Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

387 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      123
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      96
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      94
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      24
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      12
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      308
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      64
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      68
    • Niko!
      153


Recommended Posts

11 minutes ago, NikolaTest said:

Kakav je bio Daum? Statistički to deluje bas dobro.

 

Pa reći ću ovako. Ono što je doprineo, bilo je skoro sve korisno. I dalje se traži, nekako se ne vidi često na parketu, ali nije štetan kao Plavšić.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nama je centar mnogo potrebniji nego li četvorka. Ovo pod uslovom da Prađed ne gleda parketa.

 

A Plavšić je tu manji problem, on je treći pa treći i sve drugo je bilo nerealno očekivati u prvoj sezoni.

Edited by Sector
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sector said:

A Plavšić je tu manji problem, on je treći pa treći i sve drugo je bilo nerealno očekivati u prvoj sezoni.

pa problem je

ako je svima, pa i sferu bilo jasno da plavsic jasno treci centar i da ne moze ni da prismrdi luki(koga sfero ne mirise previse) problem je

kontam da su dva igraca sto markos pominje da sfero nije zeleo dobric i plavsic

jedan ti ne treba, a drugi ti se koncepcijski ne uklapa 

 

ja sam bas razocaran plavsicem

ako je sve sto on ume da se ponekad izrola i teo mu baci na tacnu i eventualno of skok - pa sve to imamo sa lukom, plus repertoar na postu i neki IQ

na sve to izgleda i labilna glava

 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, NikadProtivKaline said:

pa problem je

ako je svima, pa i sferu bilo jasno da plavsic jasno treci centar i da ne moze ni da prismrdi luki(koga sfero ne mirise previse) problem je

kontam da su dva igraca sto markos pominje da sfero nije zeleo dobric i plavsic

jedan ti ne treba, a drugi ti se koncepcijski ne uklapa 

 

ja sam bas razocaran plavsicem

ako je sve sto on ume da se ponekad izrola i teo mu baci na tacnu i eventualno of skok - pa sve to imamo sa lukom, plus repertoar na postu i neki IQ

na sve to izgleda i labilna glava

 

 

Problem je ako su imali velika očekivanja od njega. 

 

Mitrović je svakako bolja opcija za 3. centra ali to nije realno. Trebalo je sa njim konačno prekinuti saradnju i dovesti centra koji će dijeliti minute sa Joelom, a Plavšića bismo preživjeli kao trećeg.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Don Dusko said:

image.thumb.png.cb157fb7922236df9b76bd343b975686.png

 

Nema nista gore od medija...

A sto brate, ovo je bukvalno rezime postova na ovoj temi.

Uros sranje, Mitrovic malo manje sranje i treba nam centar.

Klasican primer kako izgledaju tekstovi za skupljanje  klikova. Svaka vest koja ima nesto negativno nosi vise klikova od pozitivnih. Izmereno i dokazano.

To sto ionako Urosevo poljuljano samopouzdanje jos vise srozavaju bas ih briga. 

  • Like 12
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Iako se slažem da su mediji prilično jezivi, stvarno je smešno i koliko nama ne može da se udovolji. Kad nikoga ne prozivaju, onda kevćemo kako ne smeju jednu reč da kažu jer su na platnom spisku ili se plaše. Kad nekog prozivaju onda opet, evo ubacili im žeton pa sad kidišu na ovog. Da bih dokazao da smo gori od njih i ja mislim da nam je duo Mitar, Plavša iza Bolomboja "diskutabilan" 😂 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

 

Problem je ako su imali velika očekivanja od njega. 

 

Mitrović je svakako bolja opcija za 3. centra ali to nije realno. Trebalo je sa njim konačno prekinuti saradnju i dovesti centra koji će dijeliti minute sa Joelom, a Plavšića bismo preživjeli kao trećeg.

Naravno da nije trebalo.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, robespierre said:

Novinari i forum inače treba da budu grupe za emocionalnu podršku profesionalnim sportistima. Kako se toga ranije nisam setio. 

 

Ne trebaju da daju emicionalnu podrsku ali ne trebaju ni da sluze za praznjenje frustracija. 
To sto bi ja Tavaresa i Falla umesto Luke i Plavsica ne znaci da su mi njih dvojica krivi za to pa opleti po njima.

To je nesto kao kad bi ja da jebem Desiku Albu al jrbiga imam suprugu pa mi je onda ona kriva sto nisam sa Dzesikom.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Clash said:

Ne trebaju da daju emicionalnu podrsku ali ne trebaju ni da sluze za praznjenje frustracija. 
To sto bi ja Tavaresa i Falla umesto Luke i Plavsica ne znaci da su mi njih dvojica krivi za to pa opleti po njima.

To je nesto kao kad bi ja da jebem Desiku Albu al jrbiga imam suprugu pa mi je onda ona kriva sto nisam sa Dzesikom.

 

Pošto novinar kome je profesija da analizira profesionalni učinak profesionalnih sportista prazni frustracije kad konstatuje da je igrač nedorastao takmičenju u kom klub nastupa.

 

Погрешна аналогија је логичка грешка која настаје када се као подршка одређеном аргументу користи аналогија, поређење објеката или идеја са сличним особинама, али где та аналогија заправо не подржава закључак аргумента, јер постоје значајне разлике које нису уважене. Некада се разлике намерно занемаре уколико је то у корист онога ко прави грешку. Понекад особа која заснива свој закључак на аналогији не зна за те разлике или сматра да су оне небитне.

 

Jedini problem koji ja ovde vidim je nekonzistentnost, pa kad Prađed ne zna gde je levo ili Lesor od Mitrovića pravi amatera tad nema tekstova, a Plavšić je glineni golub i sjajna situacija da zapravo rade svoj posao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Što se samopouzdanja tiče, profi sportisti bi trebalo da izbegavaju medije i forum, koliko god da je to moguće u ovo neobično doba godine 2024.

 

Dakle, Uroše Plavšiću, ako ovo čitaš, izloguj se momentalno i zaboravi šifru. Ako ni to nisi u stanju, izprozivaj i iznapušavaj moderaciju i forumaše. Imaš ugledni primer na onoj temi na vrhu.

  • Like 12
  • Love 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, robespierre said:

 

Pošto novinar kome je profesija da analizira profesionalni učinak profesionalnih sportista prazni frustracije kad konstatuje da je igrač nedorastao takmičenju u kom klub nastupa.

 

Погрешна аналогија је логичка грешка која настаје када се као подршка одређеном аргументу користи аналогија, поређење објеката или идеја са сличним особинама, али где та аналогија заправо не подржава закључак аргумента, јер постоје значајне разлике које нису уважене. Некада се разлике намерно занемаре уколико је то у корист онога ко прави грешку. Понекад особа која заснива свој закључак на аналогији не зна за те разлике или сматра да су оне небитне.

 

Jedini problem koji ja ovde vidim je nekonzistentnost, pa kad Prađed ne zna gde je levo ili Lesor od Mitrovića pravi amatera tad nema tekstova, a Plavšić je glineni golub i sjajna situacija da zapravo rade svoj posao.

Sve ok, samo kad piskaralo koje ganja klikove nazoves profesionalnim novinarom onda je sve posle pogresno.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ako ti žena izgubi 5 flaša piva za 11 minuta, onda je malo i do nje. 

 

Nisam razmišljao na ovaj način. Ovo već menja stvari.

 

Edit. Sad kad budem gledao kako Plavšić gubi loptu, vidim ženu kako mi gubi flašu piva. :furious:

Edited by Čvarkov
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Tesko ce se Plavsic izboriti za ozbiljniju ulogu u EL u ovakvom ritmu utakmica. Sferopulos ocigledno nema previse strpljenja za njega. Mislim da bi pozajmica bila dobra opcija pre svega za nas jer bi otvorila prostor za jos jednog visokog igraca. Po meni bi najbolje legao neki 5/4 pokretljivi igrac koji moze da preuzima sve u odbrani. A Plavsic jbg, pozajmica bi mu dosla cisto da odrzi formu i ima minutazu tokom sezone, tesko da bi nesto previse napredovao gde god da ode, ali tako je to kad dodjes u klub poput naseg gde ne postoji plan duzi od danas do sutra. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...