Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

401 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      122
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      99
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      99
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      28
    • F4 baby!
      15
    • Bicemo sampioni!
      14
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      319
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      67
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      6
    • Kenan
      26
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      70
    • Niko!
      162


Recommended Posts

12 minutes ago, Vlada_79 said:

 

Bio je treći. A mi smo tada imali manje ambicija. Bolomboj je bio u početku prosečan, pa je vremenom napredovao. I završili smo na 15om mestu. Sada su nam ambicije valjda veće.

 

Хоћу да кажем да није толико битно да ли је наше појачање трећи или четврти или први у прошлој екипи, код нас нема правила од кога смо највише очекивали заказао је од кога ништа тај је био најбољи, тако да нека доведу неког центра свакако ће бити други кад се опорави Боломбој и то ће са Петрушевим бити сасвик ок по мом мишљењу. 

Edited by СамоТи3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, liv7 said:

Ovo sam upravo hteo da napisem....neko od trojke Gidra,Dobric,Davidovac je visak..(uz Plavsica naravno,jer on za razliku od Mitrovica ima interes da ode negde na pozajmicu) ..Geidraitis je najbolji od njih,ali i najrealniji da ode..doduse,postoji i opcija (koju ne bih voleo) da potpisemo nekog kratkorocno,pa da on ode posle oporavka Bolomboja..

OD ove trojice bas njie tesko naci visak.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

“Ovako reaguju veliki klubovi. Srećan sam što je Petrušev ponovo u svojoj kući i nadam se da će nam pomoći da budemo još bolji. U interesu evropske košarke je bilo da igrač kao Filip bude što više na parketu. Olimpijakos je naš bratski klub i imao je razumevanje za celu situaciju. Veliko hvala i Mišku Ražnatoviću na pomoći da se transfer realizuje”, rekao je Željko Drčelić

 

 

Mogao je bez ovog o Oly jer mi doslo da bljucnem😀

  • Like 10
  • Love 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Долазак још једног центра и повратак Боломбоја за месец до два треба да проузрокују најмање 2 отказа.

 

Коди, Јаго, Тео

Кенан, Недовић

Калина, Роки, Добрић, Лазић

Петрушев, Даум, Давидовац

Боломбој, појачање, Митар, Плавшић

 

Аутоматски је вишак један од Митар Плавшић где је реалније да се решимо Плавшића.

Следећи вишак је један од Роки, Добрић. Доласком Петрушева се затварају Рокасови минути на 4 и он може добити 12-13 минута иза Калинића онда што је проблем и за њега и за нас. Добрић ван 12 што је опет проблем, а можда је он и бољи за ту улогу од 12-13 минута иза Калинића.

Лазић није вишак јер није проблем да је ван 12 па да улети повремено кад затреба.

И Давидовац сад наравно апсолутни вишак.

 

Nek ide Plavsic onda na pozajmicu negde, recimo u Megu nazad. Svakako ga neće evroligaši tražiti, a nešto sam i za evrokup skeptičan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Долазак још једног центра и повратак Боломбоја за месец до два треба да проузрокују најмање 2 отказа.

 

Коди, Јаго, Тео

Кенан, Недовић

Калина, Роки, Добрић, Лазић

Петрушев, Даум, Давидовац

Боломбој, појачање, Митар, Плавшић

 

Аутоматски је вишак један од Митар Плавшић где је реалније да се решимо Плавшића.

Следећи вишак је један од Роки, Добрић. Доласком Петрушева се затварају Рокасови минути на 4 и он може добити 12-13 минута иза Калинића онда што је проблем и за њега и за нас. Добрић ван 12 што је опет проблем, а можда је он и бољи за ту улогу од 12-13 минута иза Калинића.

Лазић није вишак јер није проблем да је ван 12 па да улети повремено кад затреба.

И Давидовац сад наравно апсолутни вишак.

 

Sustinski ni ne moramo nikog da se odreknemo, pare ocigledno nisu problem, eventualni problem je nezadovoljstvo igraca ako budu svedeni na manje minuta.

Neki treba da budu i sami svesni svog statusa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Долазак још једног центра и повратак Боломбоја за месец до два треба да проузрокују најмање 2 отказа.

 

Коди, Јаго, Тео

Кенан, Недовић

Калина, Роки, Добрић, Лазић

Петрушев, Даум, Давидовац

Боломбој, појачање, Митар, Плавшић

 

Аутоматски је вишак један од Митар Плавшић где је реалније да се решимо Плавшића.

Следећи вишак је један од Роки, Добрић. Доласком Петрушева се затварају Рокасови минути на 4 и он може добити 12-13 минута иза Калинића онда што је проблем и за њега и за нас. Добрић ван 12 што је опет проблем, а можда је он и бољи за ту улогу од 12-13 минута иза Калинића.

Лазић није вишак јер није проблем да је ван 12 па да улети повремено кад затреба.

И Давидовац сад наравно апсолутни вишак.

 

Nek ide Plavsic onda na pozajmicu negde, recimo u Megu nazad. Svakako ga neće evroligaši tražiti, a nešto sam i za evrokup skeptičan.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Clash said:

Eto vidis kako se tema sama nametne, koga oćerati pitanje je sad.

 

Pa moram da izmišljam teme kad se ništa ne dešava evo već 26 minuta.

7 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Kod Radonje. Napravio bi ozb igraca od njega

 

Upravo to, recimo. Ne moramo odmah da odstranjujemo čoveka. Neka se pokaže na malo nižem nivou da nešto vredi pa nazad kod nas. Ništa strašno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, berti said:

Sad imamo certvoricu osvajaca olimpijske medalje, od toga dvojicu sa sasvim pristojnom minutazom. Da li moze Dobric nekako bolje da se iskoristi, neverovatno je da Pešic vise izvlaci od njega nego Sfero.

 

Fali nam MVP najjače lige na svetu da ga čuvaju trojica a Kobra ostane sam na 45 stepeni pa je Sferu malo teže da dobije isto što i Kari

  • Like 19
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da nećemo više nikog dovoditi.

Preguraćemo sa centarskom linijom

Mitrović, Plavšič, Petrušev, Daum, Kalinić, čekaćemo Bokija da se vrati i onda ćemo biti dobri na tim pozicijama.

Ako još jednog centra dovedemo, biće gužve.

 

Jedino ako se na ovog kog sad ne smem da pomenem jer će Clash da me hekuje ne računa pa rotacija nakon povratka Bokija bude:

 

5. Boki, pojačanje

5/4 Petrušev

4. Daum, Kalina.

Edited by JPM
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Papanikolesku said:

 

Znače li ti šta nickovi noob, Maldini, Pato, huko, loler, kluivert, feki, Del Pierro? Verni haxball, fina igrica beše nekad

DelPiero je sa ovog foruma. 

 

Ja sam igrao hax samo u toj privatnoj forum grupi i najviše sam bio tamo zbog chata. 

Zato kažem, ko ne zna Mileta odatle, ne poznaje ga. 

Dopisivanje do 5 ujutru, intrige o Tegeltiji i Milki Forcan 😄

 

Ali da ne idemo u off topic dalje i ometamo prelazni rok xD

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@berti a mozda kod Karija ima minute i stabilnu ulogu.A mozda i stime samopouzdanje.

A mozda je i do toga sto je to turnirsko takmicenje koje traje mesec dana pa mozes forumu da spremis za to dok je sezona dosta duza pa forma i varira.

 

A da ne pricamo da su Joka i Bogdan dosta kvalitetniji saigraci od Zvezdinih.

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

DelPiero je sa ovog foruma. 

 

Ja sam igrao hax samo u toj privatnoj forum grupi i najviše sam bio tamo zbog chata. 

Zato kažem, ko ne zna Mileta odatle, ne poznaje ga. 

Dopisivanje do 5 ujutru, intrige o Tegeltiji i Milki Forcan 😄

 

Ali da ne idemo u off topic dalje i ometamo prelazni rok xD

Milkica je bila u top 3 ribe u 8. razredu. Moja gen 😍

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, berti said:

Igrao bi Kobra kod Karija i da nema Jokera. Vrlo verovatno bolje nego sada kod nas

 

Tačno, imao je Dobrić bitnu ulogu prošle godine na SP kada nije bilo Jokića.

 

Ali kod Karija se igra brže, ide u tranziciju i trči protivnicima u leđa. To očito nije Sferov stil, a što se tiče igrača, odgovaralo bi Dobriću, odgovaralo bi Kodiju, ali bi ovi naši veterani popadali po terenu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...