piju i još će da piju vodu i sarađuju“,

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Smrtokapa said:

Ove iluzije o Drčelinom čišćenju domaće osnove me podsećaju na doba Vučićevog manevra sa hapšenjem Miškovića i obećanjem borbe protiv tajkuna. :classic_smile:

Koliko se puta u Covicevoj eri desilo da zdravi Dobric&Davidovac budu poslati na tribine? Da ti ustedim vreme, nula.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Volter said:

Nemamo samo u Evroligi dušmanina koji nam pravi raspored, nego i u ABA ligi. U prvih sedam kola gostovanja Dubaiju, Budućnosti, sad idemo u Zadar, pa dočekujemo Cedevitu. Nanicu mu i njemu. :smiley53:

Zaboravio si i SPlit, samo fali jos i KRka i uvek neugodni Leon Stukelj

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fradler said:

Izgleda da ce Bijombo u komsiluk, dok se mi zamajavamo buzdovanom Riverom... 

 

Gde si to procitao? Nigde ne pronalazim nikakvu vest. Mislim da u Partizan niko nece doci dok se ne vidi koliko Majk moze i nema nikakve logike da dovode nekog u ovom trenutku jer imaju na 4 Bongu (koji veoma dobro pokriva tu poziciju za sad), Majka (od kog licno ocekujem minimum solidnu rolu) i Pokusevskog kao 3. opciju a na 5 imaju Tajrika, Dejvisa i Balsu. Poprilicno sam ubedjen da nikog ne dovode u ovom trenutku. Kroz mesec, dva mozda, al u ovom trenutku mislim da ne sigurno.

 

Bijombo bi bio pojacanje i dobar fit za nas, gledao sam ga vise puta u Nba i mislim da bi bio dosta dobar centar u Evroligi i da bi sa njim imali jednu od najjacih centarskih linija u Evroligi. Ima napadackih mana, malo je sirov al bi u skoku i pojednim defanzivnim segmentima bio upgrade na Mitra. Onaj profil Abrovi su rekli da Rivero nije u prici i da se gleda i ka Nba.

 

Evo lista slobodnih centara odande:

 

Spoiler

IMG-20241023-161424.jpg

 

Tanak izbor. Ne znam dal je Bijombo realan al se nadam da smo se barem raspitivali i pokusali da ga dovedemo. Sigurno da su pokusavali i neki Real i Fener da ga dovedu dok su trazili centra al u ovom trenutku rekao bih da su popunjeni na 5 (osim ako se Garuba ne vraca uskoro iz povrede) a kako Bijomba niko nije pokupio u Nba nadam se da nije nemoguce dovesti ga. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nemanjau5 said:

zaboravlja se cinjenica da je zvezda odigrala u dubaiju prvo kolo i time izbjegnuto potencijalno neugodno putovanje u sred euroligaske sezone tamo.

 

Ko te plaća da pišeš ove provokativne košarkaške postove i remetiš idilu prelaznog roka?

  • Like 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...