Jump to content

Borilački sportovi (Boks, Tekvondo, Džudo, Rvanje)


Recommended Posts

Pored sve tehnike kpja im je danas na raspolaganju sudije totalno različito gledaju na boks. 3:2 odluka je za koga god bila sramota za boks i njihovu organizaciju. U borbi se može videti i golim okom ko je bolji a ne da svako navija za svog favorita.

Link to comment
Share on other sites

Osim stoe 15x telefonirao sudijama dae zadao udarac, nista drugo nie uradio. Cisto englez.

 

P.s. i meni nie bilo jasno kako su ova dvoica bodovali za njega.

Edited by mipivi
Link to comment
Share on other sites

Au sunce ti poljubim kakav dan. Baš me pogadjaju ovakve stvari. A ne bi se toliko osvrtao da ne čitam ovde pa se i sam uključim da pratim pomno. 
 

@Don Juan daj ko brata te molim banuj me na 3 dana da se odmorim malo.

Link to comment
Share on other sites

Evo bodovanja sa meča.

 

bodovi.jpg

 

Kao i Šadrina, dobio dve runde i na kraju izgubio zbog rasporeda bodova.

 

Meni onako laički delovalo da je Shadrina oštećena ali ovde je baš bilo 50/50 i ko god da je dobio bilo bi nezasluženo, očajni su bili obojica.

Edited by duško matić
Link to comment
Share on other sites

Ovde je bilo 50/50 ali su trebali da dosude Abasovu pobedu jer je nosioc.

Ako se vodimo istim aršinama kao kod Kineskinje i Šadrine.

Edited by Ledd
Link to comment
Share on other sites

Majdov mučeni zvuči kao da je juče otkrio stari Tešin Balkan info i zgutao jedno 50 hardcore epizoda u metar dana.

 

Što reče neko, sam je objasnio što puca na OI sceni već drugi put. Teorije zavere = svi su mi krivi = paukova muda. Posrao čovek sam sebe i na ozbiljnu karijeru. Tužno. 

  • Like 10
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Iz one tabele se jedino vidi da boxerske sudije nalaze na parkingu ispred borilista. Posto su po rundama setali, obrtali, bez ikakve sinhronizacije u misljenju. To mozemo i mi laici odavde. Oni bi morali da imaju neka pravila, smernice, kriterijume, cije postovanje bi moralo da vodi do mnogo ujednacijenijih bodovanja.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mipivi said:

Iz one tabele se jedino vidi da boxerske sudije nalaze na parkingu ispred borilista. Posto su po rundama setali, obrtali, bez ikakve sinhronizacije u misljenju. To mozemo i mi laici odavde. Oni bi morali da imaju neka pravila, smernice, kriterijume, cije postovanje bi moralo da vodi do mnogo ujednacijenijih bodovanja.

Ajde sve to, ali... Po kojoj logici pobedi onaj koji nakon glasanja ima 0:2 (uz tri nerešena) ili 1:2 (uz dva nerešena) i ostale misterije univerzuma...

Link to comment
Share on other sites

Jako sam zalosna sto SNSD/ SNS-ovac ispade uz onakav rant po drustvenim mrezama, umesto da je svoj realan i ogroman kvalitet pokazao gde treba. Sad i on kao gazde mu moze da laje na Pinku,Happy i RTRS

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Molina23 said:

Majdov mučeni zvuči kao da je juče otkrio stari Tešin Balkan info i zgutao jedno 50 hardcore epizoda u metar dana.

 

Što reče neko, sam je objasnio što puca na OI sceni već drugi put. Teorije zavere = svi su mi krivi = paukova muda. Posrao čovek sam sebe i na ozbiljnu karijeru. Tužno. 

 

Objava na drustvenim mrezama mu je pomracenje uma. 

 

Spoiler

majdov1-830x0.jpg

 

Mozda da se oproba u MMA, em profitabilnije em nema tolikog uticaja sudija. Nekako mi deluje da je vise za njega tako nesto nego neka plemenitija borilacka disciplina... 

Link to comment
Share on other sites

Quote

"Čast je predstavljati Srbiju, a posebno je privilegija biti Srbin, pravoslavni hrišćanin. Hvala vam na podršci, toliko poruka mi stiže. Vratićemo im za svaku suzu. Kad tad. Ponosno ćemo stajati pred njima uzdignute glave, i nećemo je nikada spustiti. Slava Gospodu na svemu", napisao je Majdov.

https://www.b92.net/sport/borilacki-sportovi/dzudo/45078/majdov-se-ponovo-oglasio-vraticemo-im-za-svaku-suzu-foto/vest

 

Haahahahahahhaahha koja patetika.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Objava na drustvenim mrezama mu je pomracenje uma. 

 

  Reveal hidden contents

majdov1-830x0.jpg

 

Mozda da se oproba u MMA, em profitabilnije em nema tolikog uticaja sudija. Nekako mi deluje da je vise za njega tako nesto nego neka plemenitija borilacka disciplina... 

 

Bruka za sport, i to za sport kao što je džudo. Fuj.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ma ono danas je bila klasicna kradja. A ako sam ja u pravu, ta troica neresenih su bodovali (zato sto su djubrad) bod vise kineskinju, pae ispalo nereseno zato stoe imala bod kazne. A onda su oni (zato sto su djubrad) rekli: aha, sad mi nereseno, al prvo mi bilo da bolja kineskinja. 

 

P.s. lepo bih zamolio da politiku, estradu i drustvenu angazovanost batalite na sportu. 

Edited by mipivi
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Kakve su sanse Kukolju, sta kaze struka? Kakav zreb ima?

 

Pa jedino da iznenadi.

 

Nek' se malo više ugleda na Strahinju i Maricu - borce sa planom, glavom i repom a malo manje na promaju Majdova i možda ukrade neku bronzu.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Kakve su sanse Kukolju, sta kaze struka? Kakav zreb ima?

 

Kukolj je 16. na svetskoj rang listi, nije neki visok položaj, ali nije ni za zanemarivanje. Ako se pošteno bude borio i dao sve od sebe, možda i postigne nešto.

 

Milica Žabić je 14. na svetu u svojoj kategoriji, važi isto kao za Kukolja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stiletto said:

Milica Žabić je 14. na svetu u svojoj kategoriji, važi isto kao za Kukolja.

Uh zaboravio sam Milicu...🙄

 

Ona uzima medalju sigurno. Potpisujem sada ovde pred svedocima 😁.

Link to comment
Share on other sites

Traba samo ispratiti Barbarin recept, odgledao sam svaki meč danas. U svaku borbu je ušla fokusirano i znala je šta želi, šta joj je plan. Svaki sekund je imao smisla, kada napada, kako se brani, kada je malo više aktivna, kada nije itd. Sve suprotno od Majdova. Mora da se udje sa verom da se može i nijednog trenutnka ne sme da se sumnja u sebe. Neka pitaju Djokovica kako to radi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...