Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

379 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      121
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      94
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      91
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      23
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      12
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      304
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      61
    • Beztrofejni debakl
      13
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      11
    • Neko ko nije naveden
      64
    • Niko!
      148


Recommended Posts

Тотално сам заборавио, због ове дугачке паузе, да морам да погледам ко суди утакмицу да би знао како ће ићи ток утакмице.. Ова Ана Пантер кад нам суди обично идем негде ван куће да гледам наша гостовања јер је то права штеточина. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

"Već mi je teško da koristim roster, jer ih ima 16. Imamo tri igrača na svakoj poziciji plus jedan. Zamislite da dovedemo još jednog igrača. Koliko bi teže bilo raspodeliti uloge i stvoriti hemiju u timu", rekao je Sferopulos i podvukao:

 

"Zato imamo igrače koji pokrivaju četiri pozicije. Radićemo tako, ali ako vidimo da imamo problema, idemo na tržite. Trenutno nismo na tržištu".

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sector said:

Jel trener stvarno izjavio da mu je teško da koristi ovaj roster ili je loše prenešeno?

 

Da, izjavio je. Trenutno je bezvlašće u klubu pa sme da kaže.

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Pitao sam malopre dobrog drugara koji je u stručnom štabu Sferopulosa (Đ L, da ne bude da izmišljam osobu, a može i ss prepiske adminu ako je potrebno) da li se planira neka promena u ekipi, kaže u ovom momentu ne, ima previše igrača i dok se ne iskristališu uloge neće se sigurno niko dovoditi. Kaže i da nema nikakvih problema na relaciji Janis igrači, ili među samim igračima, atmosfera u ekipi je odlična, i da što se tiče utakmice u Parizu, vi ćete tu utakmicu dobiti.

I da, ne planiraju se neki rezovi što vidim da neki tip insajderiše, nevezano za rezultat u Parizu

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav tips druye, počeo ok a posle toga se napromašivao samo tako. Sad kad bi mi rekao moje ime ne bih mu verovao.

1 minute ago, ScepanScekicSto said:

A tips najavljuje ako izgubite u Parizu, ne jednog nego 2 igraca 

 

imacete ekipu kao za veliki fudbal sa sve punom klupom

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ScepanScekicSto said:

A tips najavljuje ako izgubite u Parizu, ne jednog nego 2 igraca 

 

imacete ekipu kao za veliki fudbal sa sve punom klupom

Nas trenutno ima 14, a vas 15. Koliko sam razumeo forumase, taj tip je napisao da ako neko bude dolazio neko odlazi, sto bi znacilo da ce nas biti taman da se suprostavimo vama na velikom fudbalu.

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fradler said:
Quote

 

"Već mi je teško da koristim roster, jer ih ima 16. Imamo tri igrača na svakoj poziciji plus jedan. Zamislite da dovedemo još jednog igrača. Koliko bi teže bilo raspodeliti uloge i stvoriti hemiju u timu", rekao je Sferopulos i podvukao:

 

"Zato imamo igrače koji pokrivaju četiri pozicije. Radićemo tako, ali ako vidimo da imamo problema, idemo na tržite. Trenutno nismo na tržištu".

 

Neka se ne iznenadi da ce biti prvi koji ce dobiti nogobulj usred sezone

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mile1 said:

Neka se ne iznenadi da ce biti prvi koji ce dobiti nogobulj usred sezone

 

 

A mi onda da se nipošto ne iznenadimo ako posle njega bukvalno ni jedan jedini iole bolji trener ne bude hteo da radi u Zvezdi.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Од прегломазног ростера дођосмо до тога да ће сваки од 12 доступних играча сутра бити у протоколу. Лазић ван строја због проблема са леђима. Таман да се ниједан од наших суперстарова из треће петорке не наљути што ће пропустити евролигашку премијеру. Надам се да то не значи и да ће сви добити минуте за "подизање фитнеса".

 

Ротација од њих 9-10 је душу дала за оваквог дивљег противника.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, VISOKOLETAC said:

O cemu bre vi pricate? O kakvom smenjivanju trenera? Kakvo toksicno okruzenje stvarate. Vama ne treba Teca, mozete i sami da pravite blato. Cini mi se da ne mogu vise ovo da citam. Do skorog vidjenja.

Oh fak, poruka izaziva flash back reci mnogih drugra koji su (ubrzo) nakon istih spalili preko (iz drzave). 😞

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Kooineeperk said:

Onda neka radi kao skaut a ne kao sportski direktor. 

 

Sportki direktor je mnogo vise od toga, "skautiranja i predlaganja dovoljno velikog broja igraca".

 

Po mom misljenju, sportski direktor mora da vodi racuna kako o prvom timu tako i o mladjim kategorijama (i da za to ima nekog podredjenog koji mu pomaze), da ima jasan plan kako ce od tih mladih igraca da dobije seniore, barem 2-3 po generaciji. koji su mladji od 18godina da prodju pripreme sa prvim timom, da ih i aktuelni trener testira i odluci da li bi mogli za pocetak da treniraju sa prvim timom ili jos moraju da rade u U18. Uz to, mora pod sobom da ima i scouting sluzbu, ne samo za seniore vec i za mladje kategorije. Dalje, sto se prvog tima tice, mora da ima tesnu saradnju sa aktuelnim trenerom, da razume struku, profile igraca, sta je to sto nedostaje (da se on i scouting sluzba na to fokusiraju - a ne da zafali cetvorka). Kad to razume, kad zna sta mu je cilj, onda treba da ima i dobre kontakte, sa bivsim trenerima, asistentima, koje moze da okrene telefonom i pita za to kakav je neki igrac za koga smo zainteresovani, kakav je privatno, kakve su mu radne navike... i da kroz te kontakte dobije odgovore, a ne da dozvoljava samo da mu menadzeri salju ponude i slobodne agente. A onda kad treba deal da se napravi, mora da se razume i u biznis, u finansije (dosta bitno), da zna da prezentuje ideje i planove kluba i gde tu vidi igraca koga pokusava da dovede, i da ga na taj nacin, svim tim privoli da prihvati ponudu koja je povoljna i za nas. 

 

Jel tebi Dozet sa svojom karijerom koja jedva da je promilila van regiona, i jos 6 godina karijere na Tviteru, deluje kao neko ko to moze? 

 

Ne krivim ja Dozeta sto je uzeo funkciju - coveku ponudjena premija, zasto je ne bi uzeo, traje dok traje (mislim, ja ne bih, ali mogu da razumem)... krivim onog ko ga je tu postavio.

 

 

 

Ne moze ni Stefan Markovic da bude odmah SD. Iako je to dosta bolja opcija od Dozeta, imao je bogatiju karijeru i radio sa dosta vise i dosta jacim trenerima, i verujem da bolje razume i kosarku i funckionisanje kluba, ali opet, i to je malo. 

Добро аргументовано. 

По свему што си написао нама је потребан неко ко има више менаџерске способности, тј. тата- мата за све.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...